פרסום בתשלום לפי קליק: דברים שעסקים קטנים צריכים להיות מודעים אליהם

פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) הוכח כמסייע לעסקים קטנים בשיפור הנוכחות המקוונת שלהם ובקידום מודעות למותג. זה נותן לעסקים קטנים הזדמנות להתחרות עם אתרים גדולים יותר ולהשיג זרימה מתמשכת של לידים חדשים. הנה כמה דברים נוספים שעסקים קטנים צריכים להבין על פרסום ב-PPC.

דירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל אף פעם לא ממש קל ומהיר במיוחד עבור עסקים בקנה מידה קטן. יידרש כמות ניכרת של זמן, מאמץ, כסף ורמה מסוימת של מומחיות כדי להגיע לדירוג הרצוי. אופטימיזציה של האתר שלך למנוע החיפוש והצגה בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש מספקות לך את ההזדמנות להקדים באלף צעדים את המתחרים שלך. אבל מה אם לא ניתן למצוא אותך ב-10 התוצאות הראשונות? האם זה אומר מבוי סתום מצידך? האם יש לך סיכוי להתחרות באתרים גדולים יותר, פופולריים ומבוססים יותר? למרבה המזל, לאתרים קטנים ופחות פופולריים יש כעת הזדמנות להיות מוכרים ומוכרים בעולם המקוון. הודות לפרסום בתשלום לפי קליק (PPC).

מה המשמעות של פרסום ב-PPC?

פרסום ב-PPC, הידוע גם בשם חיפוש בתשלום, שיווק ב-PPC, שיווק בחיפוש בתשלום ושיווק במנועי חיפוש (SEM), הוא מודל שיווק באינטרנט שבו מפרסמים יוצרים קמפיין פרסומי באמצעות שירותי הפרסום בתשלום לפי קליק המוצעים על ידי משווקים מקוונים שונים ומשלמים עבור כל לחץ על המודעות שלהם קבל. פרסום ב-PPC דומה יותר לרכישת ביקורים באתר או בדף נחיתה במקום רק להרוויח באופן אורגני את הביקורים הללו.

היכן ניתן למצוא מודעות PPC אלו?

מודעות PPC מוצגות בדרך כלל בתוך תוצאות מנוע החיפוש, בעיקר בחלק העליון של דף התוצאות של מנוע החיפוש, ממש מעל התוצאה מספר 1. ניתן לראות אותם גם באתרי אינטרנט שונים ובפלטפורמות שונות של מדיה חברתית כמו פינטרסט, טוויטר, לינקדאין ופייסבוק.

כיצד פרסום בתשלום לפי קליק יכול לעזור לעסקים קטנים?

פרסום PPC יכול לעזור לאתרים קטנים כמו שלך להתחרות בשחקנים הגדולים בתעשייה ולשפר את הכרת המותג. זה גם נותן לעסקים קטנים זרימה מתמדת של לידים חדשים ונוכחות רשת עקבית שיכולה לעזור להגדיל את התנועה לאתר.

איך יעבוד פרסום PPC?

איך מאמץ הפרסום שלך ב-PPC יעבוד תלוי מאוד באסטרטגיות שבהן תשתמש. אבל לפני שתוכל ליצור אסטרטגיה יעילה, תצטרך לקבוע תחילה כמה היבטים חשובים כמו התקציב שלך, יעדים, מספר הפרסומות שתפעיל, לאילו מילות מפתח תתמקד, ובאילו פלטפורמות תשתמש. חשוב שתחליטו אם תפעילו את הפרסומות שלכם בפלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, פייסבוק, פינטרסט, לינקדאין וסנאפצ'ט, בפלטפורמות של מנועי חיפוש כמו Google AdWords, Yahoo Stream Ads, Yelp Ads ו-Bing Ads .Source by Jack Athwani

כתיבת תגובה