5 יתרונות מרכזיים של פרסום במדיה חברתית

אנו מודעים היטב לכך שהטרנד של פלטפורמות המדיה החברתית והגידול במספר משתמשי האינטרנט צומחים במהירות בקצב מהיר. ההיקף העולמי של האינטרנט ובעיקר תקשורת, עסקאות, מכירה, קנייה ופעילויות אחרות זמינים כעת בקלות באתרי המדיה החברתית הללו. המדיה החברתית היא כיום חלק מהותי מכל אסטרטגיית שיווק והיתרונות של המדיה החברתית כה משמעותיים עד שמי שמפספס את היתרונות הללו אובד הזדמנויות שיווקיות עצום. Informate Mobile Intelligence דיווחה עד כמה אמריקאים קשורים לטלפונים החכמים שלהם ולרשתות המדיה החברתיות שלהם. על פי הדיווח האחרון שלהם, אזרחי ארה"ב בודקים את חשבונות המדיה החברתית שלהם כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ואחרים מדהימים 17 פעמים ביום. לא רק אמריקאים, אלא גם משתמשים ממדינות אחרות כמו תאילנד, ארגנטינה, מלזיה, קטאר, מקסיקו ודרום אפריקה בודקים את יישומי הרשת הללו לפחות 40 פעמים ביום. ככה אתה יכול להיות פופולרי.

1. חסכוני

מדיה חברתית היא דרך הרבה יותר זולה ומהירה להתחבר לאנשים. אתה חוסך הרבה כסף במקום להוציא על פרסומות יקרות. ההרשמה ויצירת פרופיל היא בחינם כמעט לכל פלטפורמות הרשתות החברתיות וכל קידום מכירות בתשלום נמוך יחסית לטקטיקות שיווק אחרות. תחילה השקיע כמויות קטנות של זמן וכסף ובהדרגה כוונן את האסטרטגיה שלך והגדל את התקציב שלך שיגדיל משמעותית את שיעורי ההמרה וההחזר על ההשקעה שלך. סוכנויות מדיה חברתית מכירות את הפוטנציאל של פלטפורמה צומחת זו ומשתמשות באסטרטגיות מדיה חברתית יעילות לצמיחה ופיתוח של עסקים.

2. זיהוי מותג

כל אסטרטגיה זמינה להגדלת נראות המותגים שלך היא בעלת ערך רב. מדיה חברתית הם ערוצים נהדרים להביע את הנוכחות והתוכן של המותג שלך. זה יוצר דרך לגישה ללקוחות חדשים, ובכך מגדיל את הרדיוס של קהל היעד שלך. מודעות חברתיות יפעלו כטובה ויופיעו שוב ושוב בפרופיל של קהל היעד שלך. תהיה תזכורת מתמשכת של שם המותג ותחום ההתמחות שלך, תוך היכרות עם לקוחות חדשים. אתה יכול לבקש מהשותפים העסקיים, נותני החסות והעובדים שלך לעשות 'אהבתי' ו'לשתף' את הדף שלך מה שיגדיל את המודעות למותג.

3. תנועה

פרסום ברשתות החברתיות יביא לך קצת תנועה לאתר, אבל היא מוגבלת רק לקהל שכבר מכיר וצריך את העסק שלך. נדרש יותר מאמץ מזה כדי להשיג הצלחה משמעותית. כל פוסט במדיה חברתית הוא הזדמנות למבקר חדש. דירוג במיקומים העליונים של מילות המפתח שלך יביא למהפכה בתנועה שלך. צור תוכן באיכות גבוהה כגון בלוגים, אינפוגרפיקה, מקרי מקרה, מידע עסקי המשלב את מילות המפתח הממוקדות שלך. זה יהפוך את דף האינטרנט שלך למסקרן ואמין יותר. העוקבים יאהבו וישתפו אוטומטית את האתר או דף האינטרנט שלך, מה שירחיב את טווח ההגעה שלך. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא אחת הדרכים שחשובות מאוד להשגת דירוג גבוה יותר של אתרים ורכישת תנועה לאתר שלך כל עוד חברת עיצוב אתרים עשה עבודה טובה בפיתוח האתר עם התשתית הטכנית הנדרשת לקידום אתרים.

4. תובנות ומעורבות

תובנות לקוחות הן בעלות ערך רב וזה מה שעושה המדיה החברתית. הוא מספק תובנה לגבי תחומי העניין והבחירות של הלקוחות. לדוגמה, תובנות פייסבוק עוזרות לך להבין בדיוק את נקודת המבט של הלקוח ואת העדפתו. אם אתה מחשיב את בני 20-35 כקבוצת הגיל של קהל היעד שלך, אבל Facebook Insights מציע שבני 25-40 מעדיפים את המותג שלך אז קהל היעד שלך צריך להשתנות בהתאם. זה יגדיל את הדמוגרפיה שלך ותגביר את העסק שלך היכן שיש רווח מרבי. שנית מעורבות מוגברת של לקוחות תועיל ישירות לעסק שלך. סגנון התקשורת הדו-כיווני במדיה החברתית יעזור לך לשפר את חווית הלקוחות עם המותג שלך. יכולת לענות על שאילתות הקשורות למוצר ולפתור בעיות יפתח קשרי לקוחות, ויוסיף ערך למותג שלך. כך גם תשיג לקוחות נאמנים וקונים תכופים.

5. אנליטיקה

המדיה החברתית מספקת ניתוח וסטטיסטיקות מעמיקות על המותג שלך שיעזרו לך להבין וללמוד מה צריך להיות הצעד הבא שלך. אתה יכול להסתכל אחורה על ביצועי המודעות שלך ולנתח את התוצאות על ידי שיפור מסע הפרסום הבא שלך. לדוגמה, אינסטגרם תובנות לספק נתונים סטטיסטיים על פעילות הדף, התוכן והקהל שלך. תובנות הפעילות מציגות את כמות הביקורים בפרופיל שהיו לך במהלך השבוע. תובנת התוכן תציג את מספר הפוסטים שהעלית במהלך השבוע ותובנת הקהל תיתן לך את הסטטיסטיקה על האוכלוסייה שהמותג שלך הגיע אליה. תובנות המתפרשות בצורה הנכונה יעזרו לך להגביר את המודעות למותג, קהל היעד והתנועה. ניתוח פרסום חברתי מאפשר לך לגשת בקלות לכל דבר כמו תדירות, הופעות, קליקים, מעורבות, שיעזרו לך לגעת בנקודות כדי לראות כיצד העסק שלך צמח על פני מסע הפרסום המסוים.Source by Neeti Agarwal

כתיבת תגובה