סקירה חסרת משוחד על קיצורי הדרך של ג'ף פול למערכת מיליונים באינטרנט

מהי מערכת קיצורי הדרך של ג'ף פול למיליוני אינטרנט?

מערכת קיצורי הדרך למיליוני אינטרנט של ג'ף פול טוענת לעזור לאדם ליצור הכנסה מקוונת מסיבית על ידי ביצוע עבודה מועטה מאוד. החבילה נמכרת ב-$39.95 וכוללת תקליטורי DVD, ספרים ומשאבים אחרים כמו הכנסה אוטומטית שהיא מדריך ליותר מ-100 דרכים להרוויח כסף באינטרנט.

אז, האם תוכנית קיצורי דרך למיליוני אינטרנט מציעה מידע מעמיק בנושא או שזו רק הקדמה של מכירות ושיווק מקוונים? יש קצת מידע טוב בחבילה והן הזדמנויות לגיטימיות במדריך להכנסה אוטומטית. עם זאת, החבילה לא מצליחה לתת מענה לכמות העצומה של המידע הדרושה כדי להתחיל לייצר הכנסה באינטרנט, ויוצרת תחושה כוזבת לגבי כמות העבודה הנדרשת כדי להצליח.

האם מערכת קיצורי הדרך למיליוני אינטרנט של ג'ף פול באמת עובדת?

אם אדם היה מצויד רק במידע המסופק במערכת זו, סביר להניח שהוא לא יוכל להגדיר זרם הכנסה מקוון פונקציונלי. עם זאת, תוכנית זו היא אמצעי לגלות את עולם השיווק המקוון. המדריך בהחלט נותן דוגמאות מהעולם האמיתי להצלחות מוכחות, אך הן קצרות ואינן מציעות למעשה גישה מקיפה או שיטתית לבניית עסק מקוון.

מה שמייחד את המערכת הזו מאחרות הוא שהיא כוללת 10 "אתרים עסקיים באינטרנט" עם החבילה. האתרים ללא ספק חסרי תועלת. הסיבה לכך היא שכתובות האתרים המוכנות מראש הן כל כך ארוכות שאף אחד לעולם לא יגיע לאתר בפועל. ההיבט המכריע ביותר בשיווק מקוון הוא תעבורת האתר, שהיא בעצם כמות האנשים שמבקרים באתר. ישנן טכניקות שונות המשמשות ליצירת תעבורה, שאף אחת מהן לא נדונה מספיק בחבילה כדי להיות שימושית ליזם האינטרנט השואף. זוהי בעיה שאינה נדירה כאשר מתמודדים עם גורואים שיווקיים מפורסמים והמערכות שהם מוכרים. לעתים קרובות הם לא מציעים את המידע הנכון או את הכמות הנכונה שלו. גישה מקיפה באמת להתחיל ברצינות לשווק באינטרנט כרוכה בדרך כלל בעבודה עם מישהו שיש לו ניסיון בתחום.

האם אתה יכול לדמיין את עצמך מתחיל עסק מבוסס אינטרנט, או כל עסק לצורך העניין. היכן צריך להתחיל יזם שואף? השאלה צריכה להיות בעצם עם מי הם צריכים להתחיל. פתיחת עסק בעזרת מישהו שיש לו ניסיון וכבר עבר את עקומת הלמידה הדרושה למודל לגיטימי ומוכח להצלחה הוא הדבר הטוב ביותר שאדם יכול לעשות. אנשים רבים מחפשים דרך לצאת מהמצב הכלכלי הנוכחי שלהם. זה מובן לחלוטין והאינטרנט הוא באמת דרך מצוינת לעשות זאת. אבל בבקשה שקול מקורות אמינים יותר, בדרך כלל פרסומות מידע לעולם לא מציעות גישה מקיפה לחלוטין.Source by Christopher Castillo

כתיבת תגובה