פרסום באינטרנט לעסקים קטנים: מהן האפשרויות שלך?

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים יכול להיות יקר, אבל זה לא חייב להיות. יש לך אפשרויות רבות, בתשלום ובחינם, שיכולות להביא לך מספיק תנועה ממוקדת כדי לבצע מכירות.

נושא ענק אחד עבור בעלי עסקים חדשים הוא עלות הפרסום. לעתים קרובות הם מתחילים עם תקציב קטן שבקושי מכסה את עלויות האתר שלהם. מכאן, הם מרגישים שקניית פרסום היא הדרך הטובה ביותר או אולי הם מאמינים שזו הדרך היחידה להוציא את הבשורה לאור.

לעתים קרובות הם מתעלמים מהעובדה שיש אמצעים אחרים להשיג את אותן תוצאות שהן חסכוניות ביותר. זה המקום שבו שיווק ופרסום באינטרנט מצטלבים.

ראשית, בואו נסתכל על האפשרויות בתשלום.

אתה יכול לבזבז את הכסף שלך באינטרנט עם מודעות תשלום לפי קליק, מודעות באנר, מודעות מסווגות ומודעות סולו. כמה שירותי PPC מובילים כוללים את גוגל, MSN, Yahoo! מיבה ולאחרונה גם בינג. אלה מאפשרים לך להציב מודעות בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש, כמו גם באתרי אינטרנט בשוק היעד שלך.

הצד השלילי הוא שאתה צריך לדעת מה אתה עושה בבניית המודעות ודפי הנחיתה שלך, אחרת אתה יכול להוציא הרבה כסף עם האפשרויות האלה. כמו כן, כאשר אנשים רואים מודעות, הם יודעים שאתה רוצה למכור להם משהו, מה שיכול להגביל כמה ילחצו בפועל על המודעות שלך.

אתה יכול לקנות פרסום לא מקוון בספרי טלפונים, מגזינים, עיתונים, ניוזלטרים, או בשלטי חוצות ובמקומות אחרים. אתה יכול להדפיס פליירים וכרטיסי ביקור שאותם תוכל להפיץ לשוק היעד שלך. Mail מציעה גם חבילות פרסום שניתן להפנות לקהל הספציפי שלך.

אלו הן שיטות מסורתיות ותיקות שעדיין עובדות היום כי אתה יכול להגיע לאנשים שנמצאים באינטרנט וכאלה שלא.

איזו שיטה תבחר תלויה במידה רבה בתקציב שלך ואיזו אפשרות תתאים ביותר לעסק שלך ולנישה שלך. חלקם יעבדו טוב יותר מאחרים. הדרך היחידה לגלות מה המתאימים ביותר היא פשוט לבדוק אותם, אחד בכל פעם במידת הצורך. או קודד את כל המודעות וחומרי השיווק שלך כדי שתדע מיד אילו מהם הביאו לך תנועה ומכירות.

לאחר מכן, בואו נסתכל על אפשרויות חינמיות.

ניתן להשיג פרסום באתרי אינטרנט בנישה שלך ללא PPC. אתה יכול לעשות את זה עם המאמרים שלך. תהליך זה דורש קצת עבודה מכיוון שתצטרך למצוא את האתרים בנישה שלך ולאחר מכן לפנות לכל מנהל אתרים בנוגע להצבת המאמר שלך באתר זה. מכיוון שמאמרים אינם נתפסים כמודעות על ידי הציבור, הם נוטים לקבל יותר תשומת לב ויכולים להוביל ליותר קליקים.

דרך נוספת לשווק עם מאמרים היא לשלוח אותם למדריכי המאמרים המובילים ולאפשר לאנשים להשתמש במאמרים האלה באתרים שלהם. זה עושה את אותו הדבר כפי שדיברנו זה עתה, מלבד ספריות המאמרים להפוך את המערכת עבורך לאוטומטית.

