מיתוג באמצעות מדיה חברתית

האם אתה מצפה למדיה החברתית כמדיום המגניב, הזול והיעיל ביותר להגיע ללקוחות שלך? ובכן, אתה ממש ערמומי ומעודכן לחשוב כך.

מדיה חברתית נמצאת בשימוש נרחב למיתוג על ידי מותגים ותיקים וחדשים כאחד. הסיבה לכך היא שזוהי הפלטפורמה שבה האנשים מציצים אפילו למידע זעיר על כל דבר, החל מ-FMCG ועד מוצרים בני קיימא, ממוצרי מזון ועד קוסמטיקה וכמעט הכל.

עם זאת, מגמה זו הוכרה באותה מידה על ידי המתחרים שלך. אז איך מוודאים שהמוצר שלכם יאהב מבין המותגים התחרותיים, והלקוחות ירגישו את המותג כמי שהם יכולים לסמוך עליו?

אחרי הכל, טווח ההגעה של הלקוחות שלך הוא שחשוב. מותגים רבים שוכרים כיום סוכנויות מיתוג כדי לטפל בדפי המדיה החברתית שלהם. הייתי מציע לך לעשות זאת לבד עם כמה טיפים קלים לשימוש. אז הנה כמה טיפים לשימוש במדיה החברתית כדי לא רק ליצור מודעות למותג אלא גם להתחרות עם המתחרים שלך ולא רק ליידע את מירב הלקוחות.

אל תדבר את תהילתך: אנשים בימינו הכי פחות מעוניינים לדעת עליך או על המותג שלך. לכן השתמש במילים שאינן מדברות רק על תהילת המוצר שלך, אלא קשורות ונשמעות מוכרות ללקוחות.

לדוגמה, אם אתם מוכרים קולנוע ביתי, במקום תוכן שמדבר על המוצר שלכם, דברו בצורה כזו שתלחץ על הרצונות הרגשיים של הצרכן. תוכן שאומר איך זה יאפשר לך ליהנות מתיאטרון ביתי שמקרב אותך לעצמך.

שפה כזו לא רק יוצרת מודעות למותג אלא גם עוזרת לך להתמודד עם התחרות על ידי התחברות למוחם של הלקוחות. שפה כזו היא מה שהלקוחות מרגישים מוכרים ועוזרים להם לדבר על המוצר שלך מתוך אמון.

השתמש בתגי hash לחיפוש מהיר: היה טוב, יצירתי ואינטראקטיבי בתוכן שלך ככל שאתה יכול, אבל איך תוודא שהתוכן ייקרא על ידי הלקוחות שלך או אפילו יוצג בפני הלקוחות שלך?

תגי Hash עשויים לעזור לך להבטיח זאת. צרף כל תגיות אפשריות לתוכן שלך, כדי לוודא שבכל חיפוש של הלקוח שלך שקרוב לתוכן שלך יופיע עבור הלקוחות שלך.

לדוגמה, אם אתה מפרסם תמונה יצירתית וכיתוב עבור המוצר שלך, נניח אוזניות, השתמש בכל תגית הקשורה לאוזניות, הכל ממוזיקה ועד צליל ובהירות.

השתמש בתמונות שמדברות את הסיפור של המוצר שלך: תמונות משמשות באופן יצירתי על ידי מותגים מאז הימים הראשונים כדי לספר על המוצר שלך. עם זאת, השימוש בתמונות השתנה באופן דרסטי. בימים מוקדמים יותר שבהם התמונות היו ממוקדות במוצר, בימינו הן מתמקדות יותר בצרכן על ידי הדגשה על היתרונות שהמוצר יביא להן.

עודדו משוב מצרכנים: הצרכנים הכירו מותג שמעודד ומזהה את דעותיו. תדמית מותג המתפתחת על ידי דעותיהם של הצרכנים בכלל, צפויה יותר להצליח.

בקיצור, כל מה שנותן לצרכנים להרגיש מוכרים הוא מה שיצליח. שפה אינטראקטיבית המגובה בתוכן שנחקר בקפידה המתייחס לצרכנים היא זו שתזכה בתדמית המותג ובאמון המותג באמצעות שיווק חברתי.Source by Saheb Singh

כתיבת תגובה