לפני שאתה רושם שם דומיין, דע תחילה את העובדות הללו

הרשו לי לספר לכם סיפור לפני שאני נכנס לפרטים כיצד לרשום שם דומיין. הייתה אשת עסקים מסוימת שהייתה בעלת חנות קטנה במרכז עיירה מאוכלסת (CBD). העסק שלה היה מכירת עוגות. העוגות בצורות שונות שהיא מכרה היו המכירה החמה ביותר בעיר.

היו לה קונים רבים אבל היה משהו שחסר לה. נחשו מה היה חסר לה. הו, אתה לא יכול לנחש את התשובה הנכונה! תן לי לעזור לך. לחנות שלה היה שם אבל זה לא היה שם קליט. זה לא היה רק ​​שם ארוך אלא גם שם שהיה קשה מאוד להגות.

רק שם מנע ממנה את החזרת הלקוחות לקנות לה עוגות. לקוחות מרוחקים לא איתרו שוב את החנות שלה. אפילו להמליץ ​​על זה לאנשים היה קשה שכן להיזכר ולהגות את השם לא היה קל.

כמו אשת העסקים הזו, אתרים רבים איבדו מספר לא מבוטל מלקוחותיהם. יזמים מקוונים עושים טעות בעת רישום שם מתחם. הם בוחרים שמות מתחם באיכות ירודה. כלומר, הם לא מצליחים לרשום שמות מתחם קליטים, קצרים, קלים להגייה ושינון.

שם דומיין הוא זה שיזהה את האתר שלך מהמתחרים שלך. אם אתה רושם שם דומיין באיכות טובה שאנשים יכולים לזכור בכל עת, אז תהיו בטוחים שתקבלו תעבורה חדשה בכל יום. אנשים יבקרו באתר שלך שוב וימליצו עליו לחבריהם כי הם עדיין זוכרים את שם האתר שלך.

ברגע שהחברים האלה שלהם ממשיכים וללחוץ על האתר שלך ואכן מגלים שתוכן האתר שלך שימושי עבורם, הם הולכים וממליצים עליו לחברים שלהם ואפילו לבני משפחה. תהליך זה נמשך ונמשך עד שהאתר שלך נחנק מהתנועה שהוא מקבל בכל יום.

נניח שיש לך חמשת אלפים אנשים שזוכרים את שם האתר שלך ולמעשה ממליצים עליו לחברים שלהם. ברגע שהחברים האלה מבקרים בו ומגלים שהוא שימושי, הם ממשיכים וממליצים עליו לחמשת אלפים חברים נוספים. בסופו של יום תגלה שיש לך כמעט חמישה עשר אלף אנשים המבקרים באתר שלך.

זה באמת נפלא, נכון? אז אל תטעה בעת רישום שם הדומיין שלך עבור העסק המקוון שלך.Source by Joshua Nyamache

כתיבת תגובה