9 טיפים לבחירת חברת הפקת וידאו

למרבה הצער, עסקים רבים ממהרים להפקת וידאו מבלי לחשוב על כך. אבל החלטה נמהרת ללא תוכנית ברורה או יעד מוגדר תוביל לאכזבה, ותבזבז את זמנך וכספך.

כיצד תוכל להימנע מתוצאה זו ולהיות מאושר מפרויקט הווידאו הבא שלך? 9 האסטרטגיות הללו יכולות לעזור לך להפיק סרטון אפקטיבי בלי הרבה כאבי ראש.

1. התחל עם הסוף בראש.

אל תעשה רק סרטון כי זה הטרנד כרגע. במקום זאת, חשבו מה אתם רוצים שהסרטון שלכם ישיג עבור העסק שלכם. האם המטרה שלך היא להגדיל את העסק? לחנך את הצופה שלך? להכשיר את העובדים שלך? תחילה קבע את המטרה שלך, ולאחר מכן עבוד עם חברה שמבינה את היקף הצרכים שלך ויכולה להתייעץ איתך כדי להשיג את המטרות שלך.

2. וידאו זול מגיע במחיר מובחר.

היזהרו כאשר חברת הפקה מציעה את שירותיה בקצב שנראה טוב מכדי להיות אמיתי, צוות ההפקה עשוי פשוט לצלם מאחורה של החדר על חצובה ולקרוא לזה יום. אבל זה יותר יקר לעשות את זה לא נכון בפעם הראשונה וצריך לעשות את זה מחדש. אז גלה מה כלול בחבילה הכוללת: האם עריכות כלולות? מה לגבי רישוי מוזיקה? או הוצאות נסיעה? היזהרו מהעלויות הנוספות הללו שניתן לזרוק בסוף ולחסל את התקציב שלכם.

3. ערך אחריות ואמינות.

חלק מהחברות יבטיחו יתר על המידה להנחות לקוח ואז לא יספק אם מדובר במוצר הסופי. האם החברה יכולה להבטיח משלוח בזמן? האם יש לו את המשאבים לעשות זאת? אם לא תקבל את הגרסה הסופית עד חודש או יותר לאחר הצילומים, האם התוכן עדיין יהיה בעל ערך? קבל הבטחה שיהיה לך צוות המוקדש לפרויקט שלך שלא יפסיק עד שהסרטון שלך יהווה התגלמות החזון שלך.

4. קחו בחשבון את הקהל שלכם.

לקוחות פוטנציאליים ולקוחות שיראו את הסרטון שלך יגבשו מיד דעה על העסק שלך – זה משפיע על התפיסה שלהם לגבי המותג שלך. ומה יכול להיות חשוב יותר מהאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים אותך לפני שהם פוגשים אותך? חשבו על קהל היעד שלכם ואיזה אלמנטים חשובים לו, ואז הקפידו ליצור סרטון שמשקף זאת. אם אתה כולל המלצות מלקוחות, ודא שהן משקפות את קהל היעד שלך. אחרת, אתה מסתכן בהרחקת בסיס הלקוחות הנוכחי שלך.

5. עבוד עם מומחים בענף שלך.

כשאתם בוחרים חברת הפקה, עבדו עם מישהו שכבר יודע מה עובד ומה לא על ידי פנייה אל מי שמתמחה בתוכן וידאו עבור התעשייה שלכם. לספקים מנוסים יש עין לפרטים שאתה עלול לפספס. אל תשכח לקבל הפניות וסרטונים לדוגמא לפני חתימה על חוזה.

6. שקול את ערך הזמן שלך.

כמה שווה הזמן שלך? לדוגמה, בעל חנות קמעונאית צריך לדאוג למכירות בחנות, לא לנהל פרויקט וידאו. עבוד עם חברה שאינה דורשת מיקרו-ניהול מצידך.

7. בחר מישהו שמבין בסטנדרטים של תעשיית הווידאו.

זה כולל אופטימיזציה של סרטונים עבור HD ומכשירים ניידים. ודא שהשותף שלך יוצר סרטונים שניתן לגשת אליהם בקלות במדיה החברתית, באתר שלך ובכל מקום שבו ניתן לצפות בסרטון שלך.

8. היזהר בעת העסקת חברים או משפחה.

זה אולי נראה נוח להעסיק את דוד בוב או לקוח ותיק, אבל זה עלול להיות יקר יותר למערכת היחסים שלך אם איכות העבודה שלהם לא תואמת, ובסופו של דבר, אתה צריך לעשות את העבודה שוב.

9. צפו לניהול.

הקשר שלך עם חברת ההפקה לא אמור להסתיים לאחר הצילומים. בחר צוות הפקה שיוכל לייעץ לך בפרויקטים עתידיים ולספק תוכן מתמשך ורענן לעסק שלך שנה אחר שנה.

וידאו נוכח יותר ויותר באסטרטגיות שיווק חזקות. הגיע הזמן להוסיף אותו לשלך.Source by Rojapathi Devarala

כתיבת תגובה