צפייה בפרסומות טלוויזיה מפורסמות באינטרנט

אחד מהזמנים האהובים עלי בעבר הוא לצפות בפרסומות ביוטיוב. זה התחיל כשהתחלתי בשיעור פרסום במכללה והיינו צריכים לעשות פרסומת משלנו. אז כדי לקבל רעיונות, הלכתי ליוטיוב וצפיתי שם בפרסומות ממדינות אחרות.

מצאתי את חווית החיפוש משעשעת שכן מיוטיוב, יכולתי לראות איך נראות פרסומות במקומות אחרים ולהשוות ביניהן מהפרסומות שאני צופה בה במדינה שבה גרתי. יכולתי לקבל רעיונות יצירתיים וחכמים מכמה מהן. אבל לא כל הפרסומות טובות, כי רובן מחורבנות. צפייה בפרסומות טלוויזיה שעשויות גרועות אני מרגיש חכם יותר כי דמיינתי שאני יכול לעשות יותר טוב מאלה.

רוב הפרסומות האהובות עליי הן מהסופרבול, המשחק הגדול בארה"ב, נצפות על ידי מיליוני אם לא מיליארדי אנשים. בגלל הקהל העצום שהיא מושכת, מותגים גדולים כמו קוקה קולה, פפסי ובאדווייזר מנצלים זאת כדי להשיק את פרסומות הטלוויזיה שלהם. שימו לב, הם משלמים בערך 3 מיליון דולר רק עבור מקום של 30 שניות, והם צריכים לוודא שהפרסומות שלהם מאוד יעילות רק כדי לא לבזבז את המיליונים ששילמו.

כמה מהפרסומות האהובות עלי ממשחקי הסופרבול האחרונים הן התינוק E*Trade שמדבר על איך הוא קנה מניות, הילדה המכוערת מ-Planter's Cashew, דיוויד אברנת'י המצליח מ-Cars.com, והחרקים האלה שגונבים בקבוק קוקה קולה.

סט נוסף של פרסומות שאני אוהב לראות הן אלו שזכו בפרסים באריות קאן. כמובן שהם לא יכלו לנצח אם לא היה בהם שום דבר ייחודי. בדיוק כמו הפרסומת של מנורת איקאה. זו הייתה פרסומת שגרמה לצופים להזדהות עם המנורה שזרק בעליה. מוזיקת ​​הרקע, הצילום דאגו שהצופים ירגישו רע על שהמנורה נזרקת. ואז רק כמה שניות לפני שזה נגמר, אדם נכנס למסך ואמר לצופים שהם משוגעים לרחם על דבר שאינו חי. די שלילי במובן מסוים, אבל היי, הצופים בוודאי יצחקו על זה שהם כן הרגישו עצובים כשהם צופים במנורה. חוץ מזה מנורת איקאה טובה יותר מהמנורה שנזרקה.

המודעות שהזכרתי הן רק כמה מהפרסומות הנהדרות שניתן לצפות בהן באינטרנט. חלק מהמודעות הללו מהוות לא רק השראה נהדרת ליצרני פרסומות עתידיים, אלא גם חלק מהן משככות מתח נהדרות במיוחד הפרסומות המצחיקות.Source by Chris Sandberg

כתיבת תגובה