כיצד משתמשים במדיה חברתית כדי להתנקש בדמותו של אדם

המדיה החברתית היא קהילה חסרת פנים. ברוב המקרים, אינך רואה את האדם שאוהב את התמונות שלך, מתרעם על הפוסטים שלך או אפילו משתף את הרעיונות שלך. זה המקום שבו אנשים מצייצים ושולחים הודעות מאיימות לזרים ללא טיפול בעולם. זה פשוט כיף – אומרים. הרשו לי לומר שזה אף פעם לא כיף אם הנמען מפחד עד היסוד או אם הפוסט כולל רצח אופי. הפוסט הזה עוסק בשימוש במדיה החברתית כדי להתנקש בדמותו של אדם.

הסכנות והיתרונות של מדיה חברתית.

אין ספק שלמדיה החברתית יש אינספור ברכות. הוא מציע לך קישוריות עולמית, מחבר אותך לאנשים בעלי תחומי עניין משותפים, מעדכן אותך ומהווה כלי שיווקי נהדר. עם זאת, זה יכול להיות גם אכזרי וגם הרסני. זה יכול לשמש כדי להשמיץ את שמך. זה יכול לשמש כדי לרכל ולקרוע לגזרים את הדמות שלך. מיותר לציין שכולנו נמצאים במרחק צעד אחד בלבד מרצח אופי. ציוץ רשלני בודד, פוסט חושפני תמים או "לייק" נאיבי עלולים להוביל לייסורים שלא סופרים.

הסכנות של שמועות ורכילות.

שמועות ורכילות הן מילים ולעולם אי אפשר להחזיר מילים. גם אם תקבל התנצלות, מפיץ השמועות לא יבטל את הבלגן שלהם. סליחה לא מרפא את המוניטין המום של הקורבן. זה כמו לשים מסמר דרך פיסת עץ – גם אם מסירים את המסמר, החור עדיין נשאר. רכילות כואבת. לפעמים זה כואב יותר מסטירה או אגרוף. מילים שליליות שנאמרות עליך עשויות לנצח אותך לשארית חייך. גרוע מכך, אם הם נמצאים בכל המדיה החברתית – אז היזהר במה שאתה משתף.

היזהר במה שאתה מפרסם מחדש במדיה החברתית.

למרות שזו יכולה להיות הזדמנות טובה לצמיחה עסקית וליצירת רשתות, היא גם יכולה להיות מרושעת ובוגדנית. אתה לעולם לא צריך להיות נושא של רכילות או לשון הרע. לעולם אל תפרסם מחדש מידע פוגעני, פוגע או רוצח אופי. לעולם אל תפרסם מחדש כל פוסט גזעני או סחיטה. זו דעתי בכל הנוגע למה לשלוח וממה להימנע; תעשה לאחרים מה שהיית אוהב שהם יעשו לך. זכור זאת תמיד – מה שמסתובב, מגיע.

דברים שאסור לך לפרסם ברשתות חברתיות.

כן, אתה רוצה להתחבר לחברים ותיקים ולהכיר חברים חדשים. האם זו הסיבה שאתה רוצה לשתף את כל הפרטים שלך? הוזהר! המדיה החברתית היא חוט חי ששורף ומשאיר צלקות פיזיות, רגשיות ופסיכולוגיות להראות לה. לא משנה כוונותיך, לעולם אל תשתף את המיקום הנוכחי שלך, תמונות של בני משפחתך המתויגים בשמם המלא, מספרי הטלפון וכתובת הבית שלהם. הימנע משיתוף דברים אינטימיים כי הם עלולים לחזור לרדוף אותך. אל תיתן לאויב שלך אקדח (מידע) כדי להפיל אותך. יש לו דרך להשיג את מה שאתה חולק, לסובב אותו ולהשתמש בו נגדך. אגב, כך משתמשים במדיה החברתית כדי להתנקש בדמותו של אדם.

היזהר וחכם ותהיה בטוח. לוקח שנים לבנות דמות. עם זאת, המדיה החברתית יכולה להתנקש בה בהרף עין. זו עצתי אליך; כשאתה משתף מידע ברשתות חברתיות אל תעשה את זה עם הלב שלך בלבד – סחב את הראש שלך.Source by Ranches Lee Hall

כתיבת תגובה