שלושת הסוגים של שמות מתחם שכל משווק מאמרים צריך להשתמש

אם אתה עוסק בשיווק מאמרים, חיוני שיהיה לך אתר אינטרנט שיעזור ליצור עסקים חדשים. עבור רבים מכם, שם הדומיין שלכם כתוב: MyName.com או MyCompanyName.com.

כתובת אתר עם שמך או שם החברה שלך הוא רעיון נהדר, אבל אתה צריך יותר משם דומיין אחד עבור העסק שלך, והנה הסיבה:

  1. אם אנשים לא מכירים אותך, הם לא יחפשו את שמך. זה פוגע בכמות התעבורה האורגנית שמובילה לאתר שלך.
  2. כתובת URL הכוללת רק את השם או שם החברה שלך לא נותנת לאנשים מושג לגבי מה האתר שלך מיועד, איזה סוג עסק אתה עושה.
  3. כתובת אתר הכוללת רק את השם או את שם החברה שלך אינה מציעה טריגרים פסיכולוגיים שיגרמו למישהו ללחוץ על הקישור של האתר שלך.

עם כתובות URL לעסק שלך, מומלץ לקנות מספר שמות שונים שכולם יקשרו ישירות לדף העסקי שלך. באופן ספציפי, ישנם שלושה סוגים שונים של שמות דומיין שבהם, בתור משווק מאמרים, עליך להשתמש כדי לעזור להוביל יותר תנועה לאתר שלך.

עשיר במילות מפתח

ההיגיון העיקרי מאחורי שם דומיין עשיר במילות מפתח הוא לשפר את ה-SEO שלך עם מנועי החיפוש הפופולריים יותר, כמו גוגל. על ידי בעל שם דומיין הכולל מילות מפתח הקשורות לעסק שלך, תזכה לדירוג גבוה יותר במנועי החיפוש. אם אתה בעסק שאין לו הרבה תחרות, כתובת URL עשירה במילות מפתח יכולה להספיק כדי למקם אותך גבוה יותר בדירוג של מנועי החיפוש.

כמה דוגמאות לשם דומיין עשיר במילות מפתח הן:

articlemarketingexperts.com

articlesubmissionpros.com

קריאה לפעולה

קריאה לפעולה תניע את הקוראים לפעולה, ללחוץ על קישור. אתה לא רק תניע את הקוראים, אלא תספר להם בדיוק למה הם צריכים ללכת לאתר שלך עכשיו. הם רוצים לדעת מה הם יקבלו או ילמדו אם הם יעברו לאתר שלך.

כמה דוגמאות לשמות דומיינים של קריאה לפעולה הן:

writewinningarticles.com

getfreearticletemplates.com

תועלת

עם סוג זה של שם דומיין, אתה אומר לקורא בדיוק מה הם צריכים ורוצים. אתה מספק טריגר פסיכולוגי בכתובת האינטרנט שלך שיעודד את הקוראים ללחוץ על הקישור שלך. אתה גם תחבר את האתר שלך עם הרצונות, הרצונות והצרכים של הקוראים, ותשפר את הסבירות שהם ילחצו על הקישור שלך.

כמה דוגמאות לשמות דומיינים להטבות הן:

findmoreleads.com

getmorecustomers.com

אלו הם רק כמה טיפים מועילים שכדאי לעקוב אחריהם בעת בחירת שמות דומיין עבור העסק שלך לשיווק מאמרים. טיפים אלה יעזרו להגדיל את דירוג מנוע החיפוש שלך ואת שיעורי הקליקים של הקוראים. זה יוביל ליותר תעבורה לאתר עבורך, מה שאומר שיותר לקוחות פוטנציאליים ימצאו בדיוק את מה שהם רוצים באתר שלך.Source by Deb Lamb

כתיבת תגובה