מדוע עסקים מפרסמים במדיה חברתית?

פרסום מודעות במדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר היא דרך יעילה להגדיל את העוקבים, לבנות את רשימת הדוא"ל שלך וליצור מעורבות רבה יותר עם הקהל שלך.

אתה כמעט יכול להגיע ולגעת בקהל האידיאלי שלך בכמה לחיצות עכבר. אבל קודם כל, אתה חייב למשוך את תשומת הלב שלהם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לפרסם בפלטפורמות החברתיות שבהן הקהל שלך מסתובב.

זה לא יקר

אתה יכול למקם מודעות בכל פלטפורמה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר עם 20 דולר בלבד ולקבל תוצאות. אתה יכול לבדוק מודעה בזול, לצבוט אותה, לשפר אותה, ואז להפעיל אותה שוב, ולהגדיל את התקציב שלך על סמך החזר ה-ROI הרצוי.

זה יעיל

מודעות בתשלום עובדות טוב מאוד מכיוון שכל כך הרבה אנשים נמצאים באופן קבוע במדיה החברתית. אם אתה מתכנן את הפרסומת בצורה נכונה, זה ייראה כאילו אתה רק מעורב יותר עם הקהל שלך. אתה לא רוצה שהמודעה תיראה כמו מודעת טלוויזיה, אלא יותר כמו שיתוף אחר עם מידע חשוב.

מיקוד זה מדהים

הדרך שבה אתה יכול למקד את הקהל שלך בלייזר בפלטפורמות חברתיות היא סיבה מספקת להתחיל להשתמש במודעות בתשלום. אתה יכול להפעיל קמפיינים של שיווק מחדש שמציגים פרסומת לאנשים שכבר נכנסו לאתר שלך אבל עזבו בלי לקנות, למשל.

זה מגביר את זיהוי המותג

גם אם מישהו לא לוחץ על הפרסומת שלך, הוא עדיין עשוי לראות אותה בפיד שלו. את הראייה הזו לא ניתן לבטל, וככל שהם רואים אותה יותר פעמים, כך גדל הסיכוי שהם יפעלו לפי הפרסומת.

מספק הזדמנות נוספת ללידים שלך להמרה

אם אתה באמת רוצה להמיר יותר לידים, פרסומת בתשלום ישירה במדיה החברתית היא דרך מצוינת להשיג זאת מכיוון שתגיע ליותר אנשים מאשר פוסט רגיל.

משפר את סמכות המותג שלך

רוב המודעות ברשתות החברתיות יראו שהן מודעות עם המילה "ממומן" המופיעה בפוסט. למרות שזה עשוי להיראות כמו שלילי, זה לא. אם רואים אותך כמי שמוציא כסף על מודעות ברשתות חברתיות, הקהל שלך יבין שאתה מרוויח כסף בנישה שלך. זה יתחיל להביא אותך למעמד סמכות במוחותיהם.

מביא יותר תנועה לאתר שלך

פרסומות ברשתות חברתיות יביאו יותר תנועה לאתר שלך. ודא שאתה שולח אותם לדף נחיתה מדהים, ספציפי לאתר המדיה החברתית שבו אתה מפרסם את הפרסומת.

בונה את רשימת הדוא"ל שלך מהר יותר

אין ספק ששימוש בפרסומות ברשתות חברתיות כדי להציע חינם (מגנט מוביל) יעזור לך לבנות את הרשימה שלך מהר יותר. אבל, זה צריך להיות מאוד ממוקד, לפתור בעיה רצינית בקלות, ולהיות מוגדר נכון עם פלטפורמת המדיה החברתית שבה אתה משתמש.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה