מה שאתה צריך לדעת על מוצרי הפרסום והמותגים החדשים של Google

בעשור האחרון חברות קטנות וגדולות כאחד תלויות באינטרנט בכל הנוגע לפרסום ושיווק, וברור שגוגל מובילה. אז כשגוגל מכריזה על המוצרים החדשים שלהם והציגה מותגים חדשים למוצרי הפרסום שלהם, כולנו אוזניים.

Google Ads, Google Marketing Platform ו-Google Ad Manager הם המותגים החדשים של גוגל המשלבים כמה עמודי התווך לטובת מיליוני המפרסמים.

מתחילת יוני עד יולי, גוגל תציג מותגים ופתרונות פשוטים יותר למפרסמים. אז אם אתם מתכננים לפרסם בגוגל, קראו תחילה את המאמר הזה ותתחילו להתמצא בשינויים שמתרחשים במוצרי הפרסום של גוגל.

זה Google Ads עכשיו

גוגל אדוורדס יצאה לראשונה בשנת 2000 ושימשה כפלטפורמה להפעלת מודעות טקסט במנוע החיפוש של גוגל. 18 שנים מאוחר יותר, AdWords התפתחה מפלטפורמת טקסט לפלטפורמה שיכולה לתמוך בפורמטים שונים של מודעות כמו סרטונים, אפליקציות, קניות ועוד.

כעת, האבולוציה שלה הגיעה לנקודה של מיתוג מחדש של Google AdWords ל-Google Ads במטרה לפשט את קו המוצרים המורכב שלה.

עם Google Ads, משווקים יכולים לרכוש מודעות בכל הנכסים של Google וכן באתרי שותפים. אז אם אתה משווק, כעת תוכל להגיע בקלות לאנשים שמוצאים תשובות במנועי חיפוש, ביוטיוב, בגוגל מפות ועוד.

אין כמעט הבדל בין גוגל אדוורדס לגוגל אדס אבל החדשות הטובות הן שהפלטפורמה פשוטה יותר והופכת לממשק אוטומטי.

אבל זה לא הכל.

גוגל הכריזה על השקת מוצר הפרסום החדש שלהם המיועד אך ורק לעסקים קטנים.

קמפיין חכם הוא סוג מסע פרסום חדש בגוגל אדס שמביא טכנולוגיית למידת מכונה (זו AI ממש שם) שיוצרת מודעות. זה מאפשר למפרסמים לזהות את הפעולות שהם מתעדפים, למשל, שיחות טלפון, ביקורים בחנות או רכישות. זה יעזור לעסקים קטנים להתמקד תחילה בניהול העסק שלהם ליציבות מבלי להשיל מאמצים רבים מדי על מסעות פרסום מקוונים.

Google Marketing Platform

ייתכן שהמוצרים הבאים אינם מוכרים לעסקים קטנים, אבל אם אתה מפרסם של עסקים בינלאומיים גדולים, עיניך כאן.

עם התפוצצות הערוצים, הנתונים והפורמטים, הצרכנים מכוונים כעת מאוד לאופן שבו הם מפרסמים או מזוהים כשוק יעד.

זוכרים את שערוריית הפרטיות שהתרחשה לפני כמה חודשים? זה נכון. אנשים מודעים כעת לכך שחלק מהנתונים הפרטיים שלהם משמשים למטרות פרסום.

זו הסיבה שגוגל יצרה כלי נוסף שמציב את הפרטיות בראש סדר העדיפויות.

הם הציגו את Google Marketing Platform, שיתוף פעולה של מוצרי DoubleClick למפרסמים ו-Google Analytics 360 Suite.

משווקים יכולים לבצע את כל המשימות שלהם במקום אחד. כעת הם יכולים להעריך את חווית הלקוח שלהם, למדוד את הקמפיינים הדיגיטליים המותאמים שלהם ומשימות אחרות במקום אחד מבלי להתפשר על הנתונים הפרטיים של הלקוחות שלהם.

במסגרת Google Marketing Platform, Google מציגה גם מוצרים חדשים בשם Display ו-Video 360. מוצרים אלה מפגישים את התכונות של DoubleClick Bid Manager, Campaign Manager, Studio ו-Audence Center. המשמעות היא שכל המחלקות יכולות כעת לשתף פעולה בזמן אמת ולבצע מסעות פרסום במקום אחד.

Google Ad Manager

אוטומציה ממשיכה את המעבר שלה לניהול פרסומות בגוגל. Google Ad Manager היא פלטפורמת מודעות מלאה שתעזור לך למקסם את הרווחים שלך בהזמנות, בשווקים הפרטיים ובמכירה הפומבית הפתוחה.

Google Ad Manager מציע גם פלטפורמה אחת להצגה, מדידה ואופטימיזציה של מודעות ללא קשר למקום שבו הקהל שלך מעורב. זה כולל טלוויזיה, אפליקציות לנייד ופלטפורמות אחרות כמו YouTube או מפות Google.

Ad Manager גם עוזר לך לאסוף מי יכול לגשת למלאי שלך ולביקוש פרוגרמטי אחר.

הטכנולוגיה משתנה, ולפעמים זה מהר מדי שאנחנו צריכים ללכת אחורה, להסתכל על התמונה הגדולה יותר ולהתחיל ליצור דרך לפשט הכל. גוגל עושה עבודה מצוינת בנושא.

פרסום בגוגל זה הרבה יותר קל עכשיו, והעובדה שהם מתמקדים יותר ברווחה ובפרטיות של הצרכנים היא נקודת יתרון גדולה.Source by Donald Smithon

כתיבת תגובה