שימוש ב-AdSense באתר האינטרנט שלך

אם אתה בעל אתר, זה האינטרס שלך ללמוד איך להרוויח כסף באינטרנט עם פרסום ב-AdSense. זהו בעצם כלי שיווקי שמתאים פרסומות רלוונטיות לתוכן שלך בדף האינטרנט שלך. כבעל אתר, אתה יכול להרוויח כסף על ידי הרשמה ולתת להם לפרסם מודעות באתר שלך.

איך זה קורה הוא שחברה שרוצה פרסומת שתוצג בצורה כזו נרשמת לגוגל אדוורדס ואז מפתחת פרסומות עליהן היא תצטרך לשלם כדי להופיע ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל או בדפי תוכן שונים. הדפים האלה שייכים לבעלי אתרים שנרשמים ל-AdSense באתר שלהם.

אם תרצה להיות חלק מההזדמנות המקוונת הזו להרוויח כסף, הדבר הראשון שעליך לעשות אם האתר שלך פועל הוא להירשם ל-Google AdSense. ההרשמה היא בחינם ולעולם לא תהיה חייבת עמלות. לאחר ההרשמה, תוכל להציב מודעות בדף האינטרנט שלך ובעצם לשווק עבור חברות אחרות. המודעות צריכות להיות עקביות למדי עם התוכן באתר שלך.

לדוגמה, אם האתר שלך עוסק בכלבים, המודעות שמופיעות בדף שלך צריכות להתייחס בצורה כלשהי לכלבים, מוצרי כלבים, תערוכות כלבים וכו'. הרעיון הוא להתאים את התוכן שלך למודעות כך שהמבקרים בדף שלך ילחץ על המודעות.

היבט נהדר של פרסום מסוג זה הוא שמפרסמים משלמים לגוגל רק כאשר הלקוחות לוחצים על המודעות שלהם. זה נקרא "תשלום לפי קליק" או PPC. מה שקורה הוא שכאשר לוחצים על מודעה, אחוז קטן מהכסף שהמפרסם שילם לגוגל הולך לבעל האתר שהציג את המודעה הזו בגאווה.

ככל שבעל אתר יקבל יותר קליקים, כך תוכל להרוויח יותר כסף. רוב האנשים לא מתעשרים, אבל הם בהחלט יכולים להרוויח כסף. ככל שלבעל אתר יש יותר תנועה, כך הם יכולים להרוויח יותר כסף מפרסומות כאלה. העניין הוא לגרום למבקרים ללחוץ על המודעות, ולכן מיקום המודעות בכל עמוד חשוב.

לאחר שנרשמת ל-AdSense, התוכן שלך יצטרך להיות מאושר לפני שתתחיל להתקדם. גוגל רוצה רק אתרים בעלי ערך ורלוונטיים. לאחר שתאושר, תוכל לבחור היכן תרצה שהמודעות יוצגו באתר שלך. חלק מהלקוחות מציבים את המודעות שלהם באופן אסטרטגי במקומות מסוימים באתר האינטרנט שלהם, מכיוון שהם מאמינים שיותר אנשים נוטים ללחוץ עליהם כשהם נמצאים באזורים מסוימים.

תוכל גם לבחור צבעים וגדלים של המודעות שיוצגו. אתה יכול להתנסות עם אלה כדי לראות מה עובד הכי טוב ומקבל הכי הרבה קליקים. אתה יכול לבחור אם אתה רוצה שהמודעות שלך יהיו גם טקסט או גרפיקה.

אתה יכול להרוויח כסף עם AdSense לאורך זמן. ככל שיש לך יותר אתרים ותעבורה יהיו אינדיקטורים לכמה כסף. היו סבלניים ותהנו מהתהליך.Source by Yuzin Win

כתיבת תגובה