עשה כסף מקוון מהבית עם Google AdSense

Google AdSense היא אחת הדרכים המגניבות ביותר להרוויח כסף באינטרנט מהבית. העובדה היא שיש כל כך הרבה אנשים שרוצים לפרסם את המוצרים והשירותים שלהם באינטרנט. סביר להניח שהם ישתמשו בשיטות פרסום בתשלום כדי לקדם מוצרים אלה. אלו חדשות טובות עבורך מכיוון שאתה יכול לנצל זאת על ידי הרשמה לתוכנית AdSense.

Google AdSense מאפשר לך להרוויח כסף בכל פעם שמישהו לוחץ על אחת מהמודעות שנמצאות באתר שלך. אתה יכול אפילו להרוויח כמה דולרים לכל קליק. ישנן טקטיקות רבות שבהן תוכל להשתמש כדי להבטיח רווחים מקסימליים עם AdSense. הנה רק כמה:

הצב את המודעות ממש מתחת לכותרת הדף שלך. דרך מצוינת להגדיל את שיעור הקליקים שלך היא להציב את מודעות AdSense שלך ​​ממש מתחת לכותרת. זה יבטיח שאנשים יראו את המודעות מיד כשהן מגיעות לאתר שלך. אם הם מחפשים משהו שקשור למודעות המוצגות, הם ילחצו על המודעות.

השתמש במודעות טקסט בלבד. גיליתי שחסימות המודעות עם הביצועים הטובים ביותר הם טקסט. מודעות תמונה מסיחות מדי את הדעת. שמירה על פשטות היא הדרך הטובה ביותר להרוויח את מירב הכסף עם AdSense. שיעור קליקים טוב לצלם יהיה בסביבות 25%. המשמעות היא ש-25 אנשים מתוך 100 ילחצו על המודעות.

גם שילוב הצבעים חשוב מאוד. אני מוצא ששימוש בקישורים כחולים וטקסט אפור הוא השילוב הטוב ביותר. המשמעות היא שהכותרות של המודעות שלך צריכות להיות כחולות, ותיאור המודעות צריך להיות אפור בהיר. שיעור הקליקים שלי היה גבוה עד 80% באמצעות שילוב הצבעים הזה. אתה מוזמן לשחק קצת. אין סוד להרוויח עם Google AdSense. בצע אסטרטגיה פשוטה והשתמש בשיטות ידידותיות לגוגל כדי להשיג תנועה.

הנה איך אני עושה את זה:

בניית אתר אינטרנט סביב מוצר או שירות. אמזון היא מקום נהדר לחקור מוצרים שונים כדי לבנות את האתר שלך סביבו. לדוגמה, יש לי אתר עמוס במאמרים מצוינים על Nespresso Aeroccino Plus. זהו מקציף חלב. אני מקבל בערך $0.67 לקליק. אתר זה לקח לי אחר הצהריים ליצור. זה מכניס אותי לכל מקום בין $45 ל $70 לחודש. והתנועה שאני מקבל מגיעה מגוגל. אז זה בחינם! מה הסוד שלי? ובכן, יצרתי תוכן נהדר לאתרי אינטרנט. לאחר מכן, התחלתי לבנות קישורים אחוריים לאתרים כדי לקבל את הדירוג הגבוה במנועי החיפוש. לאחר מכן, הצבתי את מודעות AdSense שלי באתרים.Source by Chris Campbell Jones

כתיבת תגובה