כיצד לשלב הצעות מחיר בזמן אמת בנוכחותך המקוונת

עם כל השינויים שהאינטרנט עבר רק ב-5 השנים האחרונות, הניסיון למצוא אסטרטגיה למקסם את דולר הפרסום שלך יכול להיות סיכוי מבלבל נואשות. עם טכנולוגיות חדשות הכוללות פס רחב, אסטרטגיית הפרסום עברה כעת מהרשת מהמקום שהייתה בעבר עם מודעות באנר שמשתלמות בצפיות ובקליקים. מודעות סטטיות הן כמעט נחלת העבר, כאשר פלאש ווידאו מביאים את הפרסום בזמן אמת לקדמת הבמה.

הצגת המודעה הנכונה בפני האדם הנכון היא חשובה עכשיו כמו אי פעם. עם הגשת הצעות בזמן אמת, היכולת להציב פרסום וידאו מקומי מול צופה באזור הופכת לאפשרית. זה כבר לא עניין של מזל אלא אסטרטגיה בעת הצבת מודעה עם נתונים ממוקדים שיתאימו לצופה. עם מודעות באנר ומרחב פרסום סטטי, מודעות מקומיות המגיעות לקהל המתאים הן עניין של סטטיסטיקה, ולא ממש טובות בכך עם היכולת למשוך נתוני קובצי Cookie וכתובות IP מדפדפן של משתמש המאפשר מיקוד.

משמעות הדבר היא שמפרסם יכול לצפות שהמודעה שהמשתמש רואה תהיה ממוקדת לקבוצה מסוימת, בין אם היא אזורית או מבוססת עניין. עם תהליכי צבירת הנתונים במקום, היכולת להגדיר פרמטרים אלו היא עניין של עובדות, המבוססות על נתוני IP ושימוש. פרסום מקומי מתאפשר אפוא מכיוון שהמפרסם יכול להציב מודעות שיתאימו לפרמטרים אלו. זה חוסך זמן וכסף מכיוון שהמודעות ממוקמות באופן כללי וחיובי ההופעות נספרו רק כאשר נעשה שימוש במודעה. זה הופך בעל ערך רב על ידי מיקוד לצופים עם מודעות עם הצעות מחיר.

ניצול מיקוד מסוג זה מספק גם לאתרי תוכן מודל טוב יותר. בכך שהם לא יצטרכו לשלם עבור הופעה לאחר החתמה ללא תוצאות, המפרסמים לא יהיו מרוצים יותר ממודלים סטטיסטיים של מודעות. יש סיכוי גבוה יותר שמפרסמים יעבדו עם אתר שיכול להציג את המודעות שלהם לקהל אליו הם צריכים להגיע במקום קהל גנרי שלא יעבור להצעה. כאשר החשיפות מגיעות לקהל היעד, סביר יותר שמפרסמים ישלמו על ההופעה ולא על הקליקים. קליקים היו הדרך היחידה לדעת שאתה מקבל עניין, אבל אתרים לא אוהבים את מודל ההקלקה בגלל התפוקה הנמוכה. הופעות עובדות הרבה יותר טוב הן עבור המפרסם והן עבור בעל האתר, מכיוון שהקהל נחשף למודעה מתאימה, ובעלי אתרים לא צריכים לחכות ללחיצה שעשויה להגיע עד מאוחר יותר או מחוץ לאתר אחר.

על ידי קיום קהל היעד, אתה מקבל את התוצאות שאתה צופה על ידי הגשת הצעות מחיר למודעה שלך. זה נותן לך החזר טוב יותר על ההשקעה בפרסום וידאו ומגביר את השורה התחתונה שלך. עיין במתן הצעות מחיר למודעות שלך וראה אילו שיפורים תוכל לראות באסטרטגיית השיווק שלך.Source by Scott Duglase

כתיבת תגובה