לידים להזדמנות עסקית – הזדקנות שם הדומיין שלך

אם אתה חושב להקים עסק משלך באינטרנט, יש מספר עצום של דברים שאתה צריך לעשות כדי להשיג את ההפניות להזדמנות עסקית. יצירת שם דומיין היא הדבר הראשון שעליך לעשות כבר מההתחלה. זה חייב להיות מחושב היטב כי זה צריך להכיל כמה שיותר מילות מפתח בתוכו. יש סיבה נוספת מדוע עליך להתחיל בתהליך זה בהקדם האפשרי.

הזדקנות שם הדומיין שלך עוזרת לקידום אתרים!

לאחר שרכשת שם דומיין מחברת אחסון, ברור שהוא חדש עבורך. זה גם לגוגל! כשהתחלתי, מעולם לא הקדשתי כל כך הרבה מחשבה. נסה להילחם עם המתחרים שלך על מקום ראשון במנועי החיפוש אם יש להם שם דומיין שקיים כבר כמה שנים או יותר! זה יכול להיות אפילו חודשים או יותר. הדברים האלה מצמיחים שורשים וניתן להשתיל אותם היטב במיקומם של מנועי החיפוש עבור מילות מפתח מסוימות. ברור שזו לא הסיבה היחידה שקשה להתחרות איתה. הם עשו גם את הדברים האחרים שהם צריכים לעשות עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש ועשו זאת די הרבה זמן. עם זאת, אני מאמין כי בעל שם דומיין מיושן אכן נותן יתרון.

קראתי הרבה על SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) וגם תרגלתי אותו. הלוואי ויכולתי להגיד לך שראיתי את זה מתועד וכולם אומרים את אותם הדברים. עם זאת ראיתי נקודות מבט סותרות. מניסיוני ומדיבור עם אחרים, אני כן מאמין שהגיל קובע.

משהו נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא כאשר אתה רוכש שם דומיין, אתה יכול לקנות אותו למשך שנה אחת או יותר. זה לטובתך להשיג את זה לתקופות ארוכות יותר … שנתיים או יותר אם אתה יכול! מנועי חיפוש נותנים משקל רב יותר לשמות דומיינים שהם יודעים שיהיו קיימים הרבה יותר משנה אחת. אני לא בטוח בזה ב-100% אבל אנחנו לא מדברים על הרבה מאוד כסף ואם זה נכון, כל יתרון חשוב!

בין אם אתה מאמין שהזדקנות שם הדומיין שלך חשובה ובין אם לא, השגת שם הדומיין הנכון הוא לדעתי הדבר החשוב ביותר שאתה עושה כשאתה פותח את ההזדמנות העסקית שלך. אולי כדאי לקבל את זה, לרשום את זה ואז להתחיל את השלבים האחרים לבניית העסק שלך! תהליך הפעלת העסק שלך עשוי להימשך זמן מה אם אתה כבר עובד במשרה מלאה ויש לך משפחה. החיים לפעמים מפריעים! אם כבר הגדרת את שם הדומיין שלך, זה הזמן שבו הוא יכול לתבל ו…כל יום נחשב! אולי גם תקבל התחלה בזמן שאתה עובד על שאר העסקים שלך!Source by Jim Eberle

כתיבת תגובה