תקציר הספר – זרמים מרובים של הכנסה באינטרנט – נכתב על ידי רוברט אלן

רוברט אלן הוא סופר ומשקיע מצליח. הוא כתב כמה ספרים שמתפרסמים ונסקרים כבר על התקדמות הצלחה. הספר הזה הוא עכשיו בן 5 שנים שהוא עתיק יומין בשנות אינטרנט. לפיכך אסקור חלק ואתן טיפים עדכניים על אסטרטגיות אינטרנט להרוויח כסף.

למה זה חשוב לי? אני מבין שאני מבקש ממך לבלות איתי 6 דקות בסרטון הזה ולאחר מכן אולי כמה שעות לקרוא את הספר הזה. לכן התוכן צריך להיות שווה את זה. עם זאת, התוכן בספר שווה את הזמן. לפני שנים אחד מבני הזוג יכול היה לעבוד ולפרנס את המשפחה. במדינה הזו היה מה שנקרא מעמד ביניים. ואז עברנו לעידן "DINK" שהוא הכנסה כפולה ללא ילדים. כך פעלו שני בני הזוג כדי להסתדר. כיום, שני בני הזוג עובדים ומשפחות עדיין טובעות בחובות וסובלות מבעיות כספיות. יצירת זרמים מרובים של הכנסה פסיבית היא קריטית אם אתה רוצה לצאת ממירוץ העכברים ולפרנס את המשפחה שלך. בניגוד למה שנהוג לחשוב, זה דורש עבודה והתמקדות. בדרך כלל כשאתה שומע על ההצלחה בן לילה, הם אף פעם לא מספרים לך על 10 השנים הקודמות שהם בילו בבעיטה בתחת.

יצירת זרמי הכנסה מרובים לוקחת זמן אבל ברגע שתתחיל לעשות זאת, תראה את הכוח של כסף פסיבי והרכבה. משקיעים כמו רוברט אלן ורוברט קיוסאקי עשו זאת בדרך כלל עם נדל"ן להשכרה. רוברט אלן היה חלוץ מיליארד הדולר ללא כסף בירידה בשוק הנדל"ן. לעניות דעתי, אני חושב שהאינטרנט מציע הרבה יותר הזדמנויות חיוביות עם פחות סיכון. אם כבר, אתה יכול להתחיל לבנות תזרים מזומנים חודשי מהאינטרנט ולהחנות אותו בנדל"ן תזרימי. שיטה זו תעשה אותך עשיר אם תשקיע זמן.

אני מעריץ גדול של שלושת הסטוגים. זה המקרה כי היכולת המנטלית שלי מתאימה לשלהם. נשאלת השאלה אז איך אנחנו מתחילים להרוויח כסף באינטרנט? אני אחסוך לך מאות שעות ואלפי דולרים במילה אחת – CONTENT. אל תוציא כסף על תוכנות תנועה, גוגל אדס או כל דבר אחר עד שתבין שהתוכן הוא המלך. הסיבה שה-Stooges ידועים יותר מ-70 שנה היא בגלל התוכן שלהם. תוכן טוב נמשך.

די עם הדברים האזוטריים, הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות עכשיו כדי להתעמק בעשיית כסף באינטרנט.

1. תוכן – לכל אחד יש ייחודיות ואתה צריך להתחיל שם. אם יש לך תשוקה לענף ספורט, תחביב או חיה מסוימת אז התחל שם. תתחיל לזרוק את כל מה שאתה יודע על הדבר המסוים הזה. מזבלה של מחשבות היא המקום שבו אתה לוקח דף נייר ועיפרון ופשוט מתחיל לכתוב מילים שעולות בראש על הנושא הספציפי שלך. אל תדאג לגבי הארגון. זה יגיע מאוחר יותר.

2. מחקר – עכשיו אנחנו רוצים לעשות קצת מחקר. זו הסיבה שהאינטרנט כל כך חזק. בימים עברו, כשרצית למכור משהו, היית צריך לבצע שיחות, לדפוק דלתות ולשלוח מיילים. כיום, המשפך הפוטנציאלי כבר נמצא בחוץ וכל מה שאתה צריך לעשות הוא להשתמש בגוגל כדי להתחיל להתחבר אליו. אתה יכול להשתמש בכלי Google AdWords. פשוט "גוגל" AdWords ותוכל להכניס אתרים או מונחים ולראות כמה אנשים מחפשים את הנושא הזה. זה חזק מאוד מכיוון שאם התוכן שלך טוב ומיליוני חיפושים מתרחשים בחודש אז אתה בדרך לבנות זרם הכנסה.

