כיצד שיווק במדיה חברתית יכול להגביר את מאמצי ה-SEO שלך

למדיה החברתית יש פוטנציאל להביא לשיפורים דרמטיים במאמצי ה-SEO שלך. עם זאת, חשוב להבין כיצד פעילות בערוצים חברתיים יכולה להשפיע על הדירוג שלך. מנועי חיפוש משתמשים בקישורים המשותפים בפייסבוק, יוטיוב, טוויטר וכו' כאות דירוג. דבר אחד חשוב שיש לקחת בחשבון בשלב זה הוא שמדיה חברתית אינה גורם דירוג ישיר.

מספר הולך וגדל של אנשים מבצעים יותר ויותר מהתקשורת היומיומית שלהם באינטרנט, במיוחד מדיה חברתית שהיא דרך מצוינת לשיתוף והשגת מידע. אנשים אוהבים לצרוך תוכן מעניין במדיה החברתית. אם תיצור תוכן מדהים ותשתף אותו בפלטפורמות חברתיות רלוונטיות, סביר להניח שהוא יהפוך לפופולרי. כתוצאה מכך, הדירוג שלך יחווה חיזוק. להלן 3 מהדרכים שבהן מדיה חברתית יכולה לעזור לך במאמצי SEO שלך:

1. צור קישורים

קודם כל, עליך ליצור ולפרסם תוכן שניתן לשתף ומרתק בפלטפורמות הרלוונטיות לענף שלך. ככל שתפיק יותר שיתוף במדיה החברתית, כך גדל הסיכוי שאנשים יראו את התוכן שלך ויקשרו אליו. לפני שנים ספורות, המשווקים קיבלו כמובן מאליו שמניות פייסבוק הן אות דירוג מצוין, ולכן הם שמו דגש רב על יצירת עוד ועוד שיתופים. זה לא באמת היה מספר השיתופים שמנועי החיפוש לקחו כגורם דירוג עקיף, אלא הקישורים שפייסבוק משתפת יכולה ליצור. מה שאומר שאתה צריך להתמקד ביצירת תוכן באיכות גבוהה ולשתף אותו בפייסבוק, פינטרסט, טוויטר וכו' כדי לקבל קישורים מאתרים אחרים.

2. בנה נוכחות

בסביבה התחרותית של היום, חיוני לא רק לייצר מוצרים מעולים אלא גם לשווק אותם בצורה יעילה. כמנהל עסקים, עליך להישאר פרואקטיבי ולהגיע לקהל שלך בכל מקום שהוא נמצא בעולם. אתה לא יכול למצוא מקום טוב יותר מפייסבוק שבו תוכל לקבל את ההזדמנות להתחבר עם 2 מיליארד משתמשים פעילים. בנה את הקהל שלך באמצעות שיווק במדיה חברתית והרוויח את אמון הלקוחות. מדיה חברתית עוזרת לך לקדם את המותג שלך ולהציג אותו מול לקוחות פוטנציאליים שלא היו מוצאים אותך אחרת. ברגע שתרוויח יותר נתח קליקים בגוגל מקהל גדל במהירות, תקבל דירוג גבוה יותר.

3. נצל טוב ביוטיוב

אנחנו יודעים ש-YouTube הוא מנוע החיפוש השני הכי מבוקש שבו אנשים יכולים למצוא שפע של תוכן מדהים ופתרונות לבעיות שלהם. אם משתמשים בו נכון, לשיווק ביוטיוב יכול להיות השפעה חיובית על ביצועי ה-SEO שלך. אם אתה יוצר תוכן מפתה לקידום המותג שלך, זה יכול להוביל ליותר קישורים, בדיוק כמו פייסבוק. סרטונים יכולים לדרג באופן אורגני בחיפוש. הטכניקה הטובה ביותר היא ליצור סרטוני הדרכה שיכולים לעזור לקהל שלך לפתור בעיות.

Google+ היא גם פלטפורמה שימושית מאוד שבה פוסטים מדורגים כמעט באופן מיידי. אנשים שמחוברים ל-Google+ מקבלים תוצאות מותאמות אישית של Google.

כדי לעשות הבדל אמיתי לדירוג הקיים שלך ב-SERPs, עליך ליצור אסטרטגיית שיווק תקינה של מדיה חברתית תוך התמקדות ביצירת תוכן מעולה.Source by Tridipta Ghosh

כתיבת תגובה