שימוש יצירתי במדיה חברתית כדי לספר את הסיפור שלך

כשמדובר בשיווק עבור העסק שלך, לספר את הסיפור שלך (גם אם הוא אחד מני רבים) הוא קריטי להצלחתך בעסק. אתה צריך תמיד יש לך סיפור לספר ולא רק איך אתה מספר את הסיפור חשוב, אלא המקום שבו אתה מספר את הסיפור שלך חשוב לא פחות כשזה מגיע להשגת התוצאות הרצויות.

למה הסיפור שלך כל כך חשוב

אולי אינך בטוח מדוע לספר את הסיפור שלך הוא הכרחי כל כך כשמדובר בכתיבת תוכן ושיווק תוכן זה עבור העסק שלך. ובכן, הסיפור שלך הוא קריטי לחלוטין להצלחת המותג שלך ושל העסק שלך, כי זו הדרך שבה אתה מסוגל להתחבר עם האדם האחר כשני בני אדם וזה גם הדרך שבה אתה מוכיח מי אתה ואת הערכים היקרים לך.

כשזה מגיע לשיתוף הסיפור שלך, ערוצי המדיה החברתית שבחרת הם כלי נפלא לעשות בדיוק את זה ולעשות זאת בהצלחה רבה. הנה איך אתה הולך על מנת להשיג זאת.

  • ספר את הסיפור שלך בפייסבוק: מעריצי הפייסבוק שלך נהנים מאוד מסיפור טוב. אם הסיפור שלך כתוב היטב ומשכנע, למעריצים שלך לא תהיה בעיה לקרוא את הפוסטים שלך עד הסוף. הכל תלוי איך אתה מציג את המידע. עם פייסבוק, יש לך הזדמנות לספר סיפור ממש יפה ואתה יכול לספר את הסיפור הזה בצורה משוכללת או תמציתית ככל שתרצה. זה תלוי רק בסגנון הכתיבה שלך ובחברי קהל היעד שלך. אם אתה מרגיש שיש לך הרבה מה לשתף עם המעריצים שלך, אולי כדאי שתבחר לכתוב פוסט ארוך יותר. רק זכרו לשמור את זה משכנע ומרתק. אם תעשה זאת, אנשים אחרים ירצו לקרוא את הסיפור שלך והם ירצו להמשיך לקרוא סיפורים אחרים שאתה משתף בעתיד.

  • ספר את הסיפור שלך עם תמונות: במקרים רבים, תמונה הוא שווה אלף מילים. שימוש בתמונות כדי לספר את הסיפור שלך הוא דרך יצירתית להפליא למשוך את תשומת הלב של חברי קהל היעד שלך. אם חווית אירוע שהיית רוצה לשתף עם אנשים אחרים באינטרנט, תמונות כנראה יעבדו טוב מאוד. ניתן לפרסם את אלבום התמונות וניתן לשתף אותו בשלמותו בהמשך פעמים רבות ובמקומות רבים. זה גם יקל על אנשים אחרים לשתף את הסיפור שלך עם אנשים אחרים שהם מכירים (אם הם מרגישים שכדאי לשתף את הסיפור שלך). האלבום שלך צריך להקיף את החוויה כולה, כולל אנשים אחרים שהשתתפו שהייתה לך בתשלום הייתה משמעות מסוימת, כמו גם כל תמונה אחרת (או תמונה אחרת) שגם היא שווה שיתוף לדעתך.

  • ספר את הסיפור שלך באמצעות סרטון: סרטונים יכולים להיות דרך יעילה ביותר לספר את הסיפור שלך. בדיוק כפי שקורה במילה הכתובה, סרטון יכול להיות קצר יותר או יכול להיות ארוך יותר. אל תפחד לספר את הסיפור שלך באריכות, אם אתה מרגיש שמה שיש לך לומר יעניין אנשים אחרים. כמובן, אם אין לך הרבה מה לומר, אין טעם פשוט לגרור את הסרטון שלך רק כדי לתפוס דקות. ודאו כי משך הזמן שאתם לוקחים לספר את הסיפור שלכם הוא פרק הזמן המתאים ביותר למה שיש לכם לומר.

  • ספר את הסיפור שלך באמצעות לוחות תכנון: דרך נוספת לשתף את הסיפור שלך היא באמצעות שילוב של מילים ותמונות. זו יכולה להיות דרך יעילה מאוד לספר את הסיפור שלך מכיוון שהוא ימשוך אנשים רבים ושונים. יש אנשים שמגיבים בצורה חיובית יותר למילה הכתובה ואחרים מגיבים בצורה חיובית יותר לתמונות כי הם אנשים ויזואליים. למרבה המזל, לוח התכנון מספק את שני סוגי האנשים.

  • ספר את הסיפור שלך עם שילוב של תוכן מקורי ואצור: אתה יכול לקחת כמה מושגים מתוכן שנאסף ולשלב אותם עם הסיפור והחוויות שלך. זוהי דרך יצירתית ויעילה לספר את הסיפור שלך ואנשים אחרים יוכלו להתייחס למה שאתה אומר.

סיכום

לספר את הסיפור שלך חיוני למותג שלך ולעסק שלך ושימוש בערוצי המדיה החברתית שבחרת כדי לספר את הסיפור שלך היא דרך חכמה ויעילה לעשות בדיוק את זה. זה עוזר לך ליצור קשר מוצק עם הקוראים שלך. המציאות היא שבכל פעם שאתה מפרסם תוכן, אתה משתף סיפור עם קהל היעד המיועד שלך. בכל מקרה אתה מעורב במדיה חברתית על בסיס קבוע עבור העסק שלך, כך שאתה יכול גם לנצל את כל מה שיש לו להציע לך.Source by Michael Cohn

כתיבת תגובה