כמה יעלה לבנות אפליקציית מדיה חברתית משלך?

הרעיון של רשתות חברתיות חולל מהפכה בעולם. וככל שהטכנולוגיה ממשיכה לעדכן את עצמה מדי יום, היא הפכה להיות קשה יותר לתחזוקה בתחרות. פיתוח אפליקציות נמצא במגמת עלייה כמו מעולם. יותר ויותר יזמים קמו אי פעם מוכנים להשיק את הרשת החברתית או האפליקציות הסלולריות שלהם בשוק. בין הכישרונות הללו, אלו שיכלו לחדור עמוק יותר הפכו אפילו בין לילה למיליארדרים.

עכשיו השאלה היא, מה צריך כדי להפוך את אפליקציית הרשת החברתית שלך ללהיט? וכמה צריך להשקיע כדי להמציא מוצרים כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט וכו'? עם זאת, לפני שתתחיל לפנות לחברה הטובה ביותר לפיתוח אפליקציות לנייד עבור הצעות מחיר מותאמות אישית, עליך להיות ברור בכמה גורמים מחייבים. לדוגמה, תכונות עיקריות, התאמה אישית, פלטפורמה שעליה אמורה להיבנות האפליקציה וכו'. כך עליך לפעול:

זהה את קהל היעד שלך למי אתה רוצה לשרת? זהה את משתמשי הקצה שלך ונסה להבין את הצרכים שלהם. גלה את התסכולים של הקהל הנפוץ ובנה משהו שימשוך בקנה מידה עצום. לדוגמה, כאשר לבני נוער נמאס מההורים שלהם לבלות וחווה נופלת על החשבון שלהם בפייסבוק, הגיעה Snapchat שהציעה את האנונימיות הנדרשת ופחות שיימינג ציבורי עם הודעות שנעלמות. מחקר שוק מקיף וכמה סקרים ישירים יעשו את העבודה. עם זאת, זכרו שזה יכול להיות קצת מכריע לפעמים. אבל אל תדאג. אתה תעבור.

שקול את הפלטפורמה הנכונה האם ברצונך ליצור אפליקציית אינטרנט, אפליקציה לנייד או שניהם? השאלה הבאה תהיה האם זה עבור משתמשי iOS או אנדרואיד? ההחלטה שלך תהיה תלויה בהעדפות שוק היעד שלך. עם זאת, אפליקציית אינטרנט דורשת קצת יותר זמן לפיתוח בהשוואה לאפליקציות לנייד. גם אם אתה שוקל שתי גרסאות אפליקציה באמצעות. פיתוח חוצה פלטפורמות, זה עדיין ייקח יותר זמן וכמובן תקציב גדול יותר. אפליקציות אנדרואיד בפלטפורמה מקורית מכילות 40% יותר קוד ולוקח 30% יותר זמן לפיתוח בהשוואה ל-iOS. שכור את מיטב מפתחי האפליקציות וחלקים אחרים של צפון אמריקה עובדים בכ-150 דולר לשעה ואלה מהודו וממזרח אירופה גובים כ-30-50 דולר לשעה.

חווית משתמש חשובההאפליקציה שלך יכולה להיות מושכת רק אם היא קלה לשימוש ונעימה לעין. העיצוב והשימושיות צריכים להיות מובנים מאליהם. עם אינספור אפליקציות שמסתערות על חנות האפליקציות, אנשים יפסיקו להשתמש באפליקציה שלך אם יש לה UX גרוע. בקש מהמפתח שלך לטפל במבנה – wireframing – אב טיפוס – ולבסוף להוסיף עקרונות עיצוב ושימושיות. התחל עם מסד נתונים MySQL או PostgresSQL נתמך היטב עבור נתונים מובנים. גם פייסבוק, טוויטר וכו' משתמשות בו.

תכונות של האפליקציה שלך תכונות בסיסיות של האפליקציה כמו הרשמה קלה, המשתמשים יכולים להוסיף, לערוך ולהסיר נתונים אישיים, לנהל מידע אישי והעדפות, הזמנה בלחיצה אחת, ייבוא ​​אנשי קשר, שורת חיפוש ואלגוריתם סביב האשטאגים ומילים אקראיות, בחירות של משתמשים חדשים כדי להתחבר, הודעות פרטיות, ניוזפיד, תמיכה מרובת שפות, פרסום תוכן מדיה, כלים לביטוי עצמי, תיוג גיאוגרפי ולייקים הם חובה.

זמן יציאה לשוק ועלותעלות הפיתוח בהחלט תשתנה בהתאם למורכבות, לפלטפורמה ולתכונות של האפליקציה שלך. עם זאת, ישנם שני גורמים עיקריים שצריך לקבוע: שעות נדרשות ועלות שעתית. להלן מספר הערכות עלויות המפורטות על ידי The Next Web:

 1. אפליקציה דמוית טוויטר: $50,000 עד $250,000

 2. שיבוט אינסטגרם: $100,000 עד $300,000

 3. מסנג'ר WhatsApp: $125,000 עד $150,000

 4. פינטרסט: בסביבות 120,000 דולר

 5. Snapchat: $75,000 – $150,000

 6. גפן: $125,000 ו-$175,000

כשזה מגיע לזמן, זה עשוי לקחת בערך 2-4 חודשים לבנות את ה-MVP עבור אפליקציית המדיה החברתית שלך. רוב חברות הפיתוח גובות בדרך כלל בסביבות $15,000 – $20,000. עם זאת, הנה הערכה נוספת של הזמן הנדרש לבניית אפליקציית רשת חברתית:

 1. אנדרואיד: 500 שעות בערך.

 2. iOS: 400 שעות בערך.

 3. קצה אחורי: 500 שעות בערך.

 4. UX/UI: 200 שעות בערך.

 5. QA: 230 שעות בערך.

 6. אחר הצהריים: 150 שעות בערך.

 7. זמן כולל: 1400 שעות בערך. עבור פלטפורמה אחת

עבור יישום מקורי, זה בדרך כלל דורש 10 שבועות עבור קצה אחורי ו-8 שבועות עבור פיתוח קצה. עם זאת, לא כל האפליקציות דורשות backend ומשתמשות בו רק כדי לצמצם את זמן הפיתוח והמורכבויות הקשורות.

כיזם שואף, תרצה ליצור ביקוש בשוק ולבנות משהו מחוץ לקופסה כדי למלא את הביקוש הזה. זה כנראה מה שמארק צוקרברג הבא יעשה. אבל, תכנן את ההחלטות שלך רק לאחר מחקר שוק פעיל של הרעיון שלך, הדרישות והתקציב שלו.Source by Arpita Singh

כתיבת תגובה