5 הטיפים הטובים ביותר לשיווק במדיה חברתית לעסקים

בין אם יש לך סטארטאפ או שאתה יורש אחד, אינך יכול להכחיש את העובדה שהמדיה החברתית תהיה כעת חלק מהותי מאסטרטגיית השיווק שלך.

עם זאת, קל מאוד לטעות במדיה החברתית, וזה יכול להשפיע לרעה על המותג שלך. אז, אנחנו הולכים לתת לך סקירה מהירה של חמש הדרכים המובילות שבאמצעותן תוכל לגרום לאסטרטגיה שלך לעבוד.

הנה 5 דברים שעסקים יכולים ליישם כדי למקסם את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלהם במדיה החברתית:

  1. תכנן את אסטרטגיות השיווק שלך במדיה חברתית

בעלי עסקים רבים חושבים ששיווק במדיה חברתית משמעו בעצם יצירת חשבון חדש ושיתוף של כמה עדכונים. הם מיישמים את אותה תיאוריה במספר ערוצי מדיה חברתית ומצפים לאותן תוצאות. הם חושבים – "אם תבנה את זה, הם יבואו!" כשהם לא מקבלים דריסת רגל, הם מוותרים מיד על המחשבה שהמדיה החברתית לא עובדת. עם זאת, המציאות הקשה היא שהם לא גיבשו תוכנית אמיתית.

  1. תזמן את הזמן החברתי שלך

יציבות היא שם המשחק בכל הנוגע לשיווק במדיה חברתית. הזמן והתדירות שנבחרו לפרסום הם קריטיים. יהיה עליך לפקוח עין נשר על הטרנדים וההתראות העדכניים הרלוונטיים לעסק שלך, ולעקוב אחר מה הלקוחות שלך עושים ואומרים. יש צורך באינטראקציה קבועה ושיחות עם הלקוחות שלך. כלל אצבע: הקצו לפחות שעתיים בשבוע לכל אתר רשת חברתית שאתם נוכחים בו!

  1. צור קשר עם הלקוחות שלך

התמקד בחיבור וביצירת מעורבות עם הלקוחות שלך. עסק יכול לתקשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים על ידי קידום העדכונים שלהם, שיתוף מה שהם אומרים, אזכור אותם לעתים קרובות, מענה לשאלותיהם, לשאול אותם שאלות, להזמין אותם לאירועים, לבקש מהם משוב או לשלוח להם הודעה ישירה. שיתוף פעולה תכוף עם לקוחות וקידום קבוע של מה שהם חולקים מוביל בסופו של דבר ליותר שביעות רצון לקוחות ולמכירות גבוהות יותר.

  1. התוכן הוא עדיין המלך

כתיבה ושיתוף של תוכן איכותי עם הקהל שלך ועם לקוחות פוטנציאליים צריכים להיות אחד מהעדיפויות שלך בגלל התפקיד המרכזי שהוא יכול למלא באופן שבו אתה מתקשר עם הקוראים שלך ומעביר את המסר שלך. כתיבה נהדרת תמשוך אנשים באופן אורגני, והם יסתובבו הרבה יותר זמן.

  1. תהיה כיף

אחרון חביב – הערוצים החברתיים שלך צריכים להיות שימושיים; עם זאת, הם גם צריכים להיות רלוונטיים. כולם אוהבים לצחוק ולהתחבר; אז פנו זמן כדי להעסיק את הקהל שלכם על ידי משחק עם מילים או באמצעות בדיחות או תמונות מהנות.

יש כל כך הרבה מידע זמין באינטרנט; לפיכך, שמיעת עצה ממומחה אמיתי ונודע תוביל אותך לכיוון הנכון. התמקד ביעדים שלך, צור תוכן באיכות גבוהה והיצמד לטרנדים האחרונים.Source by Terence Lewis

כתיבת תגובה