נצח את התחרות עם הטיפים האלה לשיווק במדיה חברתית

אם יש שינוי אחד גדול בפרסום ושיווק עסקי בשנים האחרונות, זה שיווק ברשתות חברתיות. ההזדמנויות לניצול מדיה חברתית להגדלת העסקים גדלות מדי יום. הטיפים למדיה החברתית הכלולים במאמר זה יעזרו לעסק שלך לשגשג. הקל ככל האפשר על המשתמשים שלך להירשם למידע שלך. בשימוש במקביל לשיווק במדיה חברתית, השיטה הוותיקה יחסית של שיווק בדוא"ל יכולה להיות יעילה למדי. פרופילים באתרי מדיה חברתית מאפשרים לעתים קרובות להוסיף כפתורים שונים והזנת RSS.

אתה רוצה אותם בכל מקום שאתה יכול לחשוב עליו, הבלוג שלך, האימייל, האתר שלך ובכל מקום אחר שאתה יכול לחשוב עליו. נסה להוסיף את הקישורים שלך גם לפרופילים אחרים כדי לעודד מקורות תנועה מרובים לאתר שלך. אתה רוצה לעשות את זה פשוט ככל האפשר עבור לקוחות פוטנציאליים להירשם ולהירשם לבלוג של העסק שלך. ודא שאנשים יכולים לראות את הכפתור כדי להירשם לעדכון שלך. זה יקל על העוקבים להשאיר את המידע שלהם, לעקוב אחר הפוסטים שלך ולשתף את התוכן שלך עם חברים. זכור שלאנשים עדיין יש אינטרנט איטי, כך שאם כפתור ההרשמה יכול להיטען קודם, מומלץ לעשות זאת. כשאתה משתמש בשיווק במדיה חברתית ככלי לעסק שלך, חשוב שתשים לב לתוכן שמתפרסם מכיוון שהוא מייצג את העסק שלך.

טעויות יכולות להפוך לוויראליות באותה קלות כמו מידע טוב ותוכן איכותי. למרות שזה עשוי ליצור הרבה פרסום עבור העסק שלך, לעתים קרובות, זה לא הפרסום שאתה מחפש. הוסף תג כשאתה מפרסם בטוויטר. פשוט הוסף "#", ואחריו ביטוי רלוונטי, לאחר שתעלה עדכונים בחשבונות המדיה החברתית שלך. שקול היטב באילו תגים להשתמש ובאילו קבוצות קהל היעד שלך סביר להניח שיירשם. כשאתה עובד עם מדיה חברתית כדי לקדם את העסק שלך, זה רעיון מצוין להציע כמה תמריצי רכישה, אבל אתה לא רוצה להיראות דוחף מדי. אף אחד לא רוצה מכירה כפויה. הודע ללקוחות על בונוס שבועי או הנחה נוספת בזמן צפוי מראש. לפיכך, בסיס הלקוחות שלך יכול לקבל הנחות, אך לא ירגיש כאילו הפציצו אותם או הוליכו אותם שולל. פתח נוכחות מקוונת כנה. עליך להציג את עצמך כבעל ידע בתחום שבחרת. לעולם אל תפרסם חומר בעל אופי מפוקפק. פרסם רק סרטונים רלוונטיים ומתאימים שהם משעשעים. זה עוזר ליצור פרופיל נהדר שייצור הרבה רווחים. יש להשתמש במדיה החברתית כדרך ליידע את הקוראים על המידע והשירותים שהחברה שלך מציעה. לדוגמה, אתה יכול לפרסם תמונות של אירועי גיוס כספים וליצור אינטראקציה עם הקהילה שלך. ודא שאתה מתעד מה העובדים שלך עושים באמצעות תמונות וכתיבה.

השתמש בכל הדברים שמשדרים תדמית חיובית של החברה שלך. ודא שאתה מעדכן את הפרופילים החברתיים שלך לעתים קרובות. משתמשי הרשת החברתית התרגלו לעדכונים קבועים, ומחסור בעדכונים עלול להרחיק את הלקוחות שלך. כוון לעדכון התוכן שלך מספר פעמים בשבוע. מדיה חברתית היא עניין של להיות חברתית, אז היו מוכנים לדבר עם הלקוחות שלכם. אם יש להם תלונה או הצעה, פתח איתם דיאלוג. מקובל לעיין בשאלה או בתגובה, אז שים לב אליהם. כלול אפשרות ציוץ מחדש בכל פוסט בבלוג שלך. זה יקל על המבקרים לשתף פוסטים עם העוקבים שלהם בטוויטר. זה מאפשר לעוקבים שלך לפרסם עבורך ללא כל עלות כספית נוספת עבורך. ודא שאתה מודע למה שאתה אומר כשאתה בדף המדיה החברתית שלך. אתה אחראי לכל מה שאתה מפרסם באתרים אלה והדברים שאתה משתף עלולים לתת תדמית גרועה של העסק שלך אם לא תיזהר. בתוכן האתר שלך, ציין את מאמצי המדיה החברתית שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות מאמר או פוסט פשוט בחשבון הטוויטר שלכם.

