מחקר המקרה המקוון של ארביטראז': כיצד Trendelier הגדיל את הרווחים של AdSense ב-217%

יש כל כך הרבה דרכים להגדיל את הרווחים שלך ב-Google AdSense. המטרה המאוד שאפתנית שלנו היא לכסות כל אופטימיזציה אפשרית תחת האור הבוהק והבוהק של הלוגו של גוגל. אבל, עם כל הדרכים השונות להגדיל את הרווחים שלך ב-AdSense, אנחנו עדיין הכי אוהבים לדבר על עצמנו.

והדבר המועדף עלינו לדבר עליו הוא כיצד בעלי אתרים ב-AdSense יכולים להשתמש בפלטפורמת הבדיקה שלנו כדי להגדיל את הרווחים.

להלן גרסה קצרה של מחקר מקרה על האופן שבו הצלחנו למנף את פלטפורמת הבדיקות שלנו כדי להגדיל את ההכנסה לאלף הופעות של AdSense ב-217% תוך 5 שבועות של Trendelier.com, אחד מאתרי חדשות הבידור הגדולים ביותר.

מי זה Trendeleier.com?

Trendeleier.com הוא אתר ארביטראז' מקוון קלאסי.

כאתר שמפיק 100% מהכנסותיו מפרסום, Trendelier מסתמכת במידה רבה על הצלחת ערוצי המונטיזציה שלה. אחד ממקורות ההכנסה העיקריים של Trendelier הוא Google AdSense.

במשך זמן מה, הרווחים של אתר AdSense עלו בקיר. הצוותים שלהם משקיעים הרבה זמן בחיפוש, יצירה ואצירה של התוכן שלהם עם תוצאות מדהימות באמת: מיליוני אנשים מבקרים באתר האינטרנט שלהם בחודש, התוכן שלהם הופך לוויראלי כל הזמן, ומדדי המעורבות שלהם… מרשימים, מרשימים ביותר.

עם כל כך הרבה דברים בחזית התוכן, יש להם מעט מאוד זמן וכוח אדם לבצע אופטימיזציה מלאה של רשתות המודעות שלהם ולמקסם את רווחי המודעות שלהם.

מנהל החשבונות של Trendelier הגדיר במהירות פריסות מודעות שונות כדי למקסם את שיעור הקליקים שלהם ב-Google AdSense:

אילו ניסויים ערך טרנדייר?

ניסוי נייד

הגרסה הראשונה שהם יצרו כוונה למאמר פופולרי שרואה כמות ניכרת של תעבורה ניידת. הווריאציה כללה רק 2 יחידות מודעות.

למה רק 2 יחידות מודעות אתם שואלים? למה לא להשתמש במקסימום?

כי דף שנצפה הוא דף שנצפה. אם לא ראית לחיצה על שתי המודעות הראשונות המוצגות בדף, אין סיכוי גדול שתראה לחיצה על המודעה השלישית המוצגת… קדימה, בדוק זאת.

השערה: שתי מודעות יכולות לייצר יותר הכנסה משלוש מודעות.

גרסה 1: פריסת יחידת מודעות 2

וריאציה זו הציגה 2 מודעות Google AdSense. הראשון הוצב מתחת לכותרת ואילו השני הוצב ממש מעל לחצני הניווט.

וריאציה זו ראתה שיעור קליקים כולל של 2.67%

גרסה 2: פריסת 3 יחידות מודעות

אם הווריאציה הראשונה הציגה שתי מודעות, ניחשתם נכון, השנייה הציגה שלוש מודעות.

המודעה הראשונה הייתה ממוקמת מעל הכותרת עם מודעה שנייה ממש מתחתיה. המודעה הסופית הוצבה ממש מעל לחצני הניווט כמו בגרסה הראשונה.

וריאציה זו ראתה שיעור קליקים כולל של 2.08%

תוצאות

בסך הכל, וריאציה 1 הגדילה את שיעור הקליקים ב-28% בהשוואה לגרסה 2. עלייה זו בשיעור הקליקים הובילה לעלייה ב-RPM של 44% הבקרה לא קיבלה כמעט תנועה במהלך הניסויים.

