מחיר לרכישה מול מחיר לרכישה בפרסום

כאשר בעלי אתרים מחפשים אסטרטגיה מוכחת לעבודה כדי להביא מבקרים רלוונטיים לאתרים שלהם, הם בדרך כלל מתמודדים עם השאלה; האם הם צריכים להשתמש בשיטות פרסום CPP או CPA? ואכן, הצמיחה של חברות שיווק רו"ח מראה שסוג זה של תנועה ויצירת לידים אכן משתלם לטווח ארוך, ויש כמה הצעות טובות בשוק, כמה מומחים אחרים אומרים שזה מוערך יתר על המידה ועסקים מקוונים צריכים לחזור לפרסום CPP . קודם כל, המחברים היו רוצים להגדיר את שני המונחים בשיווק מקוון, ולאחר מכן להדגיש את ההבדלים הנוגעים לדיון: CPP לעומת CPA בפרסום.

מהו פרסום CPP?

CPP בעצם מייצג Cost Per Rating Point. כך המפרסם קונה שטח פרסום והעלות נקבעת כעלות הגעה לאחוז אחד מהקהל. לפני הקמת מסע פרסום מקוון CPP, יש צורך לחקור את המדיום ולברר יותר על סטטיסטיקות המשתמשים. בדיקה האם האנשים המבקרים באתר מתעניינים במוצר היא חיונית, לכן יש צורך בכישורי מחקר שוק ומדיה. מדידת הביצועים של מודעות מקוונות נעשית על ידי השוואת עלות ההגעה לקהל עם הרווחים שהקמפיין מייצר.

מהו פרסום לפי עלות לרכישה?

פרסום לפי מחיר לרכישה הוא קיצור של עלות לפעולה או עלות לכל רכישה. זוהי שיטה פשוטה יותר למדידת תוצאות, מכיוון שהמשתמש צריך לבצע פעולה כלשהי על מנת להכניס כסף. כמה מסעות פרסום ליצירת לידים מודדים עלות לכל ליד ולאחר מכן ממירים זאת למחיר לרכישה; כמה לידים נדרשים כדי לייצר מכירה; כמה כסף זה שווה כשלקוח נוקט בפעולה. זוהי שיטה פשוטה ומודדת המרות במקום טווח הגעה.

האם יש ערבות לכך שרו"ח עובד?

ישנן חברות רואי חשבון רבות באינטרנט עם שותפים שונים. ישנם חדשים ומשווקים מתקדמים ביניהם, לכן, בחירת הקמפיין והחברה הנכונים של תשלום לפי פעולה היא חיונית. חלק מהשותפים הללו ישתמשו גם ב-CPP כשיטת פרסום, על מנת להשיג המרות בתשלום עבור הצגת המודעה של החברה. אין הרבה שליטה על לאן הפרסומות האלה מובילות, אבל לפחות הסוחר לא צריך לעשות את מחקר השוק. מכיוון שהם משלמים לחברת רו"ח רק עבור המרות או לידים, הסיכונים הנלווים נמוכים יותר מאשר בפרסום ב-CPP.

היתרונות של פרסום CPP

מומחים רבים אומרים שבתנאי שהחברה בוחרת את המדיום המקוון בדיוק במקום בו היו רוצים להגיע לקהל היעד, עלות המכירות בפרסום CPP נמוכה בהרבה. עם זאת, אם מחקר השוק מוזנח, זה בזבוז כסף וזמן. צריך לבדוק את שתי השיטות השונות ולמדוד תוצאות כדי לקבל תשובה לוויכוח: CPP מול CPA בפרסום.Source by Laura Wolf

כתיבת תגובה