מהירות אינטרנט: כמה מהיר האינטרנט ברחבי העולם

האינטרנט גדל באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מחוברים כעת ויש להם גישה לאינטרנט. בהתחשב בכך שאנשים מסתמכים כעת על האינטרנט כדי לבצע את המשימות היומיומיות שלהם ואפילו לקיים אינטראקציה עם עמיתיהם, עכשיו זה חובה לקבל גישה לאינטרנט בכל מקום שאתה הולך.

אבל לא בכל המקומות יש אותה מהירות אינטרנט. מהירות האינטרנט שונה בתחומים רבים בגלל הרבה גורמים. זה יכול להיות התשתית של ספק השירות או אפילו איך אתה מגדיר את זה בבית שלך.

אפשר היה לחשוב שלארצות הברית יש את חיבור האינטרנט המהיר ביותר בעולם מכיוון שהיא נחשבת למדינת עולם ראשון ויש לה את האמצעים ליצור תשתית טובה יותר לכך. עם זאת, המדינה עם החיבור המהיר ביותר נמצאת בצד השני של כדור הארץ, דרום קוריאה. עם מהירות של 39.41mbps, היא נחשבת למדינה עם מהירות האינטרנט הגבוהה ביותר. והם עדיין בחיפוש אחר עוד!

להלן רשימת המדינות עם מהירות האינטרנט המהירה בעולם.

1. דרום קוריאה

מלבד המהירות המהירה ביותר, המדינה מחזיקה הכי הרבה נקודות wifi. אם אתה תמיד רוצה להישאר מחובר, אז דרום קוריאה עשויה להיות המדינה הטובה ביותר לחיות בה.

2. לטביה

המשתמשים העיקריים באינטרנט בלטביה הם מגילאי 16-24. בהתחשב במספר הזה, אתה יכול בקלות להעריך שרוב המשתמשים הם בני המילניום ומשתמשים תמיד באתרי רשתות חברתיות ואפליקציות מודרניות אחרות.

3. ליטא

יש להם אינטרנט מהיר, זה מובן מאליו. עם זאת, המחקר האחרון מראה שהרבה משתמשי אינטרנט בליטא חווים בעיות אבטחה בשנה שעברה.

4. איי אלנד

לא רק מקום ששווה לבקר בו בגלל הנוף הנהדר שלו, זה מקום מושלם אם אתם מחפשים חיבור לאינטרנט מהיר.

5. רומניה

זה עשוי להפתיע אבל רומניה היא נקודה חמה עבור חברות שרוצות להקים את מארח האינטרנט שלהן. הודות למהירות האינטרנט המהירה על כך.

אם אתה עדיין מעוניין להכיר כמה מהמדינות בעלות מהירות האינטרנט המהירה ביותר, תוכל למצוא אותן כאן. לפחות תדע למה לצפות אם אתה עומד לבקר במקומות האלה.

(הולנד, הרפובליקה של מולדובה, שוודיה, פורטוגל, איסלנד, יפן, בלגיה, שוויץ, אנדורה, סינגפור, בולגריה, גרמניה, אסטוניה, דנמרק, הונגריה, אוקראינה, צרפת, לוקסמבורג, נורבגיה, פינלנד)

מהירות האינטרנט במדינות אלו נעה בין 13 מגה-ביט לשנייה ל-39 מגה-ביט לשנייה. זה רק מראה שמהירות האינטרנט אינה תלויה במצב הכלכלי של המדינה. מדי שנה, המהירות עולה בערך ב-10%, מה שרק מראה על הרעב למהירות של המשתמשים העולמיים. עם אורח החיים המהיר שיש לנו עכשיו, גם האינטרנט יצטרך לעמוד בקצב. אתה חושב שזה יקרה?Source by Joie M Gahum

כתיבת תגובה