מהם שמות מתחם בינלאומיים וכיצד אתה יכול להרוויח איתם אלפים

שמות דומיינים בינלאומיים כובשים את העולם בסערה כרגע ובמאמר זה אספר לכם איך לא לפספס את הסירה. תחשוב על דומיינים לרגע. כולם באנגלית אבל אנחנו דוברי האנגלית אף פעם לא מפקפקים בכך.

עכשיו תארו לעצמכם אם הם היו בשפה מקומית כמו סינית או ערבית? אנשים מעדיפים לקרוא ולכתוב באתרי אינטרנט בשפה שלהם ולכן, באופן הגיוני, זה מתאים גם לדומיינים. למה להתפשר עם גרסה פונטית גסה באנגלית של מילה מקומית כשאפשר לאיית אותה בדיוק כפי שהיא צריכה להיות.

הסיבה היחידה שכולנו מקלידים את הדומיינים שלנו באנגלית היא כי הטכנולוגיה עבור דומיינים מלאים בריבוי שפות ברחבי העולם רק מתחילה להיות זמינה. והאינדיקציות מצביעות על כך שגולשים בכל רחבי העולם מאמצים IDN יותר ויותר ככל שעובר כל חודש.

באופן אישי, כבר הכנתי כמה אלפים מ-IDN, אבל זה קטן בהשוואה לכמה אנשים אחרים שאני מכיר.

אבל הדבר הטוב ביותר הוא, שזה בהחלט לא מאוחר מדי להיכנס ל-IDN ואתה עדיין יכול לתפוס את הסירה. לדוגמה, ברגע זה בזמן, IDNs עם דמויות קיריליות מצליחות מאוד ברוסיה, מכיוון שהרוסים פשוט לא יכולים לקבל מספיק מהם.

יש גם עדכון אוטומטי עולמי צפוי עבור Internet Explorer 7 בקרוב מאוד ואתה יכול לצפות שהערך של IDNs יעלה עוד יותר אחרי התאריך הזה אז העצה שלי אליך היא להיכנס עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי – כבר חברות רב לאומיות כמו ניסן מפרסמים בטלוויזיה ומצטטים דומיין של IDN. זה רק עניין של זמן עד שכל החברות ישתמשו בהם.Source by Chris J Smith

כתיבת תגובה