מודעות מסווגות בחינם 101

אתרי מודעות בחינם כמו Craigslist ו-Backpage הם דרך נוספת לפרסם את המודעה שלך באתרים שונים ולקבל תנועה חינם לאתר השותף שלך. אתה בוחר את הקטגוריה ואת העיר או האזור להציב את המודעה ואז זה רק לכתוב מודעה שמקבלת את הקליק ועושה את המכירה ברגע שאתה מקבל אותם שם. יש עוד הרבה אתרים מסווגים בחינם ששווה לבדוק, אבל שני אלה הם הגדולים ביותר.

עם רישומים בכל עיר גדולה (והרבה ערים קטנות) ובכל קטגוריה, אתה בטוח שתוכל לבחור בשווקי יעד להצגת מודעות מסווגות בחינם. כמשווק שותף או רשת, אתה צריך להיות זהיר במיוחד לגבי הפרטים שאתה מציב במודעות שלך כדי שלא יסומנו כדואר זבל. תרצה לספק מעט מאוד פרטים במודעה בפועל, מספיק כדי להביא את הקליק לדף שלך.

קרייגסליסט מחייבת אותך כעת להגדיר חשבון כדי להציב מודעות, אז עשה זאת קודם. Backpage לא מחייב אותך להגדיר חשבון.

מדף הבית של קרייגסליסט, תחילה תבחר עיר. כדי לקבל את התמורה הגדולה ביותר עבור הכסף שלך, בחר ערים גדולות יותר. משם, הצלחתי להציב מודעות תחת 'שירותים' ו'מודעות sm biz'. כששם, לחץ על 'פוסט' בפינה הימנית העליונה ולאחר מכן בחר שוב 'מודעות עסקים קטנות', מה שיעביר אותך לדף כדי למלא את פרטי המודעה שלך. אם לא הגדרת חשבון Craigslist, תרצה לעשות זאת בשלב זה.

הדף האחורי הוא בערך אותו דבר – מדף הבית, בחר עיר – ולאחר מכן בחר 'biz opps' תחת הכותרת 'שירותים' כדי לגרום לדף למלא את עותק המודעה שלך.

עכשיו, הגיע הזמן למלא את כותרת המודעה, תיאור (כלול קישור לאתר שלך), ואימות דוא"ל (דרוש דוא"ל חוקי כדי לקבל וללחוץ על הודעת אימות. דף אימות נוסף אחד ואתה מוכן.

זכור את הנוסחה של המודעות האלה, כמו האחרות, 'בקצרה':

בכותרת או בשורת הנושא, זהה מטרה גדולה או בעיה גדולה העומדת בפני שוק היעד שלך (לדוגמה 'בנה עושר עצום באינטרנט' – או – 'לא מצליח להפעיל את עסק האינטרנט שלך?').

לאחר מכן, בגוף המודעה, התייחס בקצרה למטרה הגדולה או לבעיה הגדולה (לדוגמה, 'טייר אינטרנט בונה עושר עצום באמצעות שיטות פשוטות המתוארות בתוכנית זו' – או – 'תקדם את העסק שלך עם שיטות פשוטות המתוארות בתוכנית זו').

לאחר מכן, 'עבור לאתר שלי כדי ללמוד איך לבנות עושר עצום באינטרנט'. פשוט כמו 1-2-3, שמור את זה קצר ולא הרבה פרטים כדי לקבל את הקליקים.

זה מכסה את שני האתרים המסווגים העיקריים, יש הרבה מקומות אחרים שם בחוץ כדי למקם את אותו סוג של מודעה אז בצע חיפוש מסווג בחינם כדי למצוא אחרים.

אתר נוסף שאני זוכר שפרסם מודעה מסווגת בחינם היה Inetgiant. זה אחד שבו שמתי את המודעה פעם אחת וחודשים לאחר מכן עדיין קיבלתי מכה פה ושם ממנה.

שוב, בצע חיפוש והשתמש באותה נוסחה עבור המודעות שלך, בדוק ביטויים שונים בשורת הנושא ובגוף. אתה בטוח שתקבל תעבורה מוגברת לאתר אינטרנט ממודעות מסווגות בחינם.Source by Dave Altman

כתיבת תגובה