עיון במדריך מקורות תנועה לשיווק תוכן

אפשר לערבב ולהתאים כמה סוגים שונים כדי למשוך מבקרים לדפי הנחיתה של האתר שלך. בנוסף, אין לו את סכום התעבורה שתמצא בגוגל ובינג. הדרך האידיאלית להגדיל את התנועה לאתר שלך מתנועה אורגנית היא להגביר את טווח הדפים באתר שלך שיכולים לדרג את הוראות מילות המפתח החשובות שלך. אתה לא צריך לתהות איך לשפר את התנועה לאתר. לפני שתתחיל להגדיל את תנועת האתר שלך, תצטרך להבין את נתוני התנועה הנוכחיים שלך. אם תרצה באמת להגדיל את התנועה לאתר, ראשית עליך להיות בטוח שתוכן האתר שלך מותאם.

עם פרמטרי UTM אפשר לעקוב אחר התנועה שלך עד למייל המסוים שאתה שולח. במציאות, תעבורה היא רק אחד הדברים הפשוטים ביותר להשיג בעולם המקוון. שליטה עם Quora היא בין השיטות הטובות ביותר להתפתח לסמכות בענף שלך ולהעלות את תעבורת האתר שלך.

צור דוח שבועי, למשל, כדי להוכיח את היעילות של כל אתר חברתי שבו אתה משתמש כדי להוביל מבקרים לאתר שלך. בניגוד לאמונה הרווחת, יש למעשה הסברים רבים מדוע ייתכן שחסרים בביקור נתוני מסע פרסום ומקור תנועה. ניתן לרכוש את התנועה במחיר נמוך של $1 לכל 1000, כך גם עבור אנשים שמחפשים הרבה מאוד תנועה במחיר סביר. ניתן להפריד בקלות את כל התעבורה שנגזרת על ידי PostBeyond על ידי פיתוח פלח. תנועה ממוקדת מאוד עשויה לשמש למטרות רבות. תנועה אורגנית היא מה שרוב המשווקים שואפים לעלות.

אם אתה פועל כבר זמן מה, סקור את מאמצי פרסום התוכן שלך ואת התוצאות ממנו בשנה האחרונה. בחר את העניין בהתבסס על פריט התוכן שלך והענף שבו החברה שלך נמצאת. אם אתה מפעיל עסק אינטרנטי, התעבורה היא נשמת אפך מהסיבה שהיא מאפשרת למודל החברה שלך לעבוד ולשלם את החשבונות שלך. אם סביר להניח שתשקיע כסף בשיווק תוכן, זה (בתקווה) בגלל שאתה רוצה להשיג משהו מוחשי עבור החברה שלך. שיווק באמצעות תוכן הוא הרבה יותר מביטוי באזז. כתוצאה מכך, אם אתה מתכנן לפרסם את התוכן שלך באתר, וודא שאתה מקדיש קצת זמן לחקור את Reddit תחילה מנקודת המבט של המשתמש. בין אם תרצה להתרכז בשיווק בדוא"ל או שאתה מחפש אנשים אחרים לחלוק את התוכן שלך, מערכות יחסים מעצימות את טווח התוכן שלך.

חייבת להיות גישה ברורה כדי להדגים אם התוכן שלך מתפקד באופן שבו אתה דורש ממנו. על ידי כתיבת תוכן מצוין, אתה מעודד אנשים אחרים לקשר אליו. לדעת היכן אנשים מאתרים את התוכן או האתר שלך יכול לעזור לך להחליט היכן למקד את המאמצים וההשקעות שלך, יחד עם מעקב אחר מסעות פרסום. זכור שתוכן לא צריך להיות טקסט, אם אתה בעניין של סרטונים, שיווק בווידאו הוא אמצעי מצוין להשיג תנועה. ובכן, יש הרבה סיבות שתוכן יכול להיכשל, החל מסטנדרט הכתיבה, הבנת הפרסונה ועד לאסטרטגיית ההפצה. ללא הבנה מעמיקה של הערך שהתוכן שלך מספק, קשה לאמוד אם הוא יעיל. תוכן שנוצר לשימוש בהמרה אמור בדרך כלל לדחוף את הקורא לכיוון של פעולה כלשהי, למשל, הרשמה לניוזלטר, נטילת קורס אלקטרוני בחינם לחלוטין או רכישת פריט.

תחשוב על איך אנשים צורכים תוכן. תוכן חיוני לבניית קשרים עם לקוחות פוטנציאליים. לצד הדגשת התוכן שלך, אתה גם צריך להבטיח שהוא יישאר מעודכן. התוכן יהיה שונה בהתאם לשלב של מסע הלקוח. תוכן הספר האלקטרוני צריך להיצמד למבנה נרטיבי כלשהו, ​​ולכלול הרבה מאוד עיצוב ויזואלי טוב. בואו להבין את אלה שיוצרים תוכן חדשני בכל רמות אתרים קטנים, בינוניים ועצומים. יצירת תוכן ירוק עד אמורה להיות מטרה מתמשכת עבור החברה שלך, לכן סביר להניח שתשתמש ברוב הפורמטים בזמן מה.

כיצד מתפקדים סוגים ספציפיים של תוכן בערוצים שונים. בנוסף, התוכן נראה אורגני, או כך, עיוורון הפרסומות שמשפיע על סוגים אחרים של פרסום מופחת משמעותית על ידי שימוש באאוטבריין. חשוב לשתף את התוכן שלך בצורה המתאימה ביותר, אבל בונוס נוסף הוא אם אתה מצליח לגרום לקהל שלך לשתף אותו ישירות מהאתר שלך. אתה צריך גם להביא את התוכן שלך מול קהלים חדשים. ודא שזה פשוט לשתף את תוכן האתר שלך ברשתות החברתיות ושכל הקישורים מהפוסטים שלך ברשתות החברתיות עובדים בצורה מושלמת.

כדי לייצר מדדי מכירות תצטרכו לשלב את פלטפורמת הפרסום ומערכת ה-CRM שלכם כפי שתרצו לעקוב אחר התנהגות המשתמשים לאורך מחזור המכירות. מראה אילו מקורות מביאים מבקרים לאתר שלך. מקורות תנועה מאפשרים לך להבין מאיפה מגיעה ההצלחה באתר שלך. כל קורא שיבקר באתר שלך פשוט יקפוץ החוצה מיד וזה יוביל לדוח תנועה מכוער. אתה מאריך את תוחלת החיים של רעיון התוכן הראשוני שלך תוך שימת דגש על מומחיות ברעיון כזה.

לחץ כאן למשאביםSource by John Ryan

כתיבת תגובה