מדוע בחירת שם מתחם אינה קשה כפי שניתן לחשוב

במקרה שלי הבחירה בכותרת של הספר הראשון שלי הייתה תרגיל הרבה יותר קשה מאשר לבחור שם דומיין לאתר האינטרנט שלי בשנת 1997. כסופר שלמד לסמוך על האינסטינקט שלי הרבה יותר מאשר דברים אחרים השם 'italk4u.com' עלה מיד בראש. זה היה זמין ונרשם תוך 24 שעות. מאז אחרים הלכו באותה דרך והעלו דומיינים עם כותרות דומות.

העיקר הוא מה אתה רוצה שהתחום יעשה עבורך. אם אתה רושם שמות לאתרים הפוך, זה שונה בהרבה מלפתח אחד עם מידע לפי המומחיות של האדם. מצד שני, אתרי עסקים בדרך כלל עוקבים אחר שם העסק והם בדרך כלל זמינים אם הם ייחודיים. ייתכן שיידרש התאמה מסוימת אם לאחרים יש שם דומה.

יחד עם ה-'.coms' יש גם '.nets' וגם אחרים שעשויים להיות אחריהם מזהה המדינה שלך. לדוגמה, באוסטרליה יש לנו את '.com.au' וזה הופך הרבה יותר כותרים לזמינים ממה שאחרת.

תחום ההתמחות שלי הוא רוחניות ומחקר על מקור השפה והדת. זה אפשר לי להדגיש אותו בדומיינים עם שמות אחרים, כגון mountaintalk.net. זה מתאים לעובדה שדיבור באינטרנט דומה מאוד לדבר מההר גבוה כדי ששאר העולם יוכל לשמוע את זה.

בחירת שמות המתאימים ביותר לאדם אינה קשה אם מקפידים על כמה כללים. אל תנסה להיות חכם עם השם וכותרות פשוטות תמיד מושכות יותר. לא רוצים להסטות מהמסר במספרים מסובכים ודברים אחרים שקשה לזכור.

פעל לפי ההנחיות האלה ותהנה מהזמן שלך ברשת. אפשר בקלות לבנות חברויות ולכתוב מיילים, בלוגים ומאמרים כדי לתמוך בעבודה שלך. בסופו של דבר זה משתלם.Source by Norma Holt

כתיבת תגובה