ניסוי שולחן עבודה

שוב, הניסוי הזה נועד לבדוק השערה מסוימת. כזה שהפך לנפוץ אצל רוב המפרסמים המקוונים.

השערה: ביצועים טובים יותר של מודעות בתוכן

כל הנחת היסוד של עיוורון באנרים ופרסום מקורי מבוססת באמת על התפיסה שקוראים עיוורים למודעות הממוקמות מחוץ לאנכי התוכן והם אימנו את עיניהם לראות רק את אנכי התוכן של העמוד.

גרסה 1 – יחידת מודעות בסרגל צד

הווריאציה הראשונה מורכבת משתי יחידות מודעות בעלות תוכן עם יחידת מודעות אחת בסרגל הצד.

יחידת המודעות של סרגל הצד הוצבה מחוץ לאנך זה וכחלק מסרגל צד המציג קישורים ומודעות לקטעי תוכן אחרים. לצורך צילום המסך הזה, השבתנו את כל המפרסמים האחרים, וזו הסיבה שאתה רואה "פרסומת" במקום שהמודעות האחרות מוצגות, אבל סמוך עלינו, הן שם.

וריאציה זו ראתה שיעור קליקים כולל של 2.56%

וריאציה 2 – In-Feed Heavy

אז אם הווריאציה הראשונה הציגה 2 מודעות בתוכן ומודעה אחת בסרגל הצד, זו, ניחשתם נכון, מציגה את כל שלוש מודעות AdSense בקטע התוכן, או העדכון, של הדף.

פרסום מקורי חייב הרבה מהצלחתו לתכונות כמו התוכן שלו. 53% מהצרכנים מסתכלים על מודעות מותאמות בתדירות גבוהה יותר מאשר במודעות לתצוגה. אחת הסיבות היא ללא ספק בשל מיקומו בתוך פיד התוכן.

עם זאת, במציאות, וריאציה זו סיפקה שיעור קליקים כולל של 1.75%.

תוצאות

יש הרבה מחקרים שיגידו לך שהמבקרים שלך רואים אותך יותר ממודעות מקוריות מאשר מודעות באנר. יכול להיות שהכל בסדר ונכון. עם זאת, מה שאתה צריך לשאול את עצמך הוא האם הם לוחצים עליהם יותר?

אם לשפוט לפי הניסויים של Trendelier למעלה התשובה היא לא. פריסת המודעה המוכנסת "בסגנון מקורי" לא קיבלה שיעור קליקים גבוה יותר מהפריסה הקלאסית.

למעשה, הפריסה הקלאסית ניצחה את "הפריסה המקורית" בשיעור מפתיע של 46%, מה שהניב עלייה עצומה של 68% ב-RPM.

אבל מה כל זה אומר?

בואו נודה באמת, רוב אתרי החדשות הבאז מייצרים רווחים מהתנועה שלהם עם רשתות עלות לקליק, וכאשר לאתר שלכם יש מיקוד חזק על החזר ROI, שיעורי קליקים שהם אפילו שבריר גבוהים יותר יכולים להשפיע משמעותית על השורה התחתונה שלכם.

לכן חשוב שתסירו את שתי ההצעות הבאות:

  1. תצוגת עמוד היא דף שנצפה. באמצעות המערכת שלנו אתה יכול להציג את המודעה עם שיעור הקליקים הגבוה ביותר תחילה בדף, ואם מודעה זו לא תמיר קליק, סביר להניח שגם המודעות האחרות בדף לא יעשו זאת. יכולת ייחודית זו מאפשרת למשתמשים שלנו להציג פחות מודעות בדף ולקבל שיעור קליקים והכנסה לאלף הופעות גבוהים יותר עבור הדף.
  2. ההזנה פירושה יותר גלגלי עיניים ולא יותר לחיצות. יש סיכוי גבוה יותר שיבחינו במודעות הממוקמות בתוך עדכון התוכן, אך לא בהכרח יותר קליקים.

האם אתה חושב שהאתר שלך שונה? התחל להשתמש בטיפים שלמעלה וראה אילו תוצאות אתה מקבל ואז חזור לכאן והראה לנו כמה טעינו (מחק) נכון.Source by Eyal A Katz

כתיבת תגובה