3. בניית רשימה – הרשימה שלך היא קריטית והיכן נמצא הכסף. אל תקנו רשימה של מיילים ממתווכים. אל תשלח דואר זבל. אל תנסה לקחת את הדרך הקלה בעניין הזה. לבנות רשימה טובה ייקח זמן אבל אם תענה על הרשימה עם תוכן טוב, היא תחזיר לך פי 10. אתה רוצה לאסוף קהל עוקבים אז התחל לכתוב מאמרים קצרים על הנושא שלך והתחל לשלוח אותם לאתרי מאמרים. אתרים כמו EzineArticles הם אתרי מאמרים בחינם שיעזרו לך לבנות תנועה לאתר שלך. אתה יכול ליצור מאמר אחד ולשלוח אותו למספר אתרי מאמרים בחינם. חפש שיווק מאמרים לפרטים נוספים.

4. מדיה חברתית – יצירת תוכן מדיה חברתית היא קריטית ליצירה ולסיוע ביצירת ההכנסה שלך. פייסבוק, לינקדאין וטוויטר הם מקומות נהדרים להתחיל בהם. תאם את כל הדברים האלה והתנועה שלך תגדל.

אחרי שיש לך קצת תוכן ועשית את מחקר השוק שלך, אתה צריך לדעת את המשחק הסופי. איך זה יתבצע מונטיזציה?

1. ספר אלקטרוני חלקי חינם – אתה יכול לכתוב ספר אלקטרוני על הנושא שלך ולתת את הפרקים הראשונים בחינם ובתשלום עבור כל הספר. תארו לעצמכם שאתם מוכרים ספר אלקטרוני של 2.95 דולר ומציעים אותו לרשימה של 200,000 אנשים. אם אתה מקבל שיעור מכירה של 5% אז הרווחת 29,500 $. יש כוח במספרים קטנים. מקדונלד'ס היא עסק של מיליארד דולר שמוכר דברים ב-99 סנט.

2. שותפים – האם אתה יודע שאתה לא צריך למכור, לאסוף, לארוז או לשלוח שום דבר? אחד השותפים הגדולים והאמינים ביותר הוא Amazon.com. ישנם אחרים כמו Clickbank ו-commission junction שאתה יכול לבדוק גם כן. אתה מקשר פשוט למוצר או לשירות השותפים וככל שאנשים קונים, אתה מקבל תשלום.

3. פרסום – גוגל ויוטיוב ישלמו לך כדי שיהיו לך מודעות באתר שלך. כמה מגניב זה? כאשר אתה צופה בסרטוני YouTube ולחץ על מודעה משובצת, יוצר הסרטון מקבל תשלום. האם אתה שומע את הכסף נכנס לחשבון שלך בזמן שאתה ישן?

4. אפליקציות מובייל – אפליקציות מובייל הן הזדמנות ענקית. אני מרטיב את הרגליים על זה עכשיו ואחלוק את ההצלחה תוך כדי. אם אתה חושב על טלפונים וטאבלטים של אייפון, אייפד, אנדרואיד, גודל ההזדמנות הוא עצום.

כל הדברים שדיברתי עליהם היום הם חופשיים לעשות. ברגע שתתחיל לשאוב ולבנות אז יש תשלום זול עבור שירותים כמו Traffic Geyser, IContact ומרגלת מילות מפתח שיעזרו לך בחיפוש אחר זרמי הכנסה באינטרנט. תצטרכו להשקיע באתר אינטרנט וקצת עבודת עיצוב. ישנם ספקי מיקור חוץ זולים שיכולים לעזור לך עם זה. זכור שאתה צריך לנהל את זה כעסק ולהציב לעצמך יעדים ריאליים. אם אתה במצב שאתה שונא את העבודה שלך אז הגדר יעד לשנה אחת לעזוב. בזמן הזה, עבדו על פעילויות התוכן, האתר, השיווק ובניית הרשימות שלכם. אם תיתן לעצמך שנה אחת אז תרוויח כסף.

אני מקווה שמצאת את הסיכום הקצר הזה שימושי. המפתח לכל רעיון חדש הוא להכניס אותו לשגרת היומיום שלך עד שהוא הופך להרגל. הרגלים נוצרים תוך 21 ימים בלבד. דבר אחד שאתה יכול לקחת מהספר הזה הוא התוכן הוא המלך. אנשים רוצים תוכן טוב. אנשים אוהבים לקנות ושונאים להימכר אז כשיש לך תוכן טוב אז הם יאהבו לשלם לך על זה.Source by Joe Mosed

כתיבת תגובה