7 טיפים להתחלה בטוויטר – פלטפורמת המדיה החברתית הפשוטה בהטעיה

הבעיה עם פלטפורמת המיקרו-בלוגינג טוויטר היא שהיא פשוטה בצורה מטעה, וזה נכון בחלקו מכיוון שכל ציוץ הוא רק באורך 140 תווים או פחות. לפיכך, למרות שנראה שנדרשת מעט מאוד מחשבה כדי לצייץ, למעשה נדרשת אסטרטגיה מתוכננת כדי להיות יעילה בטוויטר.

אבל לפני שאתה נכנס עמוק לתוך האסטרטגיה שלך, אתה צריך להצטרף לטוויטר אם עדיין לא עשית זאת. ואפילו הצעד הפשוט יחסית הזה עלול להיות כרוך בסכנה. (ייתכן שחלקכם כבר נמצאים בטוויטר ולא עוקבים אחר אחד או יותר מהטיפים שלהלן.)

לפיכך אלו הם הטיפים המובילים שלי בטוויטר להתחלה נכונה בפלטפורמת המדיה החברתית הזו:

הירשם לטוויטר רק כאשר אתה מוכן לבצע את השלבים הבאים:

1. פרסם תמונה עם הביוגרפיה הקצרה שלך.

2. בחר שם משתמש טוב בטוויטר (יכול להיות השם שלך או שם העסק או המותג שלך אבל לא משהו מטופש – נסו להימנע משימוש בקו תחתון ומספרים; כל אותיות רישיות שתזין את שם המשתמש באמצעותו הוא הדרך שבה שם המשתמש שלך יופיע למרות שאנשים יכולים להקליד זה עם או בלי אותיות רישיות).

3. שים את שמך האמיתי בתיבה NAME בהגדרות/פרטי החשבון. (שם המשתמש שלך בטוויטר נכנס לתיבת שם המשתמש.)

4. התחל לאט לאט לצפות במה שאנשים אחרים מצייצים במקום לנסות לצבור 1,000 עוקבים ביום אחד ולהידח מטוויטר בגלל "ספאם".

5. כלול כתובת אתר אם יש לך אתר אינטרנט.

6. כתוב משהו מעניין בביוגרפיה הקצרה שלך במקום משהו מטופש.

7. צייץ לפחות שני עדכונים ברגע שאתה מעלה את התמונה שלך וכתוב את הביוגרפיה הקצרה שלך (160 תווים).

כמובן שיש עוד הרבה טיפים לשימוש בטוויטר ברציפות, אבל זה יעזור לך להתחיל. (אם אתה בלוגר, שים לב שאתה יכול להשתמש ביישומי צד שלישי כדי לפרסם אוטומטית את עדכוני הבלוג שלך לחשבון הטוויטר שלך.)

ולא משנה מה מישהו יגיד (וגם קראתי את המספרים), אם – ואני מתכוון אם – תלמדו להשתמש בטוויטר בצורה נכונה ויעילה, תבינו איזה כלי מקוון גאוני זה.Source by Phyllis Zimbler Miller

כתיבת תגובה