שיפור פרופיל המדיה החברתית שלך במהירות ובקלות

יש לך פרופיל מדיה חברתית לכל אחד מערוצי המדיה החברתית שהצטרפת אליהם. אתה בטח מודע לעובדה שאתה חייב להישאר על הפרופילים שלך במדיה החברתית ברגע שאתה יוצר אותם. זה לא מספיק פשוט ליצור את הפרופילים ואז להשאיר אותם בשקט. אם תעשה את זה, הם לא יחזירו לך כלום.

שינויים מהירים וללא כאבים בפרופילי המדיה החברתית שלך

יש הרבה שינויים שאתה יכול לבצע בפרופילים שלך והם לא בהכרח צריכים לקחת הרבה זמן או מאמץ כדי לבצע. עם זאת, אם תבצע את השינויים (לפחות אלה שנראים הגיוניים עבור העסק הספציפי שלך), תראה הבדל משמעותי באופן שבו אנשים אחרים מגיבים לך.

שיפור פרופילי המדיה החברתית שלך ייקח לך מעט מאוד זמן ומעט מאוד מאמץ.

  • בדוק את הגדלים של התמונות שלך בפרופילים: כאשר עוסקים בתמונות, תרצו לוודא שהן מותאמות (כלומר כל אחת ואחת מהן). אופטימיזציה שלהן פירושה שאתה בודק את המפרט של ערוצי המדיה החברתית המסוימים ואתה מוודא שהמידות של התמונות שלך תואמות את המפרט הזה. לא ייקח לך זמן בכלל לאמת את המידות ולוודא שהתמונות שלך נמצאות במסגרת ההנחיות הללו. אתה לא צריך בהכרח להניח שהתמונות שלך צריכות להיות ריבועים מושלמים. זה לא בהכרח יהיה כך. סיבה טובה אחת מדוע אתה רוצה לוודא שהתמונות שלך עומדות בקנה אחד היא שהן עשויות לשמש (אתה או מישהו אחר) במקומות אחרים באינטרנט.

  • ודא שתמונות הפרופיל שלך עקביות בכל ערוצי המדיה החברתית שלך: התמונה שלך צריכה להיות צילום ראש נקי ומקצועי ועליך להשתמש בה בכל הערוצים שלך. אם זה אומר שאתה צריך להצטלם על ידי איש מקצוע, זה כנראה שווה את ההשקעה. אחרי הכל, התמונה הזו תראה כל כך הרבה אנשים והתמונה שלך היא ייצוג חזק של מי שאתה. אתה רוצה שאנשים יתרגלו לראות את התמונה הזו ולשייך אותה למותג שלך.

  • בטל את התיוג של עצמך: אם אתה רואה שאתה מתויג בתמונות בערוצי המדיה החברתית השונים והתמונות האלה לא מחמיאות או פשוט לא מתאימות (או משהו שביניהם), אין שום דבר רע בלבטל את התיוג (או להתנתק) מהתמונות האלה. למה שתרצה להיות משויך לתמונות שעלולות לפגוע במוניטין שלך? עליך להיות מודע לכך שחלק מערוצי המדיה החברתית הפופולריים יותר מאפשרים לך להתנתק די בקלות. תרצה לבדוק את התגים על בסיס קבוע. אם לא תשמרו על התגים, הם עלולים להזיק לעסק שלכם.

  • ודא שבפרופילים שלך יש מילות מפתח לאופטימיזציה: לא משנה באיזה עסק אתה עוסק, אתה עדיין צריך לוודא שכל התוכן שלך (לא משנה היכן אתה שם אותו) עובר אופטימיזציה. הסיבה שאתה רוצה לעשות זאת היא כדי שאנשים יוכלו למצוא אותך כשהם מחפשים את מה שאתה במקרה מציע. העובדה היא שאתה רוצה שהם ימצאו אותך לפני שימצאו מישהו אחר קודם.

  • ודא שהפרופילים שלך מלאים: אתה לא רוצה שאנשים יסתכלו בפרופילים שלך ולא יוכלו לראות את כל התמונה. זה פשוט לא יעיל. אתה יכול בקלות להימנע מכך רק על ידי שימת לב לפרופילים שלך והשלמת החסר. זה לא ייקח לך הרבה זמן. בזמן שאתה ממלא את התוכן החסר, וודא שאתה הופך את התוכן הזה למושך ככל האפשר.

  • חבר פרופיל מדיה חברתית אחד לאחרות: זה דבר ממש טוב לעשות וזה יפיק תוצאות נהדרות. תרצה לבדוק את הקישורים בין פרופילי המדיה החברתית. אין דבר יותר מעצבן מללחוץ על קישור רק כדי לראות שלא קורה כלום.

סיכום

פרופילי המדיה החברתית שלך הם חלק חשוב מהעסק שלך ואתה לא יכול להרשות לעצמך לתת להם לקפוא. שימוש בכפתורי שיתוף יעזור לך לשמור את זה מעניין. לא רק שאתה צריך למלא את כל השדות בפרופילים שלך אלא גם להקפיד לעדכן אותם על בסיס קבוע (אך לא בתדירות גבוהה מדי). תרצו לשתף כל מיני מידע מעניין (הן מילים והן תמונות) כך שתחזיקו בעניין של קהל היעד שלכם. אתה תמיד רוצה שהתוכן שלך יהיה רענן, עדכני ומרתק בכל עת.Source by Michael Cohn

כתיבת תגובה