תודה למעריצים שלך על גילוי עניין באתר המדיה החברתית שלך. פוסט על תוצאות השיווק שלך במדיה החברתית יהיה פופולרי ושותף מאוד. אל תחשוב שהתוצאות יגיעו מיד. לוקח זמן ליצור קמפיין מדיה חברתית מנצח באמת. אתה צריך לעבוד על הגדלת הפופולריות שלך על ידי כך שיותר אנשים עוקבים אחריך בפייסבוק ובטוויטר. ברגע שזה יקרה, תוכל להשיק כמה קמפיינים שיווקיים רציניים. דבר על קמפיין השיווק שלך במדיה החברתית באמצעות כלי השיווק האחרים שלך. כאשר אדם או עסק נרשמים לעדכון הטוויטר שלך, החזירו לו טובה. זה עוזר לשמור על רמת אמינות מול הלקוחות הפוטנציאליים שלך. פעולה זו מראה ללקוחות שלך שאתה מכבד אותם ושאינך מרגיש שאתה נעלה עליהם. סביר יותר שתשמור על עוקבים על ידי ציוץ שלהם ומעקב אחריהם בחזרה.

זכור מה קרה לך בעבר. נצל את ההדרכה הזו על מנת לפתח תוכנית שיווק חזקה ולהניב רווחים נוספים בעתיד. למד מהטעויות שלך ושמור על תוכנית השיווק שלך מעודכנת על ידי מעקב אחר החידושים האחרונים. ראה כיצד המתחרים שלך עושים שימוש במדיה חברתית כדי לקדם את העסקים שלהם. גלה מה עובד עבורם ומה לא. זה יעזור לעסק שלך לשגשג ויכול להגן עליך מפיגור מתחרים שלך. עזור לאנשים באינטרנט ובאתרי מדיה חברתית כדי שתוכל להיראות כמו מומחה. אם אתה מסוגל לעשות זאת, אתה יכול למשוך עסקים עקביים. חפש באינטרנט מקומות שבהם אנשים שואלים שאלות בנוגע לתעשייה שלך, ועזור להם על ידי מתן תשובות איכותיות. אם תמשיך לעשות זאת, זה יגדיל באופן ניכר את בסיס הלקוחות שלך לאורך זמן. אם אתה הבעלים של הזנת RSS, עליך תמיד לקשר אליו את כל האתרים שלך. זה יאפשר לקוראים ולבלוגרים שלך גישה למידע בחשבונות המדיה החברתית שלך. זה הופך את זה לפשוט יותר עבור אנשים שמכירים אותך לעקוב אחריך בכל מקום שאתה נמצא. זה רעיון טוב לכלול כותרת תוססת בתוכן שלך. הקורא שלך עושה רושם ראשוני על סמך הכותרת שלך.

צריך לתפוס אותם במהירות ולמשוך את תשומת לבם כדי שהם ימשיכו לקרוא את כל הפוסט. השקיעו מאמץ אמיתי בכותרות טובות. לעתים קרובות, השאר פוסטים ידידותיים והערות מועילות בדפי אתרים של בלוגרים אחרים. זכרו, מילת המפתח בשיווק ברשתות חברתיות היא "חברתי". אם אתה מוכן להיות חברתי, יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יחזירו לך טובה. דרך פשוטה להפוך לפופולרית יותר היא על ידי פתיחת דיאלוגים עם אחרים שהבלוגים שלהם נמצאים באותה נישה כמו שלך. אסטרטגיה זו יכולה גם להוביל ליתרונות נטוורקינג טובים. תרגלו סבלנות. אתה צריך להרוויח את אמון האנשים במוצרים שלך. זה ייקח זמן. תוך זמן קצר, תהיה לך רשימה ארוכה של לקוחות. קבל עוקבים בפייסבוק על ידי שימוש ברשימת הדוא"ל שלך כדי להודיע ​​להם. אולי כבר פיתחת את רשימת התפוצה שלך. עליך לשלוח להם קישור לאתרי המדיה החברתית שלך. זה יאפשר ללקוחות קיימים גישה קלה ומלאה אליך. שיטת מדיה חברתית פופולרית אחת היא לאפשר לבלוגר מנוסה, שכותב על אותו מוצר או שירות שאתה מוכר, לכתוב פוסטים אורחים בבלוג שלך. כך או כך, אתה יכול לייצר יותר תנועה. אם אי פעם הוזמנת לבלוג אורח במקום אחר, וודא שאתה יכול להוציא קישור נכנס מהעסקה. אתה צריך גם לאפשר לבלוגרים אחרים לקבל קישורים נכנסים משלהם. סביר יותר שהעוקבים של אותו בלוגר יחפשו מידע על האתר שלך. יש הרבה מאוד דרכים שאתה יכול להתחיל לשלב מדיה חברתית ואסטרטגיית שיווק באינסטגרם עם העסק שלך. זה מדהים עד כמה מדיה חברתית יכולה לעזור לך להשיג נוכחות מקוונת ולמצוא לקוחות חדשים. מאמר זה אמור לעזור לך להפוך את העסק שלך למומלץ.Source by Sylvester Adam Smith

כתיבת תגובה