עקרונות בסיסיים של אנימציה תלת מימדית

65% מהאנשים נחשבים ללומדים חזותיים. קל להבין זאת בהתחשב בכך שרוב המידע (90%) שמועבר למוח הוא ויזואלי. הוא גם מעביר מידע חזותי הרבה יותר מהר (פי 60,000 מהר יותר) מאשר טקסט. לכן אין זה מפתיע שסרטונים הם המדיום הפופולרי ביותר לתקשורת ומעורבות הזמין כיום באינטרנט.

עלייתה של אנימציה תלת מימדית

למותגים נהיה יותר קשה לחתוך את הרעש ולהעביר את המסר שלהם לקהל היעד שלהם. יש כל כך הרבה סרטונים זמינים היום באינטרנט. אתה צריך משהו נוסף כדי לשים לב. כאן נכנס לתמונה תוכן תלת מימד מונפש.

תוכן אורקולי מונפש הוכח כיעיל מאוד בהשפעה על הבחירות של צרכנים בשלבים המאוחרים של מסע הרכישה שלהם. ישנן מספר סיבות לכך שסוג זה של תוכן יעיל יותר מחומר חזותי אחר.

 1. סרטוני אנימציה יעילים למשוך ולשמור את תשומת הלב של הצופה. הם מהדהדים עם הצופים ומעוררים שיחות בקרב הקהל.

 2. מותגים מסוגלים יותר לפשט נושאים מורכבים באמצעות אנימציה. אתה יכול להראות מושגים שונים באמצעות הדמיית תלת מימד שאם לא כן יהיה בלתי אפשרי עם חזותיים אחרים.

 3. הדמיות הן דרך רבת עוצמה להעביר טכנולוגיה או מוצר ולהראות את התכונות והיתרונות שלהם.

 4. הם כיפיים.

 5. הם יכולים להיות על כל דבר.

 6. הם חסכוניים לייצור.

עקרונות לאנימציה תלת מימדית מוצלחת

רק בגלל שהתוכן האודיו-ויזואלי המונפש כל כך פופולרי, לא אומר שסימולציית הווידאו המסביר שלך תהיה להיט מיידי בקרב הקהל שלך. ישנן קווים מנחים שונים שיש לקחת בחשבון בהפקת תוכן אורקולי כדי להבטיח את הצלחתו.

 1. אנימציות איכותיות ופוטוריאליסטיות- יצירת אנימציה תלת מימדית איכותית היא חיונית כדי לתת לה תחושה פוטוריאליסטית שמביאה אותה לחיים. זה דורש יותר פרטים, תשומת לב לתאורה ושימוש בחומרים מציאותיים ואפילו הוספת השתקפויות על פני האובייקט.
 2. ציפייה – עיקרון זה עוזר לצופה לצפות לתנועה עוד לפני שהיא מתרחשת, למשל עקב כף הרגל של הדמות לוחץ מטה על הקרקע לפני שהוא עושה את הצעד. ציפייה מסייעת למנוע מהנפשה של תוכן אורקולי להיראות רובוטי מדי.
 3. הגזמה – זה משמש באנימציה כדי לתת יותר אנרגיה לדמויות. הגזמה, למשל, יכולה לשמש בתנוחות כדי למשוך תשומת לב למה שהדמות עושה.
 4. הַצָגָה – עיקרון זה כולל מיקום של חפצים ודמויות בסרטון. זה עוזר לקהל להבין את הנרטיב ואת תפקידן של הדמויות בו. זה כולל תזמון, תפאורה וצילום.
 5. תזמון – התזמון הוא חיוני מכיוון שהוא מכתיב כמה מהר תמונות נעות וכמה זמן הן נשארות דוממות בסרטון האנימציה. להאיץ משהו יכול לעזור ליצור תחושה של אנרגיה, קלילות או מהירות. האטה של ​​משהו נותנת רושם של כוח משיכה, מסה, ומוסיפה משקל לתמונה.
 6. ציור מוצק – זהו העיקרון המשמש כדי לגרום לתמונה להיראות כאילו היא תלת מימדית למרות שהיא נוצרה על משטח דו מימדי. עיקרון זה נותן משקל, איזון ועומק לתמונה.Source by Paul Nandrajog

כתיבת תגובה