החוכמה היא לייצר מאמרים שאנשים 'רוצים' לפרסם באתרים שלהם. אם המאמרים שלך לא מציעים מידע ייחודי, הם יתעלמו. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לוודא שזה יקרה.

1. מקד כל מאמר למילת מפתח.

2. שים את מילת המפתח הזו בכותרת ובתוכן.

3. הפוך את המאמר לקריאה, עם משפטים קצרים והרבה רווחים לבנים.

4. ספק מידע איכותי

5. ודא שהמאמרים מקוריים (לא PLR או מועתקים מאתרים אחרים)

6. כתבו כותרת יעילה שמושכת תשומת לב ומפתה אנשים לקרוא

מדיה חברתית היא עוד צורה פופולרית של קידום חינם עבור העסק שלך. זה קצת קשה לאנשים מסוימים לתפוס, במיוחד כשאנחנו מדברים על אתרים כמו טוויטר. האם אתה באמת יכול להצליח על ידי פרסום שם? אותה שאלה חלה על בלוגים.

הסוד הוא לפגוע בכל הנקודות החמות. במילים אחרות, תן לאנשים את מה שהם רוצים. לשם כך, עליך להכיר את שוק היעד שלך. גלה מה הם מחפשים וכיצד ההצעות שלך יכולות למלא את הצורך הזה. לאחר מכן, פרסם להם את זה בצורה שהם יכולים לתפוס במהירות. טוויטר ובלוגים הם המדיה האידיאלית לקידום מכירות קצר ומדויק.

אם אתה יכול לעשות את זה, אתה תמשוך את תשומת הלב שלהם. השמועה תתפשט. אנשים יתחילו לחפש את הציוץ, הפוסט בבלוג או ההערה הבאים שלך. הראה להם שיש לך את התשובה ואז שלח אותם לדף נחיתה מתאים. דף זה חייב להיות מדויק וממוקד באותה מידה, ולפרט מה ההצעה שלך יכולה לעשות, באיזו מהירות היא יכולה לעשות את זה וכמה קלות המבקרים שלך יכולים לשים עליה את ידם.

בלוגים פופולריים בשביל זה מכיוון שמנועי החיפוש, למשל גוגל, מאוד אוהבים אותם. התוכן בדרך כלל מתרענן על בסיס קבוע. זה אומר שהבלוג שלך יכול להופיע בראש התוצאות בכל יום, בדיוק כשהלקוחות שלך מחפשים והיכן הם ימצאו אותו.

תגובה לבלוגים קשורים מספקת חשיפה דומה. אם הבלוג מבקר לעתים קרובות ויש לו מספר רב של תגובות ופוסטים בבלוג, אתה יכול להיות בטוח שהוא יהיה פופולרי בתוצאות החיפוש. אלה הם אלה שאתה רוצה למקד.

לבסוף, אתה יכול לפרסם דרך אתר האינטרנט שלך. זה יכול להיות בלוג או דף אינטרנט סטטי שמייצר רווחים. אתה מייצר רווח מהאתר שלך באמצעות מודעות AdSense, מודעות באנר ומודעות שותפים. אם האתר שלך מקבל כמות גדולה של מבקרים, אתה יכול למכור פרסום למשווקים אחרים תמורת הכנסה חודשית קבועה.

אתר אינטרנט משלך הוא כמעט הכרחי היום. ספריות מאמרים לא תמיד מאפשרות קישורי שותפים בתיבת המשאבים שלך. אם אתה משווק שותפים, עליך לשלוח תחילה את הקוראים שלך למקום אחר. זה יהיה אתר האינטרנט שלך. שם, אתה יכול לתת להם מידע בעל ערך רב יותר, אולי באמצעות מדריך קטן להורדה, לפני שתפנה אותם לדף המכירה של השותפים.

אלו רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותך. פרסום באינטרנט לעסקים קטנים לא חייב לעלות לך צרור, ובכל זאת להביא לך את הרווחים שאתה רוצה.Source by Sylvia Dickens

כתיבת תגובה