שימוש בכוחו של קרייגסליסט כדי לפוצץ את העסק הרגיל או המקוון שלך

האם אתה מחפש מקור פרסום איכותי וחינמי כדי לפוצץ את העסק המקוון או הרגיל שלך? אל תחפש רחוק יותר מקרייגסליסט. אמצעי פרסום זה הוקם בשנת 1995 על ידי קרייג ניומרק. העסק גדל ומעסיק כעת 24 עובדים.

רוב הפרסום הוא בחינם, למעט מודעות דרושים המשולמות בערים נבחרות בארה"ב. המודעות המסווגות המוצגות במדיום כמעט חופשי זה נעות בין סחורות ושירותים, לפורומים, הודעות קהילתיות ואפילו מודעות אישיות.

אתר קרייגסליסט אינו נוצץ, אבל הוא בהחלט עובד עבור האנשים שמפרסמים שם. הדבר היחיד שאתה צריך לדעת על Craigslist.org הוא שיש להם תוכנה כדי למנוע ממך לפרסם יותר מדי את המודעה שלך. ישנם מאות משווקים חכמים שניצחו את המערכת ופרסמו מאות או אולי יותר מודעות ביום. ממידע שקראתי, המודעה שלך יכולה פשוט להיעלם מהסיווג שלה אלא אם תשתמש בטכניקות התגנבות.

טכניקת התגנבות אחת שבה משתמשים המשווקים ההמוניים היא להשיג תוכנת "הסתר את ה-IP שלי". אתה מבין, לכל מחשב יש IP ייחודי משלו ותוכנת Craigslist משתמשת בזה כדי לעקוב אחר כתובת ה-IP של המחשב שלך לפרסום יתר. עם זאת, יש תוכנת "הסתר את ה-IP שלי" זמינה במחיר סביר באינטרנט כדי לעשות את העבודה. תוכנת "הסתיר את ה-IP שלי" טובה ניתנת לתכנת להשתנות במרווחי זמן שתבחר.

דבר נוסף שתוכנת Craigslist עושה הוא לעקוב אחר כתובת הדוא"ל שלך בעת הפרסום. פרסם יותר מ-2 עד 3 מודעות מאותה כתובת וייתכן שהמודעה שלך לא תופיע. מפרסמי ה-Craigslist הידועים להם, יקבלו עד 100 כתובות דוא"ל בחינם מ-Gmail.com, ולאחר מכן יסובב את הכתובות הללו בעת הפרסום. לאחר שימוש בכתובות הדוא"ל במשך שבוע או שבועיים, הם מבטלים את חשבונות הדוא"ל שלהם ומקבלים אחרים.

אני מקווה שתבקר ב-Craigslist.org כדי לגלות במה מדובר. אני יודע שתופתעו מאוד לגלות שקיים אמצעי פרסום חינמי כזה.Source by Tom Jacobson

כתיבת תגובה