שמות מתחם בחינם – מדוע עליך לפסוע קלות

אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת חיפוש שמות מתחם בחינם באינטרנט מכיוון שאתה עלול לקבל את מה שאתה לא מתמקח עליו. ישנם כמה דומיינים חינמיים שאינם אידיאליים למטרות עסקיות וזו הסיבה שמנהלי אתרים מנוסים מתרחקים מהם. אם אתה רוצה שהאתר שלך ישפיע בצורה רצינית באינטרנט, אתה לא צריך לקבל דומיין חינמי שגוי.

דומיינים ברמה העליונה (TLD) מושלמים לקמפיינים מקוונים רציניים בעוד שתת-דומיינים טובים למי שצריך פלטפורמות להביע את עצמם בשביל הכיף. יש גבול לשיעור ההצלחה שאתה יכול להשיג עם שטח תת שטח מכיוון שיש הגבלות לשימוש בו. לא יהיה לך את החופש להביע את עצמך במלואו ולבצע פונקציות מסוימות מכיוון שאינך הבעלים של שטח החלל.

יתרה מכך, תת-דומיין לא יאפשר לך להגן על עצמך מפני סקוואט סייבר, שהוא רישום של וריאציות שונות של שם דומיין פופולרי על מנת ליהנות מהפופולריות שלו. יש סיפור על ראש בנק שלא הגן על שם הדומיין שלו ובכך נתן לגולשי סייבר אפשרות לרשום את הווריאציות, והם אכן עשו זאת. מאוחר יותר הוא שילם אלפי דולרים כדי לקנות את הווריאציות הללו כשגילה שחלק מהן משמשות כדי להכתים את תדמית הבנק שלו. כתוצאה מכך, אם אתה משיק אתר אינטרנט עסקי, מומלץ לרשום TLD עם הווריאציות שלו.

בסופו של דבר, רישום שם דומיין אינו יקר ותוכל אפילו לקבל שמות דומיין בחינם אם אתה נרשם לתוכניות אירוח אתרים מסוימות. כמו כן, חשוב לציין ששמות מתחם מתחדשים מדי שנה ומשמעות הדבר היא שלא ניתן לקבל שם חינם לכל החיים. לכן TLDs בחינם הם אידיאליים למטרות עסקיות כך שחידושם לא יהווה בעיה. אבל אם הכוונה של הנוכחות המקוונת שלך היא רק ליהנות, תת-דומיינים בחינם הם אידיאליים עבורך.

אם אינך זהיר מאוד עם הצעות שמות דומיין בחינם באינטרנט, הקמפיין המקוון שלך עשוי להיות מושפע לרעה במיוחד אם אתה משיק אתר אינטרנט עסקי. לפיכך, זה מאוד חיוני עבורך לבצע את המחקר שלך כראוי לפני נקיטת פעולה בנושא זה מכיוון שהזהיר מראש הוא מראש. אתה צריך לחפש את המידע הנכון ולוודא שאתה מנצל אותו בצורה הטובה ביותר כדי להפעיל את העסק שלך באינטרנט.Source by Olushola George Otenaike

כתיבת תגובה