מודעות מסווגות אלקטרוניות, טיפים לשיווק באינטרנט בחינם לסוכני נסיעות

לסוכני נסיעות קל כשהם מבינים כיצד הם יכולים לנצל את הצורך האדיר של המטיילים. אנשים אוהבים טיולים, וכשהם מרגישים כחולים, אפילו קצת, הם גולשים באינטרנט כדי למצוא את עסקת הנסיעות המושלמת.

בואו נסתכל על כמה עובדות, ולאחר מכן נסקור את טכניקת המודעה המסווגת, כדי למצוא לקוחות נסיעות חדשים.

עובדה: בממוצע יש למעלה מ-600,000 חיפושים בחודש עבור מילת המפתח: עסקת נסיעות.

עובדה: ישנם למעלה מ-16 מיליון חיפושים בחודש עבור המילה: כרטיס טיסה.

עובדה: יש בממוצע חצי מיליון חיפושים, בחודש עבור מילות מפתח: אתר טיולים.

עובדה: אתה צריך לשבת על עובדה זו: יש ממוצע של למעלה מ-20,000,000 (כלומר 20 מיליון) חיפושים בחודש עבור מילת המפתח: שייט. , הממוצע החודשי הוא למעלה מ-30 מיליון חיפושים.

מאמר זה עוסק במימוש הצורך האדיר הזה במידע שמשתמשי האינטרנט הביעו.

שיטה אחת זולה, אך יעילה במיוחד וזולה עד חינמית, לפרסום נסיעות באינטרנט היא שימוש באתרי מודעות מסווגות. למנות כמה craigslist.com, backpage.com, oodle.com וכל אתרי המודעות המסווגים שנתקלתם בהם.

למה, כי רובוטי החיפוש סורקים אתרים אלה מדי יום ברוב המקרים, מדי שעה. וכשאתה כותב את המודעה המסווגת שלך תוך מחשבה על יחס מילת מפתח לתוכן, המודעה המסווגת שלך יכולה בקלות להגיע בראש מנועי החיפוש הגדולים.

על מנת להגדיל את הסיכויים שהמודעה המסווגת שלך תופיע בראש מנועי החיפוש הגדולים, עליך:

1. השתמש במילות המפתח שלך בכותרת המודעה שלך (לא מזיק לחקור את מילת המפתח שלך. כמה פופולרית מילת המפתח שלך?

2. כתוב 300 עד 400 מילים בגוף המודעה.

3. ודא שהיחס בין תוכן למילות מפתח גבוה. (הכוונה לכל 100 עד 150 מילים, השתמש במילת המפתח שלך ובווריאציות של מילת המפתח שלך)

4. ודא שהתוכן שלך מקורי ולא משוכפל.

5. הוסף תמונות ווידאו אם מותר לעשות זאת.

לפני שאתה כותב את המודעה שלך, הכנס את הכותרת המוצעת שלך במנועי החיפוש. זה ייתן לך מושג איזה מידע כבר נמצא שם, וכיצד אתה יכול להשתלב. וזכור, מילות המפתח: עסקאות נסיעות להוואי תמיד טובות יותר ממילת המפתח: הוואי. מילות מפתח עם זנב ארוך יכולות לרוב להביא לך מיקום גבוה במנועי החיפוש הרבה לפני מילת מפתח קצרה.

חשבו על מודעה מסווגת אלקטרונית, כעל מיני הודעה לעיתונות. תן מידע. גורואים שיווקיים אומרים שככל שתספק יותר מידע, כך תמכור יותר. מה שאנחנו יודעים בוודאות הוא: ככל שאתה מספק יותר מידע, כך אנשים מרגישים יותר נוח.Source by Cassandra A. Ingraham

כתיבת תגובה