מגמות מדיה חברתיות ענקיות השנה

מבוא

הייתה תקופה שבה טלוויזיה, עיתונים ורדיו היו צורות הפרסום היחידות של מוצרים ושירותים. אבל המדיה החברתית, שהולידו לפני עשור חוללו מהפכה בעצם המשחק והתפיסה של שיווק גלובלי, כמו גם שיתוף מידע. יש הרבה מאוד נתונים מרשימים באתרים פופולריים כמו פייסבוק ופלטפורמות מדיה אחרות להשפעה על מכירות ודרכי תקשורת אחרות. לכן, אין זה פלא שחברות רבות רוצות לנצל את החלק האינטגרלי הזה של תעבורת האינטרנט.

הבה נסתכל על כמה ממגמות המדיה החברתית שהן ענקיות השנה. הנה רשימה של השינויים במשחק שעשויים להתרחש ב-2017 –

1. הודעות חברתיות

הודעות חברתיות פרטיות הפכו לנורמה של היום ואת הדוגמאות הטובות ביותר ניתן לראות במחווה שניתנה לוואטסאפ ולמסנג'ר של פייסבוק. בתקופה האחרונה, האוכלוסייה הטרנדית השתמשה יותר באפליקציות הודעות מאשר ברשתות החברתיות. בשנת 2017, אנו יכולים לראות אפליקציות דומות נוספות שמותרות חותם.

עם זאת, הם ישאו את שם המותג של קונגלומרטים או סטארט-אפים גדולים שייצרו קבוצות משלהם לפופולריות של המוצרים שלהם.

2. חדשות מזויפות

כמעט 20 מיליארד אנשים בעולם מכוונים לאינטרנט בשלב מסוים בחיי היומיום שלהם. כדי לצבור יותר לייקים ושיתופים, יש אנשים/חברות/ערוצים שמפיצים חדשות מזויפות ומידע לא מדויק כדי לשפר את הפופולריות שלהם.

התקרית שלא הייתה נשכחת על ידי הקוראים תהיה הבחירות לנשיאות 2016 בארה"ב שבהן מידע לא מדויק על מועמדים הופץ בהרחבה בכל פלטפורמות התקשורת. כל פלטפורמה תנקוט כמה צעדים קשים כדי לבלום את הפעילות השלילית הזו.

3. מציאות רבודה

היה זה Snapchat שהביא את הרעיון של מציאות רבודה עוצר נשימה לרשתות החברתיות באמצעות עדשות הסלפי שלה. האפליקציה של Pokémon Go הפכה לפופולרית מאוד בשנת 2016. באופן דומה, גם פלטפורמות אחרות יתקדמו לאותו תחום ב-2017.

4. צ'טבוטים

מסכים, צ'אטבוטים עדיין בשלבים הראשונים שלהם, אבל כלי הבינה המלאכותית הזה יכול להגיב במהירות לשאלות והערות של לקוחות. אתרי מדיה חברתית עושים הכל כדי לכלול את הכלי הזה בפלטפורמות שלהם כדי למנוע מהלקוחות לעבור לאתר אחר.

סיכום

רק ארבע מגמות מכוסות במאמר זה, אך מומחים מעריכים שיהיו המספר הגבוה ביותר של שינויים בכלים המשמשים בפלטפורמות דומות. לעדכוני מדיה חברתית נוספים ומגמות עדכניות, אל תשכח להירשם לאתר שלנו.Source by Sathya Narayana

כתיבת תגובה