5 טריקים חכמים להיפטר מחוסמי פרסומות

חסימת פרסומות הפכה מבעיה שולית לחשש מיינסטרים שגורם לדאגה גדולה לבעלי אתרים. על פי דוח חסימת פרסומות לשנת 2017 של Pagefair, כמעט 615 מיליון אנשים הורידו תוכנה לחסימת פרסומות. השימוש בחסימות מודעות לנייד גדל ב-108 מיליון והגיע ל-380 מיליון מכשירים, בעוד ששימוש בחסימות מודעות למחשבים שולחניים גדל ב-34 מיליון והגיע ל-236 מיליון מכשירים. "עבור בעלי אתרים, חסימת מודעות מייצגת חוסר הבנה ברור של הקוראים לגבי חילופי הערכים שלהם." אמר טים ג'נטרי.

קיים מרוץ חימוש די בין מפרסמים וחוסמי פרסומות המהווים בעיה בלתי פוסקת שכן חוסמי הפרסומות השתפרו ובעלי אתרים הגיבו בעין. מפרסמים נכנסים לפאניקה לגבי חוסמי פרסומות, בעוד שבעלי אתרים מנסים להילחם בהם. בעלי אתרים צריכים להתמודד עם הבעיה ולהחזיר לעצמם את השליטה במודעות המקוונות שלהם לגבי המודעות המוצגות ובאיזה מחיר כדי להשלים את הפסדי ההכנסות שלהם.

חשוב להבין כיצד פועל חסימת פרסומות כדי לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבור אתר האינטרנט או האפליקציה שלך בטלפון. תוכנה לחסימת פרסומות פועלת ברמות שונות ונקראת בדרך כלל 'חוסם פרסומות' שהיא תוכנה שבדרך כלל מגיעה כתוספת לדפדפן או כאפליקציה שניתן להוריד על ידי הצרכנים על מנת להסיר פרסומות. זה בדרך כלל מותקן בתור תוסף adblock או תוסף adblock בדפדפן. תוספים לחסימת מודעות פועלים בתוך דפדפן אינטרנט וחוסמים מודעות בדפי אינטרנט שבהם מבקרים בדפדפן שבו הם מותקנים. הרחבות אלו יותקנו עבור כל דפדפן שבו אתה משתמש. הבעיה המתהווה של חסימת מודעות זקוקה לפתרון יצירתי.

להלן 5 טריקים חכמים להיפטר מחוסמי פרסומות ולפצות אובדן הכנסות ממודעות. כולם די קלים.

טריק מס' 1: לאמץ פרסום מקורי

משווקי תוכן פונים לפרסום מקורי. זהו סוג של פרסום במדיה בתשלום. זה מאפשר למשתמשים למקד מחדש עם מודעות רלוונטיות לתצוגה. הצורה הטבעית והתפקוד של חווית המשתמש בה היא ממוקמת מלווה בחוויית המודעה על ידי פרסום מקורי.

מודעות מקוריות נראות כמו תוכן טבעי על ידי התאמת העיצוב החזותי של החוויה שבה הן חיות והן מתפקדות כמו תוכן טבעי על ידי התנהגות עקבית עם חוויית המשתמש המקורית.

טריק מס' 2: התקן Adzsafe סיומת

Adzsafe הוא פתרון יעיל ואמין מאוד לחסימת פרסומות והוא הניסיון האחרון לעקוף את ההשפעות המזיקות של חסימת פרסומות. זה משבית תוכנה לחסימת פרסומות לפעול בדפדפן באופן מיידי. זה מאפשר לטעון ולהציג מודעות מקוונות למרות נוכחות של חוסם מודעות בדפדפן של המשתמש.

הוא זוכה לשבחים על כך שלא דרשו מבעלי פרסומות מקוונות להחליף את ספקי הפרסומות שלהם ועל ידי כך מוחץ לחלוטין את חוסם הפרסומות. יש לו כלים 'הגנת אינטרנט בחינם' הנמנעים בהצלחה מזיהוי על ידי חוסם פרסומות, ומשביתים באופן מיידי את חוסם הפרסומות.

טריק מס' 3: היכנס לרשימה הלבנה

ישנן אפשרויות שונות זמינות לרישום לבן של הפרסומות שלך. אתה יכול להציג הודעה למבקרים שהתקינו חוסם פרסומות על ידי בקשתם לרשום את האתר שלך ברשימה הלבנה. ברגע שהמבקרים משביתים את חוסם המודעות, הוא/היא לא יראו את ההודעה שוב.

עסקים רבים במיליוני דולרים לוחצים ידיים עם חברות חוסמי פרסומות פופולריות על מנת להעלות את האתרים שלהם לרשימה הלבנה המאפשרת להופיע מודעות על מנת שהמשתמש יתמוך בערוץ על ידי מתן זמן צפייה למודעות. ייתכן שלמפרסמי מודעות מקוונים קטנים אין את רוחב הפס הזה, ולכן הם ממשיכים לסבול את המכה עם תוצאות בסופו של דבר של סגירה. לכן, חסימה עלולה לגרום לתחום תחרות לא אחיד במקרים אלו.

טריק מס' 4: להשתמש חומת תשלום

חומת תשלום עוזרת לך למנוע ממבקרים לגשת לאתרי אינטרנט ולספקי תוכן דומים מהם הגישה מוגבלת לתוכן אינטרנט באמצעות מנוי בתשלום. זה דורש מנוי בתשלום כדי לצפות בתוכן שלך ולספק תובנות מהימנות וכיסוי שווקים. זה עוזר לצפות בתוכן מספק תובנות מהימנות וכיסוי שווקים.

המשתמשים יצטרכו להרים את הכרטיסייה אם פרסומות דיגיטליות לא מממנות תוכן של בעלי אתרים. מכיוון שקל לזהות את חסימת המודעות עם JavaScript, בעלי אתרים יכולים פשוט לפרוס את Paywall לאותם משתמשים. משתמשי התוכנה לחסימת פרסומות יצטרכו לשלם פרמיה כדי לנהל, למכור ולהגן על תוכן, מוצרים ושירותים מקוונים.

טריק מס' 5: תוכניות שותפים

אתה יכול להרוויח מפרסומות בנוכחות חוסמי פרסומות עם תוכניות שותפים. היישום הנכון של קישורי השותפים לתוכן המקוון גורם להשגת שיעורי ההמרה הטובים ביותר. חוסמי פרסומות אינם יכולים לחסום קישורי שותפים מכיוון שקישורי שותפים אינם מזוהים על ידי חוסמי פרסומות. לפיכך, זוהי אחת האפשרויות הטובות ביותר להיפטר מחוסמי פרסומות.

השותף מציג מודעה עבור הסוחר באתר שלו. כאשר הלקוח לוחץ על המודעה, הוא/היא נשלח לאתר הסוחר באמצעות קישור מעקב ומבצע רכישה באתר הסוחר. מפרטי הרכישה והעסקה שנרשמו על ידי רשת שותפים, הרכישה מאושרת על ידי הסוחר כמכירה תקפה והעסקה מזוכה לשותף המפנה. לפיכך, שותף משלם את העמלה שלהם.Source by Charles Smith

כתיבת תגובה