קנייה ומכירה של שמות מתחם – עסק משתלם

רכישת מוצר מקוונת היא תהליך פשוט באמצעות אמצעי תשלום ייעודי. ניתן לקנות או למכור מוצרים רבים באינטרנט וזה כולל שם אתר רשום או שם דומיין. מאז שהאינטרנט צבר פופולריות לפני שנים רבות, העסק של קנייה ומכירה של כתובות אתרים הפך פופולרי ככל שיותר אנשים הבינו את החשיבות של שם קל לזכור ואמין כדי לסמן את הנוכחות המקוונת שלהם. במילים פשוטות, יש עסקים בקנייה/מכירה של כתובת אתר אינטרנט מכיוון ששמות פופולריים מאוד עדיין מבוקשים היום. חלק מהשמות אף שמורים ורשומים כהשקעות, מה שמצביע על כך שהם זמינים לרכישה בטווח מחירים רחב.

זכור כי רכישת שם דומיין מבעלים או משווק עשויה להיות תהליך מסובך. אתה צריך להיות בטוח במה שאתה רוצה ולהגדיר תקציב לרכישה. באופן טבעי, שם דומיין מסוים הופך ליותר ערך (ויקר) אם המוכר מגלה שהוא ישמש למטרות מסחריות. בין אם למטרות אישיות או עסקיות, הימנעו מלחשוף מידע רב מדי למוכר. ישנן מספר דרכים למקור עבור שם הדומיין שלך.

ראשית, נסה לחפש את הכתובת. אם מצאתם את הכתובת והיא בשימוש (אתר שפועל במלואו), סביר להניח שהיא לא למכירה. עם זאת, אתה יכול לשלוח דוא"ל למפעיל לאישור. אם הכתובת עומדת למכירה, בדוק את מחיר המכירה ונסה לרכוש באמצעות מכירה פרטית, מכירה פומבית או מתווך. אם אתה מגיש הצעות עבורו, היזהר לא להיות שקוע מדי בתהליך הגשת ההצעות – אתה עלול לשלם יותר ממה שאתה צריך. שאל את עצמך אם יש כתובות טובות יותר זמינות.

קניית שם דומיין היא מסע כדאי אם אתה מעוניין להחזיק כתובת אתר מסוימת. עם זאת, טווח המחירים משתנה וייתכן שתשלם יותר מהנדרש. אם זה המקרה, אתה תמיד יכול לנצל את היצירתיות שלך ולהמציא שם חדש!Source by Chris Cornell

כתיבת תגובה