עסקאות זולות להעברת שמות דומיין – האם יש עדיין הצעות כאלה?

זו השאלה שאתה להוט לדעת את התשובה. עסקאות זולות להעברת שמות דומיין עדיין זמינות. רק עליך לחפש חברות שמציעות עסקאות כאלה. ייתכן שתרצה לשנות את חברת רשם שמות הדומיינים הנוכחית שלך מכיוון שהיא לא מספקת את השירותים ששילמת עבורם. כיום, ישנם למעלה מ-100 רשמי שמות מתחם לבחירה. לפני שתתחיל בתהליך זה, עליך לפנות תחילה לחברת הרשם שבה בחרת לארח את שם הדומיין שלך. הבקשה שלך תודיע לאותה חברה על הכוונות שיש לך להעביר אליה את שם הדומיין שלך. חברה זו תהיה אחראית לשאת את כל תהליך ההעברה בעזרתך. הרשם המסוים הזה אחראי לוודא שהבקשה אכן תקפה.

יישום האימות הוא בדרך כלל בפורמט של בקשת דואר אלקטרוני הנשלחת לאדם מנהלי הזקוק למענה. עם זאת, במקרים בודדים נעשה שימוש רק בבקשה חתומה להעברה המועברת בפקס. חברת רשם שמות הדומיינים שממנה אתה מעביר את שם הדומיין שלך עשויה לפעמים לרצות להגיע עד לאישור כפול. כאשר זה קורה, ייעשו בדיקות אבטחה נוספות כדי לוודא שהכל תקין. הם עשויים לרצות שתגיב לאחת ממיילים שלהם או תשלח להם מכתב נוטריוני המציין את כוונתך להעביר את שם הדומיין שלך.

יש הרבה חברות לרשום שמות דומיינים שמציעות עסקאות זולות להעברת שמות דומיינים. רובם דורשים לא יותר מעשרה דולר לשנה הראשונה עבור העברת שם הדומיין שלך אליהם ויוסיפו שנה נוספת לזמן הרישום הנוכחי שלך. בנוסף, להרבה מחברות רשמי שמות הדומיינים הללו יש עסקאות מיוחדות כאשר אתה מעביר שמות דומיינים רבים בו זמנית.

חלק מחברות רשמי שמות הדומיין מספקות כתובת דואר אלקטרוני בחינם על כך שרשמו שם מתחם אצלם או העבירו אותו מחברה אחרת לרישום שמות מתחם אליהם. אם ההעברה לא תצא לפועל מכל סיבה שהיא, תקבל החזר. שיעור ההנחה מסתמך פעמים רבות על סיומת שם הדומיין שבה אתה רוצה להשתמש כדי לרשום את שם הדומיין שלך מכיוון שחלק מהרחבות שם הדומיין יקרות יותר מאחרות.Source by Joshua Nyamache

כתיבת תגובה