שיווק במדיה חברתית – הכנסת החברה שלך לקהל החברתי

תמיד קשה לשווק כלפי נתונים דמוגרפיים מסוימים. מכיוון שהמדיה החברתית הופכת להיות ענקית יותר ויותר, אין פלטפורמה טובה יותר לשימוש. ניצול מדיה חברתית לטובתך יכול לעזור לך להבין לאיזה סוג קהל לשווק, מי נהנה ממה ומי סביר להניח ייהנה מהמוצר שלך. בעזרת הטיפים האלה, אתה יכול להשתמש במדיה החברתית ולהפוך אותה לאחד הנכסים הגדולים ביותר שלך באסטרטגיות השיווק שלך.

1. החליטו באיזו פלטפורמה להשתמש – ישנן מספר פלטפורמות חברתיות ובסיסי משתמשים שונים. מפייסבוק לאינסטגרם ועד טאמבלר, לא חסרים בסיסי לקוחות לשימוש. אפשר לטעון שהכי חשוב להתמקד בפלטפורמה אחת או שתיים מלכתחילה, כדי להבטיח שלא תבלבל את עצמך עם התמקדות במספר דברים בו-זמנית, שכן שיווק הוא רק אחד היבט של ניהול עסק. הקפד לעקוב אחרי איזו פלטפורמה מקבלת יותר תעבורה, שכן זו עם ספירת תעבורה גדולה יותר תהיה זו עם בסיס גדול יותר בטווח הארוך.

2. חבר את הבלוג או האתר שלך לפרופילים החברתיים שלך – יצירת מספר פרופילים במדיה חברתית חיונית להשפעה חברתית. זו הסיבה שחשוב לך עוד יותר לקשר את בסיס הפעילות העיקרי שלך (אתר או בלוג) לכל פרופילי המדיה החברתית שלך, ולהיפך. שיווק את האתר שלך בפרופילי המדיה החברתית שלך, ושווק את פרופילי המדיה החברתית שלך באתרי האינטרנט שלך. זה מבטיח יצירת לולאה סגורה, יצירת רשת גדולה של אנשים המחוברים לשני ההיבטים של העסק שלך, ומביאים יותר תעבורה לעסק שלך.

3. שתף תוכן מעניין – אם אתה רוצה לשווק לאנשים הנכונים, אתה צריך לוודא שאתה משתף תוכן שהם ייהנו. אם אתה משתף תוכן מעניין ומועיל, סביר להניח שהתוכן שלך ישותף ויתפשט בקרב הקהל. חשוב מכך, אל תשכח את האשטאגים. השימוש בהאשטאגים יכול לעזור ללקוחות שלך לעקוב אחר הפוסטים שלך, ואם הם גדולים מספיק, להפוך לטרנד.

4. שמור על הפרופיל שלך בולט – כשזה מגיע לשיווק ברשתות חברתיות, חשוב לבלוט מהקהל. ישנן מגוון דרכים לעשות זאת, כפי שצוין למעלה ניתן לפרסם תוכן ספציפי כלפי קהל מסוים. אבל דרך מרכזית לעשות זאת היא להישאר מעל החשיפה. כדי להתמודד עם עובדות, לא תהיו האחרונים לשווק במדיה החברתית, ולכן חשוב לוודא שהפוסטים שלכם לא יאבדו באוקיינוס ​​של אחרים שמתפרסמים מדי יום. ישנן כמה דרכים שונות לעשות זאת, מכיוון שאתה רוצה להתבלט אבל אתה גם לא רוצה לחשוף את עצמך יתר על המידה. עבור חשבון מדיה חברתית אישית, אתה יכול לפרסם כמה פעמים שתרצה ביום, מכיוון שתעסוק בעיקר בשיווק כלפי חברים ובני משפחה. עבור החשבון העסקי שלך במדיה החברתית, מומלץ לא לפרסם יותר מפעמיים ביום, או שבע פעמים בשבוע, מכיוון שעוקבים עלולים פשוט להתעלם מהפוסטים שלך.

5. עקבו אחר ההשפעות בקהל שלכם – רוב הסיכויים שאתם לא הולכים להיות הדג הגדול ביותר בבריכת השיווק של המדיה החברתית. זה עושה את זה חשוב לעקוב אחר הגדולים שבהם. אם במקרה תפסת את העין שלהם, אז אולי תהיה לך מזל מספיק כדי ליצור שיתוף פעולה או שותפות. יש גם את הבונוס הנוסף של המלצות. אם אתה עוקב אחר אנשים פופולריים, סביר להניח שתצוץ ברשימת המומלצים לעוקבים שלהם, בתורו תצבור יותר תנועה לפרופיל שלך.Source by Darryl Jackway

כתיבת תגובה