סודות השיווק באינטרנט – 10 טיפים בסיסיים

שיווק באינטרנט הופך במהירות למגמה חדשה עבור עסקים למקסם את אסטרטגיות השיווק שלהם. בין אם אתה עסק או יזם המעוניין להרוויח רווחים אסטרטגיית שיווק באינטרנט בהחלט תעזור. למרות שהאסטרטגיות משתנות ללא הרף, היסודות הבסיסיים לא השתנו.

הרעיון של שיווק באינטרנט הוא למשוך את הקורא אל האתר שלך ואל המוצר שאתה מנסה למכור. לאחר שתמשוך את הקורא פנימה, תצטרך להמיר אותו למכירה. חייבת להיות לך תוכנית וגם אסטרטגיה. פשוט לצלול לתוך שיווק באינטרנט לא יעבוד. שיווק באינטרנט הוא עסק קשה, אבל אם נעשה נכון זה יכול להיות מתגמל. אם עושים זאת נכון, משווקים באינטרנט יכולים לקצור את הפירות של אסטרטגיית שיווק אסטרטגית, להמיר מכירות לרווחים.

 

להלן 10 הטיפים הבסיסיים הבסיסיים לשיווק באינטרנט:

 

1. צור תוכנית – יש לך מטרה לתוכנית השיווק שלך. אתה חייב להיות מטרה ולראות איזו מטרה זה ישרת. המטרה שלנו אמורה לעזור לך לנווט את המאמצים שלך בכיוון הנכון. צור משפך שיווקי, כגון הצעות בחינם ומוצרים זולים כדי להכות את הצרכנים שלך עם מוצרים בעלויות גבוהות לאחר בניית ביטחון. בתוכנית המפורטת שלך, עליך להבין גם את המתחרים שלך. ראה מי הם ומה הם עושים כדי להצליח. כדאי שיהיה לך גם שוק נישה; זה יצמצם את היעד שלך כמו גם את הקהל שלך. אחרת תמתח את עצמך בניסיון לפנות לכל נישה או קהל יעד.

2. יש אסטרטגיה – ברגע שיש לך תוכנית, נצל את התוכנית שלך כדי למפות אסטרטגיה. שיווק באינטרנט יגדיל את בסיס הלקוחות שלך, כאשר נעשה בו שימוש יעיל. האסטרטגיה שלך צריכה לכלול שימוש באופטימיזציה למנועי חיפוש. נצל תוכניות שותפים והשתמש בשירותי פרסום מקוונים כגון Google ו-Yahoo. השתמש בשיווק בטפטוף כגון שיווק בדוא"ל כדי ללכוד קונים פוטנציאליים. השתמש בבלוגים, בטוויטר וברשתות חברתיות כגון LinkedIn, Facebook, כדי להגדיל את בסיס הלקוחות שלך. פרסם מאמרים והשתמש בהודעות לעיתונות. אלו הן כמה מהדוגמאות שעליך לתת עליהן את הדעת באסטרטגיית השיווק שלך באינטרנט.

3. שיווק דרך האימייל – אחת הדרכים היעילות ביותר להעביר את הבשורה על העסק שלך היא באמצעות שימוש בשיווק בדוא"ל. בעזרת תוכניות שיווק בדוא"ל תוכל לנהל את אנשי הקשר שלך, לתזמן שידורי הודעות דוא"ל, לעקוב אחר שליחות, פתיחת מסלול, לעקוב אחר קליקים וכו'…

4. טעויות שיווק באינטרנט – עם כל הדברים אפשר לעשות טעויות. מכל הטעויות אפשר ללמוד. למדנו כמה דברים עם הזמן עם חוויות השיווק שלנו. ביישום התוכנית שלך אל תגביל את עצמך ליצירת מילות מפתח רק דבר אחד. כדאי למנף מסע פרסום של תשלום לפי קליק וכן תנועת חיפוש אורגנית כדי למקסם את התנועה שלך ולא להגביל את עצמך לאחת או אחרת. התוכן שלך הוא המלך, אז אל תסתמך יותר מדי על העיצוב שלך. זה נחמד שיש עיצוב יפה עם מראה ותחושה נחמדים לאתר שלך, אבל אם התוכן לא טוב, לאף אחד לא יהיה אכפת. אלו רק כמה עצות.

