מזונות שמייצרים יותר זרע

ככל שגבר פולט יותר זרע בזמן קיום יחסי מין, האורגזמה שלו תהיה עזה יותר. זו רק סיבה אחת שגבר פעיל מינית ירצה למקסם את נפח הזרע שלו. הגורמים הבאים לכך הם פוריות מוגברת. הציסטה של ​​הזרע מייצרת עד 62 אחוז עד 74 אחוז, בלוטת הערמונית מייצרת בערך 25 אחוז, והבלוטות הבולבורית מייצרות בערך 1 אחוז מהזרע. מכיוון שתרומתן של בלוטות בולבורתרליות כה מועטות, הגיוני להתמקד בבלוטת הערמונית ובבלוטה האקסוקרינית כדי למקסם את הייצור שלהן.

מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל בתוכנית אימונים קפדנית. אם אתה נוטל טיפולי מרשם, שוחח תחילה עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון או כדורי נפח כדי למקסם את נפח הזרע שלך. קרא עוד למטה וראה כיצד לייצר יותר זרע.

1. שתו מספיק מים בכל יום כדי לשמור על לחות. כמות המים הרגילה המומלצת לנטילת כל יום היא שש עד שמונה כוסות. מכיוון שהזרע הוא 90 אחוז מים, אתה יכול לראות מדוע זה כל כך חשוב. הימנע משימוש באלכוהול וקפאין כי זה מייבש את המערכת שלך.

2. הפסק לעשן כדי למקסם את נפח הזרע הגברי שלך. עישון מגביל את זרימת הדם שלך, כולל תנועת הדם לפין שלך. מכנסיים ותחתונים יכולים להוביל להפחתת זרימת הדם באיברי המין שלך.

3. התעמלו באופן קבוע. זה ישפר את תנועת הדם לפין שלך. זה גם ימקסם את כמות ההורמון האנדרוגני שגופך מייצר. פעילות גופנית לא רק תגדיל את נפח הזרע הגברי שלך, אלא היא גם תקדם את החשק המיני שלך. אכלו גם הרבה מזונות המכילים תכולת אבץ כדי לייצר יותר זרע.Source by Emeka Peters

כתיבת תגובה