תקשורת יעילה של שם הדומיין שלך – 3 טיפים קלים למיתוג כתובת אתר אינטרנט

תקשורת יעילה היא חובה בשוק ובאינטרנט אתה צריך להתייחס לאתר שלך כנכס במרחב הווירטואלי. כמו עם רכוש פיזי, אתה צריך להכריז על זה – ומיתוג כתובת האינטרנט שלך הוא חלק מזה. המנגנונים אינם זהים. אתה צריך לדעת בדיוק מה לעשות באמצעות תקשורת יעילה של שם הדומיין וכתובת האינטרנט הכללית שלך – כתובת האתר. 3 השלבים הקלים האלה יעשו את זה בשבילך.

1. טיפ לתקשורת דומיין יעילה: החלט כיצד לכתוב את שם הדומיין שלך

ערכו רשימה של כל הדרכים האפשריות לכתוב את שם הדומיין שלכם באותיות קטנות ובאותיות גדולות. לדוגמה, כתוב כל אות בגדול, כתוב את כל המילים של התחום באות גדולה ראשונה, וכן הלאה. אתה יודע שהדומיין הוא רק השם עם הסיומת .com או כל סיומת לאחר מכן. בתחילת האינטרנט כשאנשים לא היו רגילים לכתובות אינטרנט היה חובה לכתוב את ה-www. לפני שם הדומיין. כיום נראה בסדר להוריד את שלושת ה-w לפני השם כי סיומת ה-.com תספיק למיתוג אותו כשם דומיין וכתובת ברשת.

2. טיפ לתקשורת דומיין יעילה: בצע הערכה של איך אנשים הכי קל לקרוא ולזכור את שם הדומיין שלך

כתוב את כל הווריאציות של איך לכתוב את שם הדומיין שלך על פיסות נייר שונות ושאל אנשים שונים, בנפרד, מה הם מוצאים

א) הכי מהיר לקריאה,

ב) הכי קל לזכור.

הנקודה המאוחרת היא שלביטוי הגרפי של תחום יש ערכים שונים ליכולתם של אנשים לזהות אותו ולזכור אותו.

3. טיפ לתקשורת דומיין יעילה: החליטו בעצמכם מה אתם מעדיפים בתור המראה הסטנדרטי של שם הדומיין שלכם

אני מניח שתהליך ההערכה של גרסאות של הדומיין שלך נתן לך מידע מיתוג חשוב. אבל מכיוון שאתה זה שאחראי על מה שהדומיין שלך צריך לתקשר, אתה סוף סוף צריך לקחת את כל ההיבטים בחשבון לגבי מה שאתה רוצה שיהיה המראה הסטנדרטי שלך של שם הדומיין שלך.

אולי יש לך, למשל, אחת מכמה מילים שברצונך להדגיש באמצעות אותיות גדולות. בהתאם לסוג העסק או הארגון שלך, עליך לשקף את הדומיין שלך כתוב על שלט חוצות לאורך הכביש המהיר וגם עם אותיות זעירות על כרטיס ביקור. אופן הכתיבה אמור לסייע במיתוג כתובת האינטרנט שלך בכל מקום.

הנה כמה דוגמאות לכתיבת כתובות אינטרנט למיתוג ותקשורת יעילה עם http:// ו-3 w. כלולים כדי לוודא שכתובות האינטרנט הללו יפעלו כאשר אנשים ידפיסו מחדש את המאמר הזה בדפי האינטרנט שלהם או בניוזלטרים האלקטרוניים שלהם. ברור שהימנעות מה'קידומת' תהפוך אותם להרבה יותר ידידותיים למשתמש ובלתי נשכחים.Source by Soren Breiting

כתיבת תגובה