עובדות לא ידועות על "חינם" מודעות מתנה

מודעות מתנה חינם:

האם הם לגיטימיים? מה המטרה שלהם? איך הם עובדים? איך אתה יכול להפיק מהם תועלת?

אני יודע שכולם ראו פרסומות שטוענות שאתה יכול לקבל פריטים "בחינם" כמו אייפודים, קונסולות משחקים, טלוויזיות פלזמה או LCD ואפילו מזומן. עבור רוב, סוגי הפרסומות האלה פשוט מעצבנות, אבל למי שמבין בעסק, המודעות האלה יכולות להיות רווחיות ביותר.

הפרסומות של פריטים "חינם" אלה מנוהלות בדרך כלל על ידי אתרי תמריצים בחינם (IFW's). אתרים אלו מציעים מתנות "חינם" כתמריץ להירשם להצעות מהשותפים שלהם. בעיקרון, זוהי צורה רווחית מאוד של פרסום שותפים. האתרים הללו הם למעשה לגיטימיים, וכאשר אתה ממלא את הדרישות שלהם, הם שולחים לך את המתנה "בחינם" שביקשת.

שמתי את המילה "חינם" במרכאות מכיוון שהמתנות אינן בחינם לחלוטין, עם זאת, הן בדרך כלל מגיעות אליכם בעלות נמוכה במיוחד. אתה רק צריך לדעת איך "לעבוד על המערכת". אם תשחקו בקלפים שלכם נכון, תוכלו לקבל את המתנה ה"בחינם" שלכם בכ-$20 (עשרים דולר) או פחות! למעשה זו עסקה די מתוקה!

הפעולה של IFW היא די פשוטה… הם מפרסמים עבור השותפים שלהם על בסיס תשלום לקליק או תשלום לפי הרשמה, כך שבכל פעם שאדם לוחץ על מודעה או נרשם להצעה, ה-IFW מקבל תשלום . כתמריץ לאנשים הלוחצים על מודעות או נרשמים לשירותים, ה-IFW מציעים מתנות חינם לחברים שלהם. הסיבה שהם יכולים להרשות לעצמם להציע את המתנות הללו ועדיין לשמור על רווח בריא היא פשוטה… כתשעים אחוז (90%) מהאנשים שלוחצים על מודעות או נרשמים להצעות לעולם לא משלימים במלואם את הדרישות כדי לקבל את המתנה שלהם. כאשר ה-IFW מקבל תשלום ואינו צריך לשלוח את המתנות, הם מרוויחים. עם זה בחשבון, אתה יכול לראות איך ה-IFW עושים הרג בשוק הפרסום השותפים.

זה מביא אותנו לאופן שבו אתה יכול להפיק תועלת מה-IFW. פשוט הכנס את עצמך לעשרה אחוז מהאנשים שממלאים את הדרישות של IFW ומקבלים את המתנה שלך בחינם. בדרך כלל, תצטרך להירשם לכל מקום בין 2 ל-4 הצעות ניסיון מהחברות המסונפות של IFW, ותקבל הודעה על כך שקיבלת את האשראי הנדרש בערך. לאחר מכן, יינתן לך קישור הפניה. לאחר מכן תקבל מספר קבוע מראש של אנשים (בדרך כלל 2 עד 10) להירשם לאתר IFW באמצעות קישור ההפניה שלך (טיפ: אתה יכול לשלם לאנשים לעשות זאת אם תרצה). לאחר שהם נרשמו להצעות הניסיון וקיבלו קרדיט, הם נחשבים למספר ההפניות הכולל שלך. כאשר הגעת למספר ההפניות הנדרש, תוכל לדרוש את המתנה החינמית שלך! המפתח להרוויח מהמצב הזה הוא שעליך לבטל את הצעות הניסיון שלך לפני שהן יפוג. מסיבה זו חשוב מאוד שתשמור תיעוד מדויק של ההצעות להן אתה נרשם, מתי תקופת הניסיון מסתיימת וכיצד לבטל. אני חוזר… חשוב מאוד שתשמור תיעוד מדויק! בדרך כלל הצעות הניסיון נעות בין חינם לחמישה דולר, אך אם לא תבטל לפני סיום הניסיון, ייתכן שתחויב בכל מקום בין עשרה לחמישים דולר נוספים לחודש או יותר! שמרו על רישומים מדויקים ובטלו בהתאם! אני לא יכול להדגיש את הנקודה הזאת מספיק.

כאשר אתה לוקח בחשבון מה אתה מקבל עבור הסכום שאתה משלם, את ההצעות באמת לא ניתן לנצח… מה אפילו יותר טוב, רבים מהאתרים האלה מחלקים מזומן!!! הם יפקידו כסף ישירות לחשבון ה-PayPal שלך, כך שאתה אפילו לא צריך לחכות שמשהו יגיע בדואר….קבל את הכסף והשתמש בו לכל מה שתרצה!Source by William E Fountain

כתיבת תגובה