פרסום מקוון בשוק הגיוס: האם זה טוב?

כיום, אפילו עיסוקי פרסום ושיווק יכולים להתבצע באינטרנט. שוק הגיוס הוא אחד מהענפים שהסתמכו במידה רבה על פרסום מקוון כדי להגיע ליעדי הגיוס שלהם. אם אתה רוצה לחפש צוות ראש, פרסום מקוון הוא דרך מצוינת להגיע לדרישות שלך. למרות אלה, ישנן גם השלכות מסוימות לשימוש במודעות מקוונות בקו שוק הגיוס. הנה רשימה של שלושת הכישלונות המובילים שאולי כדאי לשקול לפני שאתה הולך לפרסום מקוון כאמצעי להאצת תהליכים בשוק הגיוס.

  1. זיוף מסמכים הופך לאפשרות כאשר אתה עוסק בשימוש בפרסום מקוון כדי לקבל רשימה תחרותית של מועמדים אפשריים לתפקיד מסוים. הסיבה לכך היא שיש כמה טענות של המועמדים שקשה לאמת אותם וככאלה, אתה צריך להסתמך על המילה שלהם כהוכחה. דוגמה מושלמת שניתן להביא היא תיק עבודות מקוון. אם מועמד מוביל אותך לקישור בתיק העבודות שלו, אין לך דרך לוודא אם תיק העבודות הזה אכן נוצר על ידו.
  2. מדידת כשרונות יכולה להיות בעיה אמיתית כאשר נעשה שימוש בפרסום מקוון. ברוב המקרים, המועמד יצייר את עצמו באור חיובי מאוד. עם זאת, האמת היא שהעובדות הללו רק הוסרו. זה אומר שהמועמד אינו באותה רמה שהוא או היא רוצים להציג. העובדות פשוט מוגזמות כדי להוסיף ליתרון של המועמד.
  3. עבור אנשים שמחפשים עבודה, מעסיקים שמפרסמים פרסומות מקוונות עלולים להוות אתגר כי הם מוטעים. למשל, השכר או המשכורת אמורים להיות תחרותיים, לפי הפרסומת. אולם כאשר האדם המחפש עבודה שואל על הנתון בפועל של הפיצויים, המעסיק היה נותן סכום מינימלי ביותר. למרות שבעניין זה, העובד הפוטנציאלי עדיין יכול לומר לא, המאמץ שלו עדיין התבזבז בחיפוש אחר עבודה שאינה מציעה הרבה.

כפי שאנו רואים זאת, פרסום בשוק הגיוס הוא חרב פיפיות. אמנם זה יכול להפוך יוזמות לחיפוש עבודה קלות ונוחות בגלל הטכנולוגיה, אבל זה עשוי גם להוסיף לתסכול הן של המעסיק והן של העובד הפוטנציאלי.

לכן, יש צורך לשקול את היתרונות והחסרונות לפני לזנק קדימה עם פרסום באינטרנט. רק באמצעות זה תוכל לנהל את היתרונות והחסרונות של פרסום מקוון בשורה של שוק הגיוס.

מכיוון שפיטורים עדיין מתרחשים ברמות שונות, מציאת משרות חלופיות נחשבת כפתרון בעיני רבים. תוך כדי כך, ודא שאתה נמצא בעמדה אסטרטגית. אחרת, בסופו של דבר היית מבזבז את המשאבים שלך – כסף, כישרון, זמן ומאמץ.Source by Johnny E Smith

כתיבת תגובה