עובדות רישום דומיין שאתה צריך לזכור

רישום דומיין הוא היבט חשוב בעסק, שעוזר לאנשים להתחיל לבנות את הנוכחות המקוונת שלהם. מבחירת שם דומיין לאתר שלך ועד רכישתו אצל רשם דומיינים – זה די קל, אם אתה יודע מה לעשות.

המשך לקרוא לכמה תובנות שיעזרו לך להתחיל ברגל ימין.

היסודות שאתה צריך לדעת

ניתן למצוא את שם הדומיין שלך בכתובת האתר שלך. במילים פשוטות, זהו השם המיועד שבו אתה משתמש כדי להפנות משתמשים לאתר שלך, כגון mysite.com. כל שם דומיין בודד שנמצא באינטרנט הוא ייחודי ואין שני שמות זהים.

ההרשמה היא בדרך כלל על בסיס כל הקודם זוכה. ניתן לרשום שמות מתחם עם הרחבות שונות ברמה העליונה, כאשר הנפוצים שבהם הם .com, .net ו-.org. אחרים כוללים .info, .asia ועוד רבים אחרים.

שמות מתחם ואירוח אתרים

לאחר רשום שם דומיין משלך, עליך לעבור לשלב הבא של הקמת אתר אינטרנט. זה כרוך במציאת שירות המאפשר לך מספיק מקום ורוחב פס כדי לאחסן את הנתונים שלך ולהפוך את האתר שלך לנגיש לקהל שלך.

מארח אתרים מספק את השרת כמו גם את החיבור והתחזוקה. לאחר שהעלית את האתר שלך לשרת, תוכל להגדיר את האימייל שלך דרך לוח הבקרה המקוון.

רישומים

רישום דומיין הוא תהליך פשוט למדי. אתה עובר לרשם דומיינים באינטרנט, הקלד את שם הדומיין שבחרת בשדה החיפוש שלו ובודק אם השם עדיין זמין. אם כן, תוכל להמשיך ברישום על ידי מסירת המידע הנדרש ולאחר מכן לבצע את התשלום.

במקרה ששם הדומיין כבר נלקח, סביר להניח שתראה כמה הצעות לגבי TLDs שונים שאתה יכול ללכת אליהם כדי לעזור לך להחליט. אתה יכול גם להמציא שם חלופי לאתר שלך.

חידושים

לשמות דומיין יש תאריכי תפוגה משלהם, בהתאם למספר השנים בהן נרשמתם. לרשמים שונים יש מדיניות שונה במהלך תקופת החידוש שלהם, כולל תקופות חסד. כמו כן חלות עמלות שונות.

כאשר בעלים לא מצליחים לחדש את שמות הדומיין שלהם בזמן, זה גורם לרוב לאובדן עסקים ולקוחות בצורה מאוד מזיקה. הם מאבדים גישה לנתונים שלהם ואינם יכולים להשתמש באתר ובאימייל המשויכים לשם הדומיין.

רשמים מציעים גם שירות חידוש אוטומטי כדי לוודא שהבעלים לא ישכחו לחדש את שמות הדומיין שלהם בזמן.

העברות

עבור העברת דומיין, ICANN מכניסה דומיינים לנעילת העברה של 60 יום אם בוצעו שינויים בשם הנרשם, האימייל או החברה. הודעות דוא"ל יישלחו הן לנרשמים החדשים והן לנרשמים הוותיקים כדי להודיע ​​להם על ההעברה.

המפתח להצלחה במשחק הדומיין שלך הוא בחירת הטוב ביותר רישום דומיין שמתאים לצרכים שלך. עם העובדות האלה, קח את הצעד קדימה ורשום את שם הדומיין שלך בדרך הנכונה.Source by Mark Evans

כתיבת תגובה