מדיה חברתית – כלי רב עוצמה לגיוס

גיוס מדיה חברתית הוא אחד הנושאים הנדונים ביותר ומתגלה כאחת הדרכים הטובות ביותר לגיוס כישרונות מובילים לכל ארגון. יצירת קשרים היא טבעית אך כיום משתמשים במדיה החברתית ככלי ליצירת קשרים. לינקדאין הופכת לפלטפורמה מצוינת אך כעת היא כולה על בסיס גיוס עם מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. חברתית כרוכה בהשפעה על כלים לגיוס כישרונות. גיוס עובדים הוא רק נטוורקינג ועם כניסתו, רשתות טכנולוגיות מודרניות מוזרקות לנוסחה בדוקה ואמיתית. יתרון נוסף הוא שהיכולת ליצור פרסומות זולות המכוונות לקבוצה מסוימת של אנשים.

בדרך זו מגייסים יכולים למצוא קהל לפי הדרישות שלהם. זה לא רק מאפשר לארגון לגשת למאגר עצום של כישרונות פוטנציאליים, אלא הוא גם מאפשר למגייס להכיר מועמד לגבי זכאותו לפני שליחת מכתב הזמנה. היתרון העיקרי של גיוס חברתי הוא שנציג המגייס מסוגל לפגוש ולקבוע את יכולתו של אדם פרטי וזה חוסך מהמגייסים תהליך שלוקח זמן של בדיקת פניות. ככל שהעולם כיום הופך יותר מונע טכנולוגית, גיוס מדיה חברתית הופך חשוב יותר ויותר מכיוון שרוב המעסיקים מעדיפים כעת להסתכל על הפרופיל הציבורי של המועמדים לפני שהם עובדים אותם כדי לדעת על האיכויות והיכולת שלהם לבצע עבודה מסוימת .

טיפים להעסקה באמצעות גיוס חברתי:

 שתף סיפורים ותמונות המציגים את התרבות וסביבת העבודה של החברה כך שהמועמדים כבר יוכלו לדעת על הסביבה ועל התנאים שהם צריכים לעבוד בהם. צריך להיות שקוף ככל האפשר לגבי החברה.

 על העובדים לחלוק את הניסיון שלהם עם החברה ככל האפשר ברשתות החברתיות. החברה יכולה לחלוק את התכנים שלהם מכיוון שכאשר אנשים זוכים ללמוד על חוויות של אנשים אחרים, הם נמשכים יותר אל החברה.

 התפאר בהטבות של החברה שלך. התרברבות היא אחת הדרכים המובילות למשוך אנשים ברשתות החברתיות. הצג את ההטבות והיתרונות של החברה במדיה החברתית.

 פרסם כמה ציטוטים מעוררי השראה ומניעים על החברה עם תיאור תפקיד או פרסום עבודה. אנשים ירגישו שזו הזדמנות מצוינת עבורם ולכן יהיו מוכנים לעבוד עם הארגון.

 הדגשת עבודת הצדקה של החברה היא דבר גדול. זה מדגיש את המוניטין של החברה ומראה שהחברה מסייעת לקהילות שונות. יש אנשים שרוצים לעבוד עם חברות שעושות עבודת צדקה או עמותות.

 הדגש את האיזון בין עבודה לחיים של החברה. יש אנשים שמתקשים לאזן בין החיים האישיים והמקצועיים שלהם כדי שהם לא עושים עבודות. פרסום על האופן שבו לעובדים בחברה שלך חיים מקצועיים ואישיים מאוזנים יניע אנשים אחרים ללכת לעבודה. אפילו פרסום על שמירה על איזון זה, באופן כללי, הוא גם מאוד מועיל שכן למועמדים יכול להיות הרעיון שהם יכולים לעשות זאת בארגון שלך. אז זה ימשוך יותר מועמדים בארגון שלך.

 פרסם על משרות פנויות באתרי מדיה חברתית. פרסום על משרות פנויות ברשתות החברתיות חשוב מאוד. אם החברה לא תפרסם על משרות פנויות ברשתות החברתיות, המועמדים לא יידעו על החברה שלך או על המשרות הפנויות בחברה שלך. פרסום על פתיחת משרות יגדיל את טווח ההגעה של הארגון שלך. שם המשרה צריך להיות אטרקטיבי והפוסט צריך להיות כתוב היטב. פוסט המשרה צריך להכיל מקסימום מידע במינימום מילים. פרסם תמיד תמונה הקשורה למשרות הפנויות כי התמונות אטרקטיביות ומועמד המחפש למשרה תמיד יימשך למשרה.

מסקנה: השימוש במדיה חברתית על ידי מעסיקים להעסקת מועמדים ימשיך להיות המגמה, ומעסיקים פוטנציאליים יכולים גם לבחון את הפרופילים שלהם לאיתור תוכן מעורר התנגדות, סביר להניח שאלה יישארו מקרי קצה. רוב המעסיקים נוקטים במדיניות חכמה המספקת את המידע הרלוונטי על המועמדים שלהם באמצעות מדיה חברתית, וזה גם עוזר להם לבחור את המועמדים המתאימים ביותר. המדיה החברתית היא אכן כלי רב עוצמה לגיוס עובדים.

http://www.sylantech.com/Source by Ayush Gupta

כתיבת תגובה