עכשיו הגיע הזמן לסקירות הספרים של הדור הבא

מחפשים ספר טוב לקפה של הבוקר ביום ראשון? מתלבטים איזה ספר לקרוא? לכולנו יש את הטעם האישי שלנו – סיפורת, עיון, ספרות, ביוגרפיות ואפילו האהובה האחרונה, מנגה, אבל אי אפשר לשפוט ספר לפי הכריכה שלו. אנו מבקשים עצות של קוראים אחרים לפני שמתחילים עם ספר חדש באותו אופן שבו אנו מחפשים דעות לפני קניית גאדג'ט או מוצרי אלקטרוניקה חדשים.

כיום, חובבי ספרים מחפשים פסק דין מלא על ספרים עם דעות, דירוגים, הצעות והערות של מומחים וקוראים אחרים. ישנם לא מעט אתרי ביקורת ספרים המציעים ניתוח והערכה מפורטים.

גלישה ב-New York Times רבי המכר על הנייד או המחשב השולחני שלך היא הדרך הטובה ביותר להתחיל את החיפוש אחר הקריאה הבאה שלך, אבל למה לאתחל מחברת כשיש לך טכנולוגיה ניידת ממש בידיים שלך? יותר נוח להשתמש במסך גדול יותר מאחר והשלבים הקטנים והקלים של גלישה באתרים עלולים להפוך מעט מסובכים במכשירים ניידים, שבהם צריך לפתוח את הדפדפן ולהמתין עידנים לטעינת אתר סקירה.

מכשירים ניידים אמורים להפוך את חיינו לקלים ומהירים יותר; צריכה להיות אותה דרך לחקור את עולם הספרים במכשירים ניידים. יש אפליקציה לכל דבר – החל מאפליקציות eBook ועד קוראי ספרים eBook, אז למה לא אפליקציה לביקורת ספרים? למעשה, יש הרבה אפליקציות לביקורת ספרים ב-Apple App Store, אבל בקושי יש כאלה ב-Android Market!

יש כמה דברים שחייבים להיות באפליקציה לביקורת ספרים.

ממשק פשוט וקל לשימוש

סנכרון מהיר

ערכות צבעים מקיפות ואפשרויות תצוגה

אפשרויות נרחבות לצפייה, עריכה, מועדפת ושיתוף העדכונים עם חברים, אוהבי ספרים ואפילו זרים

תוספת חדשה ל-Android Market, אפליקציית Best Book Reviews, בהחלט מטפלת בבעיה עבור חובבי ספרים. אפליקציית Best Book Reviews שומרת אותך מעודכן בביקורות הספרים והחדשות העדכניות ביותר ישירות בסמארטפון או טאבלט אנדרואיד שלך. למרות שזו אפליקציה ממצה עם ערימות של אפשרויות, יש לה ממשק פשוט לחלוטין. זהו שינוי מרענן בהשוואה לרוב יישומי הזנת ה-RSS המתרוקנים מהסוללה ב-Android Market.

השימוש באפליקציות לנייד כבר עלה על השימוש בדפדפן אינטרנט מכיוון שיותר צרכנים בוחרים במסלול מהיר יותר לכל דבר, אפילו למציאת ביקורות ספרים. מהנה לקרוא בדרך הניידת.Source by Harsha Pramod

כתיבת תגובה