שמות מתחם ואירוח אתרים – 4 תשובות ל-4 שאלות נפוצות

שמות מתחם ואירוח אתרים הם שני דברים שונים. שמות מתחם הם ה"שם" של האתר. אירוח אתרים הוא ה"מקום" בו נמצא שם הדומיין, או השרת בו יתגורר האתר. להלן מספר שאלות נפוצות לגבי שמות דומיין ואירוח אתרים והתשובות המהירות והקלות.

  1. מה דומיינים ללא הגבלה מתכוון לתוכנית אירוח אתרים? משמעות הדבר היא שאם אתה נרשם לתוכנית הספציפית הזו, אתה יכול לארח אתרים ללא הגבלה בתוכנית ONE זו. אתה לא רוצה להסכים לתוכנית אלא אם כן זה המקרה. אתה לא צריך לשלם מחיר פרימיום עבור תכונה זו.
  2. האם אני צריך לקנות את שם הדומיין מחברת האחסון שאיתה יש לי את התוכנית שלי? לא אתה לא! אתה יכול לחפש באינטרנט את הדומיינים הזולים ביותר, לקנות אותם עם חברה אחת כמו GoDaddy, ואז להפנות אותם לחשבון האירוח שלך, למשל ב-JustHost.com. תוכנית האירוח שלך, או לחברת הדומיין צריכים להיות זמינים סרטונים מפורטים כיצד לעשות זאת.
  3. מה המשמעות של "דומיין חופשי לכל החיים"? חברות אירוח מסוימות יציעו זאת כתמריץ להירשם לתוכנית שלהן. זה אומר שאתה יכול לקבל את הדומיין הזה מבלי שתצטרך לחדש אותו כל שנה, אתה הבעלים שלו לכל החיים.
  4. איזה סוג של תוכנית אירוח אני צריך? אם אתה חושב רק להקים אתר אינטרנט, או כמה אתרים באינטרנט, אז א מְשׁוּתָף התוכנית היא כנראה מה שאתה חושב עליו. רוב העסקים הקטנים והאנשים הפרטיים שאין להם אתרים חזקים יעשו זאת לַחֲלוֹק שטח זה עם זה בשרתים נפוצים בחברת אחסון. כמה עסקים קטנים, או עסקים גדולים יותר שרוצים יותר אבטחה לאתרים שלהם יבחרו ב תוכנית שרת ייעודי, כלומר יהיה להם שרת משלהם. זה בדרך כלל אומר יותר אבטחה ושליטה, דברים שהאדם הפשוט לא צריך לדאוג לגביהם.Source by Bruce Reed

כתיבת תגובה