ספרי אינטרנט של יום החציר של עמק הסיליקון – המשחק ממשיך – מה כדאי לקרוא עכשיו

אילו ספרים באינטרנט כדאי לקרוא? ובכן, אם אתה באמת רוצה להבין את זה, הייתי ממליץ לך להתחיל בהתחלה, וללמוד על ARPA-NET ו-Bell Labs, אבל אז אני ממליץ אולי על "הרשת" מאת טים ​​ברנרס- פחות או אולי משהו מאת וינסנט סרף. ישנם ספרים רבים אחרים באינטרנט הראויים להזכיר. "הזנב הארוך" מאת כריס אנדרסון טוב.

כמו כן, מה דעתך על כמה ספרי אינטרנט משנות ה-90? "Blown to Bits" נכתב לפני 1999 והוא די הגון, אבל אנחנו יודעים איך הבועה הזאת יצאה, והבהלה בהנפקה להון סיכון של עמק הסיליקון, עדיין זה די מעניין, והגל השני הזה של עקומת טכנולוגיית האינטרנט יהיה להיות הרבה יותר מתמשך. נראה שגוגל היא חברה שכולם מדברים עליה ובחנויות הספרים הגדולות תמצאו מספר כותרים חדשים, השנה למעשה בחדשנות העסקית ובמדפי המחשבים העסקיים.

אתה מבין, האינטרנט משתנה, והוא משתנה מהר, ואם אתה רוצה לעמוד בקצב, אז אתה צריך גם להשתנות איתו. לדוגמה, אני ממליץ לך לדעת איך זה התחיל, איך זה גדל, איך הבועה צצה ומה קרה אחר כך.

משם אתה יכול לקרוא מה קורה עכשיו, איך דברים משתנים בזמן שאנחנו מדברים, ואז להמשיך ולקרוא מה המומחה הטכנולוגי הבכיר מאמין שקורה בהמשך – יחד עם העתידנים שלא יכולים להפסיק לעשות ניבויים למרות שהם רק לעתים רחוקות על המטרה אם לשפוט על פי מחשבה לאחור עשרות שנים מאוחר יותר לאחר שכולם שכחו את מה שהם אמרו.

למה כל זה משנה, ובכן בגלל שהאינטרנט הוא חלק מחיי היומיום שלנו, הוא חדר למשפחות שלנו, לחברות, לבתי הספר, ועכשיו עם כל הטכנולוגיה הסלולרית, הוא יהיה איתנו 24/7/365 ורוב בני האדם לא הולך לדעת מה לעשות בלי זה בעתיד. אתה כללת, אז תפסיק להכחיש את זה ותתחיל ללמוד מה כל זה אומר. נא לשקול את כל זה.Source by Lance Winslow

כתיבת תגובה