5. מחקר מילות מפתח – מילות המפתח יהיו חשובות להנעת תנועה לאתר שלך. הבסיס שלך צריך להיות מבוסס על מחקר מילות מפתח מקיף. יש הרבה כלים זמינים שיעזרו לך במחקר מילות המפתח שלך. לדוגמה, אם אתה קובע שמילת המפתח שלך היא "מטבח", תרצה להגדיל את מילות המפתח שלך כדי לכסות את כל הדברים הקשורים למטבחים כגון ארונות, מקררים, מכשירי חשמל וכו'… מילות מפתח כוללות מחקר מקיף כדי לעזור להגדיל את צפיפות מילות המפתח שלך. ככל שיש לך יותר מילות מפתח ומילות מפתח קשורות כך הצפיפות שלך תהיה טובה יותר.

6. טכניקות SEO – טכניקות בסיסיות של אופטימיזציה למנועי חיפוש יכולות להגיע רחוק. גם אם אתה רק מתחיל עם שיווק באינטרנט, אם אתה יכול לשלוט ביסודות וביסודות של SEO אז אתה תצליח. נצל את התוכן שלך, התוכן הוא המלך. ככל שהתוכן שלך טוב יותר כך גדל הסיכוי שמישהו יתחיל להאמין ולסמוך על מה שאתה אומר. התוכן שלך גם יעזור למשוך חיפושים אורגניים כדי להביא תנועה לאתר שלך. בניית קישורים איכותיים. ככל שיהיו לך יותר קישורים לאתר שלך, הסיכוי שלך גבוה יותר שתתקדם בחיפושים אורגניים בחיפושים אחר מילות המפתח שלך. השתמש בתגי כותרת, כותרות ומפות Site. מפות אתר יעזרו לך להכניס את האתר שלך לאינדקס למאגרי מידע של מנועי החיפוש.

7. רשתות חברתיות – דרך להגדיל את התנועה לאתר שלך? השתמש באתרי מדיה חברתית כגון LinkedIn, Facebook, Myspace, Twitter ו-Blogging. צור דף עם הכלים האלה והתחל ליצור נטוורקינג עם אחרים בשוק הנישה שלך. תראה כי מינוף הרשתות המקוונות שלך תגביר את המודעות שלך.

8. תנועה בטוויטר – טוויטר הפכה לדרך חדשה לשווק את עצמך באינטרנט. טוויטר משמש להחלפה מהירה של מידע לכמות גדולה של אנשים בבת אחת. ישנם כלים כגון Twitter Traffic Machine שיסייעו לבצע את השלבים הללו בקלות ובלוח זמנים. אתה יכול כמעט להפעיל את טוויטר מעצמו עבורך.

9. סימניות חברתיות – סימניות חברתיות עובדות יד ביד עם רשתות חברתיות. סימניות חברתיות מתייגות את התוכן שלך ומאפשרות לתוכן שלך להפוך לפופולרי באתרי סימניות חברתיות. כאשר אנשים מבקרים באתר סימניות חברתיות הם יראו את המאמר שלך ויש סיכוי גבוה יותר לקרוא את המאמר שלך. התוכן שוב הוא המלך. אתה לוכד את הקהל שלך עם התוכן שלך כדי למשוך אותם לאתר שלך. ברגע שתפתי אותם לאתר שלך שוב, תוכל להמיר אותם למכירות. אם נחזור לטיפים הקודמים, התחל עם הצעות בעלות נמוכה, והכה אותם בהצעות גבוהות יותר לאחר שתרכוש את אמונם.

10. סבלנות – שיווק באינטרנט לוקח זמן. הרבה מזה הוא ניסוי וטעייה. ברור שצריך לדבוק במה שעובד ולשפר את מה שלא. זה כן עובד כי יש הרבה סיפורי הצלחה בחוץ.

 

בקר באתר האינטרנט שלנו למידע נוסף והירשם כדי לקבל את שלנו דוח בחינם על שיווק באינטרנט. אתה לא תתאכזב.Source by Robert Huie

כתיבת תגובה